Ses Sistemi Önerirmisiniz...

Kodla Büyü

muhalif33

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar köyde öğrencilerin %99 u hiç sinemaya gitmemiş. Ben de öğrencilere projeksiyon ile haftada 1 gün Bt sınıfında film izletmeyi düşünüyorum. Sınıfta güzel ses çıkarabilecek bir ses sistemi (4+1 veya 5+1) önerirmisiniz...(fiyatı 120 civarı olabilir. En fazla 200 olur..)

Bir de ses sisteminde hangi özellikler önemlidir.Güç ne olmalı mesela???

Mesela bu nasıl???
http://www.hepsiburada.com/premier-pht- ... yId=152491

Kullanmasını becetemeyen bir öğretmen arkadaşımdan 50 liraya minton 5+1 aldım sıfırı 140küsür bişeymiş sonradan gördüm.Bir diğer öğretmen arkadaştan da kullanmadığı dijital tv kartını aldım onu da 50liraya aldım parasını 8 ay sonra verdim bu süreyi de deneme süresi olarak değerlendirdim:D :D

Microlab kullanıyorum şu an kullandığım modelini alalı yaklaşık 5 sene oldu ve canavar gibi ses çıkıyor. Creativde güzel ikisinden birisini tercih edebilirsin...

bu dvdli ev sinema sistemeleri var onlar nasıl? Güç kaç olmalı en az?? Bt sınıfı için. ses net çıkmalı film izlerken

http://www.vatanbilgisayar.com/creative ... I_ID=41328
hocam kesinlikle bu şuan okulumuzda 3 tane var ve çok memnunuz.
v2-INSPIRE_T6160.jpg

hocam creativeyi geç derim. ben de alırken cok kararsız kaldım. tek tek denedım. logitechten şaşma derim.model olarak da x-540 olabilir. ben onu kullanıyorum. mükemmel. yani sinema salonu gibi olur izleyeceğin oda. creative de iyi fakat logitech ......

arkadaşlar hangisini alsam iyi olur. bu sinema sistemi konusunda kararsızım...

ben 2 hafta önce crative 2+1 aldım 17watt. hepsiburada dan 60 tl 12 taksitle aldım. kesinlikle tavsiye ederim. ben 2 katlı okula zil sistemi için aldım. birini alt kata diğerini üst kada koydum. okulu inletiyor sadece 2 tane creative. kesinllikle tavisye ederim.

Hocam okadar vermenize gerek yok. bu ürün işinizi fazlası ile görecektir.

Teknik Özellikleri

Uydu hoparlör Gücü: Her kanal için 5 Watts RMS (2 Kanallı)
Subwoofer Gücü: 11 Watt RMS
Frekans Aralığı: 40Hz ~ 20kHz
Ses-Gürültü-Sinyali (SNR): 70dB
Ölçüler (B x E x Y): Uydu Hoparlör 7cm x 7cm x 10cm
Subwoofer 19cm x 16cm x 26cm
Kablolu Uzaktan Kumanda 5.8cm x 2.8cm x 2.1cm
Fiyatı:52,66 YTL KDV dahil
Logitech S220 2+1 (17W)

tavsiye üzerine frisby 5+1 ses sistemi aldım sınıfa. gerçekten ses mükemmel, o fiyata o performansı alacağımı tahmin etmiyordum. geçen çocuklara buzdevri3 izlettim, baslar efektler felaketti. hatta 1. sınıf da gelmişti, bir iki tanesi korkudan bağırıp durdu, nerdeyse ağlayacaklardı :mrgreen: fiyat 130 TL civarında, merkezin üzerinde mavi ışıklar ve uzaktan kumanda var, hoparlörlerin 5 tanesini duvara asabiliyorsun, tek kötü yanı üzerindeki kablolar çok kısa, 40 TL civarı da ilave kablo parası verdim.

Geri