Sessiz Çalışan Leptop Önerisi

Kodla Büyü
Önce asus kullanmıştım ses yoktu ama ısı problemi vardı şimdi LENOVO IDEAPAD Z570 kullanıyorum ne ses var ne ısı kesinlikle tavsiye ederim, hem fiyatıda uygun :+1:

bende samsung r522 var ne ses nede ısınma problemın yaşadım 3 yıldır kullanıyorum samsung düşünebilirsin hocam 1500 e kadar cıkacaksan i5 bulabilirsin

yusuf0686' Alıntı:
bende samsung r522 var ne ses nede ısınma problemın yaşadım 3 yıldır kullanıyorum samsung düşünebilirsin hocam 1500 e kadar cıkacaksan i5 bulabilirsin
valla hocam şimdi samsung dedin kafam iyice karıştı.Asusa yönelmiştim.Lenovadan biraz soğudum kullanalar bazı şikayetleri var.

dream81' Alıntı:
yusuf0686' Alıntı:
valla hocam şimdi samsung dedin kafam iyice karıştı.Asusa yönelmiştim.Lenovadan biraz soğudum kullanalar bazı şikayetleri var.

asus kullanmadım ve lenova kullanmadım bir arkadaşimda toshiba vardı durduğu yerde ısınıyordu
ama aynı özelliklerde asus ve samsung arsında en az 200 tl oynar hocam

asus f serisi almıştım.. 4-5 yıl oldu.. çok fena fan sesi var. işlemci gücünü düşürüyorum ısınmasın diye..

kafa karıştı gitti.Şunu kullanıyom Bu model çok sessiz çalışıyo diyebileceğiniz bir model yokmu

Kafamda net bir şey oluşmadı birisinin bir model için söylediğini diğer arkadaş söylemiyor.sessizlik konusunda samsung önerenler de var.acaba samsung nasıl

Geri