Siizce Hangi Telefon?

Kodla Büyü
cgg*seco' Alıntı:
Arkadaşlar LG G4 fotoğraf çekiminde sanırım diğerlerine göre açık ara önde. Peki LG G4 alıpta bootlop yada ghostscreen sorunu yaşamayan var mı? Yada bu sorunlar 1000'de 1 denk gelir diyebilir misiniz?

G4'ün kamerası bu seçeneklerde açık ara öndedir. Bu sorunlarda kullandığı ips ekran yüzünden. v10-g5 devam ediyor aynı problem.
Para varsa Sony XZ alınır kamerası dehşet tasarımı berbat dış renk mavisi çok güzel fiyatı bizi üzer :D
xiomi mi5 de tavsiye ederim. Ekran boyutu 5.15" tam F/P ürünü.

Note 4 düşünülebilir.

ben asusa oy verdim kendi telefonum performansı gayet tatmin edici fiyatına göre AMA sayın hocam kamerası iyi olsun demiş, asla ve asla asusu kamerası için tercih etmeyin kamera olarak çok kötü durumda. bu telefonlardan kamera diyosanız lg 4 derim performans diyosanız asus zenfone 2 32gb olanı tavsiye ederim. ama liste dışında tavsiye edeceğim telefon kesinlikle samsung galaxy note 4 olacaktır. keşke o zaman biraz daha bütçe ayırabilseydim kesin o telefonu alırdım...

dndd' Alıntı:
Hocam zamzung alın bayanlar için marka önemli özellik falan hikaye önce markaya bakılır iphone olmuyorsa samsung a serisi şık e seriside

hiboz' Alıntı:
Bayanlar için özellik, güncelleme vb detaylar hiç önemli değildir (genelde). En önemlisi bilindik marka ve dış görünüş. Bu yüzden paranız varsa İphone, yoksa Zamzung A5 (2016) çok iyi bir tercih olur.

genel durum bu eşiniz öyle düşünmese bile arkadaşları dırdırlayacaktır hiç riske girmeyin derim
digital-urunler-f41/cep-telefonu-tavsiye-t155545.html

bidene' Alıntı:
Gm5 plus güzel telefon. Şu an 900 tl bandından. Fiyat performans olarak alınacak kaçırılmayacak telefon.
2 sene boyunca gelecek güncellemeleri eklemiyorum bile.
Listedeki telefonlardan android 7 nugat kullanan tek telefon
Alan ve kullanan arkadaşlara hayırlı olsun.
gm 4g modeli var bende.
yaklaşık 1,5 yıl oldu. işlemci ram vs. özellikleri iyi ancak kalitesiz malzemeden yapıldığını düşünüyorum.
telefonumu 6 sebepten dolayı servise yolladım. benden 170 tl para istediler. Neden diye sorduğumda ekran değişmesi gerekiyormuş. ben de ekran kalsın diğer sorunları (mikrofon, hoparlör, şarj, kamera..) garantiden yapıp yollayın dedim. Aldığım cevap diğer sorunlara ekran değiştikten sonra bakılıp kullanıcı hatası değilse garanti kapsamında yapılacakmış ancak kısmi tamir yapılmıyormuş prosedür gereği. Yani ekran ücretli değiştikten sonra bütünsel yapılacakmış. Kaldıki ekran sorununun da benden kaynaklandığını düşünmüyorum.Ekranım da da sağ üst köşede rahatsız etmeyecek derecede piksel bozulması var. masrafım tahmini dışarıda ekran hariç 50-60 lira arasında olacak. Allah servisine düşürmesin..

Telefon alırken karar vermek çok zor gerçekten

pazarlama stratijisi konusunda bütün markalar anlaşmalı bir kurnazlık içinde

birinin fiyatı iyi özellikleri de iyi ama garantisi yok ve dayanıklılığından problem olduğu söyleniyor (mi 5)

birinin tasarımı güzel, hızı iyi ama kamerası tatmin edici değil (p9 Lite)

birinin kamerası fena değil, hızı iyi ama şarjı kötü (mate S)

birinin hızı ve kamerası ve şarjı iyi ama fiyatı 2200 TL ithalat garantili olan 1700 TL (P9)

LG nin kronik sorunları, iphone nun fiyatları, samsungun zaman geçtikçe kasma problemi(uygun fiyatlı olanlarda), vs vs vs

velhasıl karar veremedim

telefondan yana pek şansım yok onun için benim dediğimi almayın :) samsung galaxy s4 üm bozuldu, asus zenfone 5 aldım sonra, kullanışı güzel ama kasa ve tuşları çok sağlam değil. tuşları basmıyor tam. sonra sağlam olsun sony olsun diye xperia m5 aldım o da arka cepte taşımaktan mıdır nedir bilmiyorum telefon ikiye bölünmek üzereydi. teknosa garantiden %60 ını hediye çeki olarak geri aldım. şu an hala zenfone 5 kullanıyorum sorunları var ama idare ediyorum.

ahdım vardı i phone 7 çıksın alacam diye ama evlenince o da zor gözüküyor...

lenovo dikkatimi çekmişti, dediğim gibi şansım yok :)

bende aynı araştırmadayım.arkadaşın dediği gibi hepsinin farklı bir kusuru var.kiminin kamere kiminin şarj vs.kamera için lg iyi diyorlar ama lg nin ekranı iyi diye fotolar telelfonda iyi görünüyor.bilgisayara atınca nasıllar emin değilim.note 4 ve galaxy s6 bakıyorum.bakalım sonuç ne olacak

bende eşime samsung c5 ve c7 arasındayım c7 şarj iyi ama büyük
c5 ideal ama şarj sıkıntı olcak gibi renkleri çok hoş bayan için

bugün mate S, p9 lite ve öneri üzerine htc 830 epey denedim. Ne yazık ki mi5 mağazalarda olmadığından deneme şansım olmadı. görmediğim teli almaya cesaret edemem

p9 lite çok şık, kamre falan fena değil. 1150 TL hb da alınabilir.

htc 830 özellikleri fena değil ama kasa hoşuma gitmedi. f/p oranı p9 lite a ve mate S e göre kötü

mate boyut olarak güzel ve elde çok güzel duruyor. bazı sitelerde çok enteresan şekilde 2000 TL nin üzerinde ama hb de 1400 TL.

%70 mate S % 30 p9 lite alacağım sanırım.

samsunga da ciddi antipatim oluştu telefon araştırma sürecinde

lenovo vıbe k5 not 32gb olanını aldım bataryası v1 den dusun ama goruntusu bıraz daha parlak ve 3gb ram var tavsıye ederım 1050 cıvarına alabılırsınız rahatlıkla

satmayı dusunerek alırsanız o zmn samsung alın

bende gm5 ve zenfone 2 arasında kalmıştım.
dün zenfone 3 ü beklemeye karar verdim. ne zaman çıkarsa artık. :D
tahmini fiyat 1200 1300 olacak deniliyor sdn.net te.

Bende zenfone 3 bekleyecegim ozellikleri harika duruyor en gec aralik ilk haftasi yaziyor

bende zenfone 3 ü bekliyordum ama asusun çok fazla kronik sorunu var.o yüzden vazgeçtim.kağıt üstünde güzel ama uzun vadede sıkıntısı çok fazla gibi

elitbote' Alıntı:
http://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-c7-ithalatci-garantili-p-HBV000000U6Q6

tavsiye ederim , uzun araştırma sonucu aldım , memnunum tek sıkıntısı ithalatçı garantisi olabilir . neticede samsung 4gb ram , 32 gb dahili , 3300 mah pil ... bu fiyata bu özellik yok başka telde

Hocam tasarım olarak, özellik olarak ve fiyat olarak gerçekten çok iyi duruyor telefon. Fotoğraf çekiminden memnun musunuz? 16 mp'in hakkını veriyor mu?
Birde telefonu araştırdığımda, çin için üretildiğini, samsung garantili olarak türkiyeye gelmeyeceğini, ekranının çok kaliteli olmadığını, şebeke üzerinden görüntülü görüşme olmadığını ve kırılmaz cam kılıf gibi aksesuarları piyasada bulmanın zor olduğunu okudum. Sizin yorumlarınız nedir?

fotoğraf kalitesi samsung kalitesi 16 mp için yeterli . samsung garantili değil ama samsung garantisi zaten en ufak bişeyde kullanıcı hatası diyor çekiliyor. yani çok sağlıklı bi garanti sunmuyor. şebeke üzerinden görüntü görüşme yok .

kılıfı da hepsiburadadan aldım şeffaf ince çok güzel tavsiye ederim case4u marka.

cam taktırmadım sadece. onu da bulamıyacağımı sanmam .

eğer bunlardan çekiniyorsanız eşimde samsung a516 var . onda şebeke görüşme var görüntülü. samsung garantisi de var . ama özellikler belki bunun yarısı .. seçim sizin

Teşekkür ederim hocam. Samsung garantisinden öte türkiyede resmi olarak satışa sunulmayacagi kafami karistirdi. Guncellemeler vs için. Fakat eşimde oldukça begendi. Suan için icimize en çok sinen bu oldu

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

eşime A5 2016 almıştım temmuz ayında , c7 yi kendime aldım ama , eşim telefonu o kadar çok beğendi ki c7 yi ona kaptırdım :D bana a5 2016 kaldı.

umarım sizin için hayırlı olur sayın hocam

Arkadaşlar eşime Samsung C7 aldık. Gayet memnunuz. Şarjı; temel programlar yüklenmesi, meraktan dolayı ekstradan karıştırılmasına vs dahil 2,5 gün gitti. Kamerası tatmin edici. İthalatçı garantili fakat herhangi bir sorunla karşılaşmadık şimdilik. Yaklaşık 1 haftadır bizde telefon. Ortalama fiyatı 1350 TL. n11'de 125 TL indirim çeki vardı 1225 TL'ye geldi. Şimdilik herkese tavsiye edebileceğim bir telefon... Bu arada elitbote hocama özellikle teşekkür ederiz, telefondan bizi haberdar ettiği için.

Teşekkür ederim hocam. Valla maddi durumu biraz toparlarsam kendime de siyahını almayı düşünüyorum. Eşim bikaç ay kullansın bakalım -o benden biraz daha hor kullanır telefonu- onda bişey olmazsa heralde bende de olmaz.

Geri