Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

Sinir Harbi

Konu, 'Sağlık Köşesi' kısmında hakanotuken tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. hakanotuken

hakanotuken Hiperaktif Üye Hiperaktif

Şu an evimde delirmek üzereyim, çok agresif birisi değilim ama sınırı geçince patlama yaşarım. Silahım olsa aşağı mahalledeki soysuzların arasına dalıp sıkardım.

Dayanamıyorum artık, Mersin gibi Türk şehrine geliyorsun, işin var, aşın var, evin barkın var ama her yeri talan ediyorsun yakıp yıkıyorsun buna hakkın yok ulan soysuz.

Ben şehrimde olay istemiyorum.
    SEN KOBAİ'YE SAHİP ÇIKIYORUM DİYORSUN PEKİ BEN ŞEHRİME, VATANIMA, OTOBÜS DURAĞIMA, BANKAMATİĞİME SAHİP ÇIKMAYACAKMIYIM.

Allah topunuzun belasını versin.

Son düzenleme: 20 Temmuz 2018
  2. hastasıyız dede

hastasıyız dede Hiperaktif Üye Hiperaktif

hocam sen le ben le olmaz bu iş, polis bunlardan yakaladığını kobaniye sınır dışı etsin, yada bunlar kimin malına canına kastederse karşılık verme hakkı olsun, birsürü masum insanın arabaları evleri dükkanları yağmalanıyor dün ben uyuyana kadar yan mahalleden çatışma sesleri geliyordu helikoptr sabahlara kadar tepemizde turladı polisede yazık değilmi?

3. Efe13

Efe13 Üye

Hepsi oyun inanın ülkemize bi hal düşşse bizim sığınacağımız kapımız yok bunu herkes bilgi şimdi bir olma diri olma zamanı Allah sabır versin hepimize

4. kurtay

kurtay Site Gezgini

Bunlar eli sazlı, yere bile sigara atmayan, barış güvercini degilmiydi? Kahpe doğan medyası böyle lanse etmiyormuydu bunları.

Gorun ve uyanın artık, meclisteki iki parti bunlara terorist bile diyemiyor.

5. xtasy

xtasy Seçkin Üye Seçkin Üye

ya ne oyunu biz bunları eskiden de biliriz. Dindarı, müslümanı bile evde elektriği bedava kullanır, hastanede yeşil kart kullanır, yüzüne güler arkandan iş çevirir. Kobaniyi çok seviyorlarsa gidip savaşsınlar niye o sevmedikleri tc askerini kobaniye sürüyorlar.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal