Site tasarımı nasıl olmuş arkadaşlar?

Kodla Büyü
tasarım güzel ama sağ ve soldaki menülerin yeri uygun diil bence.. mesela yönetici girişi başta olabilir. ya da atatürk köşesi de öyle...

hasari' Alıntı:
Bu sistem zaten hazır bir sistem değil mi hocam?

Öyle bakarsak tüm sistemler genelde hazır oluyor.Hazır olan sistemleri kendimize uyduruyoruz biz.Joomla hazır sistem değil mi mesela.Çoğu kişi bunu kullanıyor.

tasarım nasıl olmuş diye başlık açıyorsunuz ama eleştri yapan herkeside azarlıyorsunuz. Anladığım kadarıyla başlığı açarken herkesten "güzel olmuş, elinize sağlık, çok beğendim, hiç bir eksiği yok" gibi tepkiler bekliyordunuz.

KöfteHoRr' Alıntı:
tasarım nasıl olmuş diye başlık açıyorsunuz ama eleştri yapan herkeside azarlıyorsunuz. Anladığım kadarıyla başlığı açarken herkesten "güzel olmuş, elinize sağlık, çok beğendim, hiç bir eksiği yok" gibi tepkiler bekliyordunuz.

Yazdığım yorumlara bakarsanız eleştiri değil doğru olan şeyleri söylüyorum.İki yorum yapmışım birincisi çoğu kişiler hazır site kullanıyor yanlış mı?.İkincisi kişi eleştirirken biraz daha kibar olmalı.Kötü ,çok kötü,,,,,, gibi şeyleri yazanlar sırf laf olsun diye yazıyorlar eleştirmek için değil.

bılısımemrah' Alıntı:
hasari' Alıntı:

Öyle bakarsak tüm sistemler genelde hazır oluyor.Hazır olan sistemleri kendimize uyduruyoruz biz.Joomla hazır sistem değil mi mesela.Çoğu kişi bunu kullanıyor.
Hocam siz beğendikten sonra sorun yok. Tasarım sizin mi diye sordum bu yönde eleştiri yapabilmek için. Hazır sistemleri yorumlasak da değişen bir şey olmayacak sonuçta. Güle güle kullanın.

hasari' Alıntı:
bılısımemrah' Alıntı:
hasari' Alıntı:

Hocam siz beğendikten sonra sorun yok. Tasarım sizin mi diye sordum bu yönde eleştiri yapabilmek için. Hazır sistemleri yorumlasak da değişen bir şey olmayacak sonuçta. Güle güle kullanın.

Kardeş bende bişey demedim zaten.Günümüzde kullanılan sistemlerin çoğunun hazır olduğunu söyledim.Size kasıt bir şey yok yani.

bılısımemrah' Alıntı:
hasari' Alıntı:
bılısımemrah' Alıntı:
hasari' Alıntı:

Kardeş bende bişey demedim zaten.Günümüzde kullanılan sistemlerin çoğunun hazır olduğunu söyledim.Size kasıt bir şey yok yani.
Sorun yok hocam anlıyorum sizi. Sanırım ben demek istediğimi anlatamadım. :)

Genel olarak güzel, bannerin altındaki resimlere tıklayınca "sayfa bulunamadı" hatası veriyor bunu düzeltebilirsiniz. Altta ortada yer alan hızlı bağlantı simgeleri bence çok büyük , bunların dışında bence sade hoş bir site...

http://www.kudretunal.k12.tr

hem okulun ismi hemde resimler çok yer kaplamış 1024*768 çözünürlüklü bir ekranın yarısını ikisi almış, renkleri de biraz canlandırırsan gayet iyi bence.

ahmetbto' Alıntı:
Genel olarak güzel, bannerin altındaki resimlere tıklayınca "sayfa bulunamadı" hatası veriyor bunu düzeltebilirsiniz. Altta ortada yer alan hızlı bağlantı simgeleri bence çok büyük , bunların dışında bence sade hoş bir site...

içerik ve tasarım olarak çok güzel hocam siteniz. Sadece renkler konusunda biraz sıkıntı var bana kalırsa. Hem arka planın siyahlığı hemde aşırı göz yoran renkler kullanılması tasarımı biraz bozmuş. Onun dışında ektra süper :=))

KöfteHoRr' Alıntı:
ahmetbto' Alıntı:

içerik ve tasarım olarak çok güzel hocam siteniz. Sadece renkler konusunda biraz sıkıntı var bana kalırsa. Hem arka planın siyahlığı hemde aşırı göz yoran renkler kullanılması tasarımı biraz bozmuş. Onun dışında ektra süper :=))

Eyvallah Değerli Hocam . . .

header çok beyaz, altına bişey konulabilir, bu hali amatör duruyor. Bayrak, Atatürk Logo gibi küçük olması yerine, header da altta büyük ve ya Okulun fotoğrafı, alfası düşürülmüş olarak konulabilir.

Geri