siyaset aldatır

Kodla Büyü
Re: AK Parti den Öcalan'a övgü

denize düşen yılana sarılır boşuna dememişler. Gerçi bu metiner geçen benim aklım fikrim yok sonuna kadar itaat ölene kadar biat diye hönkürüyordu. Bunun diğer versiyonu da şamil tayyar ama o daha kurnaz. Yiğit bulutu var rasimi ozanı var. Bu tiplerin sonu yok ki

Daha 1-2 sene önce KCK bir paralel devlet deyip hepsini içeri tıkan tayyip değil miydi? 180 derece dönen, çark eden başka biri tanımıyorum ben ya.

30 martta sehit ailelerinin yuzune nasil bakacaklar diycem yuz kosele olmus

Hocam bence asıl üzerinde durulması gereken bırak metiner i başbakan çıksa apo candır dese hodri meydan der iddaa ya girerim ki akp yine birinci parti olur. Bu kadar iddaa lı konuşuyorum bir örnek vereyim, halk bankası genel müdürü evinde bulunan paraları inkar etmiyor hayır işi diyor, akp seçmeni bu bir komplo diyor, diyorsun ki bak kardeşim halk bankası genel müdürü bile bu parayı siz koydunuz demiyor hayır içindi diyor, neyin komplosu yahu diyorsun ama adam hala aynı ayar çünkü millet fena halde kutuplaşmış durumda ondan bu kadar iddaa lı konuşuyorum.

computing' Alıntı:
Hocam bence asıl üzerinde durulması gereken bırak metiner i başbakan çıksa apo candır dese hodri meydan der iddaa ya girerim ki akp yine birinci parti olur. Bu kadar iddaa lı konuşuyorum çünkü, halk bankası genel müdürü evinde bulunan paraları inkar etmiyor hayır işi diyor, akp seçmeni bu bir komplo diyor, diyorsun ki bak kardeşim halk bankası genel müdürü bile bu parayı siz koydunuz demiyor hayır içindi diyor neyin komplosu yahu diyorsun ama adam hala aynı ayar çünkü millet fena halde kutuplaşmış durumda.
sonuna kadar katılıyorum söylediklerinin, çünkü seçmeni o ne diyorsa doğru diyor.
2007 den bu yana bu halkı Ergenekon balyoz oda tv yok devrimci karargah diye uyuttunuz, masallar anlattınız şimdi de çıktınız orduya kumpas kuruldu dediniz, aklı başında olan bir adam sorar ya arkadaş sen bu kumpasları şimdi paralel devlet dediğin kişilerle kurmadın mı? 2007 den bu yana HSYK da bu adamlar vardı, 4 yıldır aklın neredeydi, Hanefi avcı cemaat polisin içinde kadrolaştı dedi içeri tıktınız adamı şimdi tam tersi sözler söylüyorsunuz. Ben insanların biraz mantıklı düşünmesini istiyorum ama bizim halk görüyorum ki mantıklı düşünemiyor. Bakalım sonumuzu Allah hayır etsin

hala oy vermeyi dusunenler var akadas... zamaninda bende verdim ama bu sartlarda imkansiz gibi muhtemelen yine 40 kusur alir

al birini vur ötekine.
ya da...
tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş!

2009'dan beri açılım saçılım, süreç oslo... bu haber adamlara normal... vazgeçmezler... ampül bağımlılık yapıyor.

ramazan_hosgoren' Alıntı:
başlığı okur okumaz dedim ya zaman gazatesi yada cemeatten biri :) hiç şaşırmadım

Artık AKP ve Hükümet, Zaman Gazetesinin yani The Cemaat'in pisliklerini, Yahudi lobileriyle bağlantılarını, Dinlerarası Diyalog saçmalıklarını, Amerika'yla işbirliklerini, vb ortaya saçıyor.. The Cemaat de AKP'nin pisliklerini ve hırsızlıklarını, yolsuzluklarını, hergün ortaya çıkarıyorlar.. Etraf pislik kokuyor... Millet koklamaya doymuyor.. ALLAH (c.c.) cümle milletimizi gaflet uykusundan uyandırsın, doğruya ve doğru insanlara ulaştırsın... Yahudilerin, Hristiyanların, Münafıkların, Müşriklerin, Kafirlerin, Ahlaksızların, Vicdansızların şerrinden bu vatanı, bu milleti, tüm insanlığı korusun...

İlk kez Öcalan’la karşılaştığını dile getiren Baluken, “Benim için ayrı bir duyguydu oraya gitmek. Daha önce Öcalan’la karşılaşmamıştım. Büyük bir heyecandı. Yıllardır kitaplarını okuduğunuz, tezlerini benimsediğiniz, bir halkın özgürlük mücadelesinde önder olarak görmüş olduğunuz bir liderle görüşmek benim açımdan heyecan vericiydi.

-“BİR HEKİM OLARAK ‘NASIL BÖYLE AYAKTA KALABİLDİ’ SORUSUNU SORDURTTU BANA”-

“Bir hekim olarak siz Öcalan’ı nasıl buldunuz?” sorusu üzerine Baluken, “Çok dinç gördüm. Sağlığını, o kadar olumsuz koşullarda korumasını bir siyasal mücadele olarak değerlendirmiş ve çok sıkıntılar yaşamasına rağmen sağlığını bu şekilde ayakta tutabilmiş. Bu kadar ağır tecrit altında bu düzeyde bir psikolojik baskı altında zihinsel fonksiyonlarının bu kadar güçlü olması doğrusu beni çok şaşırttı. Çünkü Öcalan, üç saatlik görüşmemiz boyunca herhangi bir konu açıldığı zaman aralıksız çözümleme yaparak, bağlantılarla, farklı bir konuyla ilişkilendirip o çözümlemeye devam edebilecek müthiş bir entelektüel birikime, müthiş bir siyasi analize sahip. Olaylara, sürece hakimiyeti, hafızasının bu kadar güçlü olması ve güncel siyasete dair çok derinlikli analizler yapması bir hekim olarak ‘nasıl böyle ayakta kalabildi’ sorusunu sordurttu bana” ifadelerini kullandı.
http://siyaset.milliyet.com.tr/iste-oca ... efault.htm

hükümet sayesinde bi eli yağda bi eli balda.
istediği kişiler ile istediği an görüşebilen başka bir hükümlü var mı!
yanında kalacak diğer hükümlüleri seçebilen başka bir hükümlü!
24 saat doktor kontrolünde hem de bir değil birkaç uzman doktor.
odasının pardon hücresinin duvarları avrupadan ithal duvar kağıtları ile döşeli.
yarasın tosuna!
"ileri demokrasi"nin nimetleri olsa gerek bunlar!

erat76' Alıntı:
Gazete: Zaman
Başlık Yazarı: Cemaat
Hedef: AKP

Zaman: Menfaati elden gidince babasını satar.
Cemaat: Şakirtlerinin beynini yıkamak için doğru-yanlış, kaset-ses kaydı ne yol varsa başvuruyor..
AKP: Diktatörlüğü paylaştığı kişiden kurutulmaya çalışıyor.

hocam on numara yazmışın başlığı açanda muhtemelen cemaatçi arkadaş aşağıdaki linkteki ses kaydına ne diyecek acaba arkadaş
http://www.analizmerkezi.com/cemaatin-s ... 35467h.htm

mas1961' Alıntı:
ramazan_hosgoren' Alıntı:
başlığı okur okumaz dedim ya zaman gazatesi yada cemeatten biri :) hiç şaşırmadım

Artık AKP ve Hükümet, Zaman Gazetesinin yani The Cemaat'in pisliklerini, Yahudi lobileriyle bağlantılarını, Dinlerarası Diyalog saçmalıklarını, Amerika'yla işbirliklerini, vb ortaya saçıyor.. The Cemaat de AKP'nin pisliklerini ve hırsızlıklarını, yolsuzluklarını, hergün ortaya çıkarıyorlar.. Etraf pislik kokuyor... Millet koklamaya doymuyor.. ALLAH (c.c.) cümle milletimizi gaflet uykusundan uyandırsın, doğruya ve doğru insanlara ulaştırsın... Yahudilerin, Hristiyanların, Münafıkların, Müşriklerin, Kafirlerin, Ahlaksızların, Vicdansızların şerrinden bu vatanı, bu milleti, tüm insanlığı korusun...

ne sağcı ne solcu kimse o kazete müsvettesini kese kağıdı olark bile kullanmaz cemaatciler alırdı şimdi iptal ediyorlar

thelion' Alıntı:
erat76' Alıntı:

Cemaat: Şakirtlerinin beynini yıkamak için doğru-yanlış, kaset-ses kaydı ne yol varsa başvuruyor..

hocam on numara yazmışın başlığı açanda muhtemelen cemaatçi arkadaş aşağıdaki linkteki ses kaydına ne diyecek acaba arkadaş

kim bu süleyman yaavv!!! 3 yıldan beridir ben irtiblat sağlıyorum diyor iyi de cemaat 3 yıldır yok ki!! Kim bu cemaat acaba başka bir cemaat mi neden isim vermiyor acep??

http://www.analizmerkezi.com/cemaatin-s ... 35467h.htm[/quote]

kim bu süleyman yaavv!!! 3 yıldan beridir ben irtiblat sağlıyorum diyor iyi de cemaat 3 yıldır yok ki!! Kim bu cemaat acaba başka bir cemaat mi neden isim vermiyor acep??[/quote]
süleyman hamit müftigil

canım türkiyem
Metiner Öcalanı övdü diyen cemaatçi oluyor
benzine zam geldi diyen faiz lobisi oluyor
doları yükselten dış mihrak oluyor
yolsuzluk yapan kahraman oluyor
hırsızı yakalayan sürgün oluyor

İşin komik tarafı biz burda harıl harıl tartışıyoruz da olan gene bize oluyor.. :puhaha:

metiner öcalanı övdü demiyorki arkadaş akparti övdü diyor hocam gece gece yanlış anlamısın olayı...Şimdi arkadaşın amacı akpartiyi karalamak... metinerle ilgisi yok zaten bi akparitli olarak metinerin nasıl bi geçmişi oldugunu biliyrouz adam eski bdpli birisidir.

bu ülkede yaşayan herkes artık ülkemiz üzerinde oyunların oynandıgını gördü birkısım da senin yaptıgın gibi tecahül-ü arif yapıyor.Zaman ı kim okur cemaatci olmayıpta zaman okuyan adam görmedim hatta şöyle söyleyeyim cemaatci olupta zaman okuyan adam nadirdir bu arkadaşta o nadirlerden

thelion' Alıntı:
metiner öcalanı övdü demiyorki arkadaş akparti övdü diyor hocam gece gece yanlış anlamısın olayı...Şimdi arkadaşın amacı akpartiyi karalamak... metinerle ilgisi yok zaten bi akparitli olarak metinerin nasıl bi geçmişi oldugunu biliyrouz adam eski bdpli birisidir.

bu ülkede yaşayan herkes artık ülkemiz üzerinde oyunların oynandıgını gördü birkısım da senin yaptıgın gibi tecahül-ü arif yapıyor.Zaman ı kim okur cemaatci olmayıpta zaman okuyan adam görmedim hatta şöyle söyleyeyim cemaatci olupta zaman okuyan adam nadirdir bu arkadaşta o nadirlerden

yahu tamam başlıkta yanlış var da amaç akpartiyi karalamak demişsiniz.. akpartinin aklığı mı kalmış da karalamaya ihtiyaç var?? en tepesinden başlayarak afedersin b*ka batmış bir partiden bahsediyorsunuz.. rüşvet, hırsızlık, yolsuzluk, usülsüzlük, yalancılık, hukuksuzluk her türlü ahlaksızlık mevcut.. partiyi leş götürüyor..

orebro' Alıntı:
thelion' Alıntı:

yahu tamam başlıkta yanlış var da amaç akpartiyi karalamak demişsiniz.. akpartinin aklığı mı kalmış da karalamaya ihtiyaç var?? en tepesinden başlayarak afedersin b*ka batmış bir partiden bahsediyorsunuz.. rüşvet, hırsızlık, yolsuzluk, usülsüzlük, yalancılık, hukuksuzluk her türlü ahlaksızlık mevcut.. partiyi leş götürüyor..

ha şunu bi kere kabul edin de ... demekki arkadaşın tayfasının ihtiyacı var karalamaya...
kardeş bi kere en tepesinden en dibine demişsin koskoca bi partiden bahsediyoruz burda tabiki içinde çürükler olacaktır.Temizlik yapılacak şimdi sen hayatında bu akpartiden daha temiz dürüst bi iktidar gördüm diyorsan ya çok gençsin ya da başka bi sebeb ararım ben kimsenin savunuculuğu yapmak istemem ama eğriye eğri doğruya doru demeyi bileceksin o bahsettiğin hırsızlık yolsuzluk vs bir kaç kişi etrafında dolanan şeyler sende başlığı açan arkadaş gibi bir durumu genele yayarak çamura devam demişssin

thelion' Alıntı:
orebro' Alıntı:
thelion' Alıntı:

ha şunu bi kere kabul edin de ...
kardeş bi kere en tepesinden en dibine demişsin koskoca bi partiden bahsediyoruz burda tabiki içinde çürükler olacaktır.Temizlik yapılacak şimdi sen hayatında bu akpartiden daha temiz dürüst bi iktidar gördüm diyorsan ya çok gençsin ya da başka bi sebeb ararım ben kimsenin savunuculuğu yapmak istemem ama eğriye eğri doğruya doru demeyi bileceksin o bahsettiğin hırsızlık yolsuzluk vs bir kaç kişi etrafında dolanan şeyler sende başlığı açan arkadaş gibi bir durumu genele yayarak çamura devam demişssin

hocam bakın tepesinden diyorum.. haydi temizliğe başlayın bakalım en tepeden..

tepesinde olduğu iddia edilenlerin ne olduğunu söylermisin hiçbiri kanıtlanmış değil ne ses kaydı ne görüntü vs yok yok boş iddialardan ibaret...Gerçek olduğunu bilsem görsem j-kanıtlansa ilk ben tükürürüm o fırsatı size vermem

thelion' Alıntı:
tepesinde olduğu iddia edilenlerin ne olduğunu söylermisin hiçbiri kanıtlanmış değil ne ses kaydı ne görüntü vs yok yok boş iddialardan ibaret...Gerçek olduğunu bilsem görsem j-kanıtlansa ilk ben tükürürüm o fırsatı size vermem

hocam sizin bilal'in, sümeyye'nin ve başbakanın ses kayıtlarından haberiniz yok sanırım.. önce dinleyin, hala savunuyorsanız ona göre konuşacağım..

hocam dinledim gayet normal konuşmlar ne var bunda sümeye mustafa latif topbaşa mustafa amca diyormuş villanın nasıl olmasından felan bahsediyor ne var bunda norma lbir vatandaşın bile villası var iken tayyipin neden olmasın büyük bir firmanın ortağı bi aile ve zengin bir aile zaten ayrıCA ŞU bir gerçek başbakan olmanın meyvesini de yiyor ama haksız bir kazanç varmı ortada ben bu kayıtta görmedim

thelion' Alıntı:
hocam dinledim gayet normal konuşmlar ne var bunda sümeye mustafa latif topbaşa mustafa amca diyormuş villanın nasıl olmasından felan bahsediyor ne var bunda norma lbir vatandaşın bile villası var iken tayyipin neden olmasın büyük bir firmanın ortağı bi aile ve zengin bir aile zaten ayrıCA ŞU bir gerçek başbakan olmanın meyvesini de yiyor ama haksız bir kazanç varmı ortada ben bu kayıtta görmedim

yahu hocam bırakın bu kadar partizanca yaklaşmayın..

1. derece sit alanı usülsüzce imara açılıyor, profesörlere 130 bin lira rüşvet veriliyor, karşı gelen vali sürülüyor, bakanlık imkanları sonuna kadar kullanılıyor, villaların neyin karşılığında verildiği kimin üzerine kayıtlı olduğu belli değil!! siz de ne var bunda diyorsunuz!! pes doğrusu.. ayrıca adam çatalca da 55bin metre kare arazide kendine çiftlik kurduruyor.. 3. havalimanının ve kanalistanbul projesinin dibinde!

daha kayıtlara takılan bodrum var.. ayrıntıları belli değil.. arkadaş açlıktan, soğuktan bir bebeğin öldüğü bu memlekette benim vicdanım bunları kabul etmiyor.. sizinki ediyorsa bir şey diyemem.. ama şunu bilin ki, bu ahlaksız bir siyaset anlayışıdır.. oyle meyve falan denerek geçiştirilemez..

thelion' Alıntı:
erat76' Alıntı:

verdiğin link yanlansa ve sende milleti yalana inanadırdığının farkındasındır umarım

HEM DERSİNİZ SİYASET YOK, SONRA ÇATUR ÇATUUURR SİYASET YAPARSINIZ....
FORUM ÖLÜYOR..

Re: AK Partili Metiner'den Öcalan'a övgü

durmak yok :puhaha:
yetmez ama evet :puhaha:
faiz lobisi :puhaha:
israilin işi :puhaha:
sivrisinek.....

Geri