sizce hangi 2. bolum okunmali

Kodla Büyü

tomreader2010

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
meslekte 9. senem ilk gunden sevmedim bu isi yas 31bitirince farkli bir devlet kurumunda calisabilecegim yani en az 35 yasinda hangi bolumu tavsiye edersiniz ,

devletin birçok kurumunu ve bakanlıklarını kapsar tabi tekrar kpss ye girmek gerekir herhalde. öğretmenlikte de işe yarar bence yöneticilik için. açıkçası bende açıköğretimde ikinci üniversiteyi düşünüyorum eylül sonuna doğru kayıtlar

kamuyönetimi okuorum 2.sınıf,vazgeçtim adalet okuycam 2 yılık,kamuyönetimindebi cacık yok2 yılık adelet okuyup hukuğa geçiş yaparız belki

big34' Alıntı:
kamu yönetiminden neden vazgeçtiniz hocam dersler zormuydu
zorluğundan değil hocam ,kaymakam olmuyacaksanız kamuyönetiminin bir avantajı yok,diğer memurluklarda öretmenlk zaten iyi...kaymakamlk içinde yaş sınırını aştık.. adalet okuyup icra müdürü olunabilir..

aynenbadi' Alıntı:
big34' Alıntı:
kamu yönetiminden neden vazgeçtiniz hocam dersler zormuydu
zorluğundan değil hocam ,kaymakam olmuyacaksanız kamuyönetiminin bir avantajı yok,diğer memurluklarda öretmenlk zaten iyi...kaymakamlk içinde yaş sınırını aştık.. adalet okuyup icra müdürü olunabilir..
hocam dhs de kota kondu sanirim birde orgunde hukuku nasil okuyabiliriz 2 yillik bitince icra muduru olunurmu

ben geçen yıl kamu yönetimine başladım
bilmiyorum mezun olursak nasıl işimize yarar ama ben şahsen müfettişlik vs için okumak istedim bu bölümü.
bu yıl da matematik bölümüne kaydoldum üniversiteye. bi bitirsem de geçiş yapsam diye 4 gözle bekliyorum...

hocam önemli olan başlamak değil ki ya...bitirmek zor...Allah nasip etsin de görek inşallah o günleri de

joomlaci' Alıntı:
ben geçen yıl kamu yönetimine başladım
bilmiyorum mezun olursak nasıl işimize yarar ama ben şahsen müfettişlik vs için okumak istedim bu bölümü.
bu yıl da matematik bölümüne kaydoldum üniversiteye. bi bitirsem de geçiş yapsam diye 4 gözle bekliyorum...
Matematik bölümünü hangi ünivde okuyacaksınız. Bildiğim kadarı ile ikinci öğretimler bu sene öğrenci almadı

akü hocam...
türkiyede 2. öğretim 2-3 yerde vardı zaten.
normal öğretime yazıldım ben de zaten...

hocam matematiği bitirince matematik öğretmenliğine geçiş nasıl olacak garanti mi yani

türkiyede hiçbir şey garanti değil hocam.
ama diplomam elimde olduğu için bakarsın branş değişikliği hakkı verirler ben de geçerim.
inşallah bi bitirsem şu mat ı

eskisehir_bilisim' Alıntı:
mahon' Alıntı:
mahon' Alıntı:
bende bu sene başladım matematik bölümüne. umarım vakit bulurda bitirebilirim.
Senin hangi üniv hocam
gazi üniversitesi
lys den 15 net yaptık eşimle bareber okuyacaz bakalım.
1. öğretim nasıl olcak hocam. Bende eskişehirde kayıtlıyım
hocam imkanlarımıza göre okumaya çalışacağız.

Bende bu konuda çok kararsızım nasıl yapmak lazım hangi bölüm seçmeli bilmiyorum.
Keşke uzaktan eğitim matematik olsaydı..

mahon' Alıntı:
mahon' Alıntı:
mahon' Alıntı:
bende bu sene başladım matematik bölümüne. umarım vakit bulurda bitirebilirim.
Senin hangi üniv hocam
gazi üniversitesi
lys den 15 net yaptık eşimle bareber okuyacaz bakalım.
1. öğretim nasıl olcak hocam. Bende eskişehirde kayıtlıyım
hocam imkanlarımıza göre okumaya çalışacağız.
Hocam daha önce aldığınız derslerden muaf olmak için ders içeriklerini ve transkriptinizi bölümünüze ulaştırmışsınızdır umarım. Çok kısıtlı bir süresi var onun

Geri