Soğudum !

Kodla Büyü
Arkadaşlar yapay zeka çağına giriyoruz. Bunu ilk kullananlar diğerlerine fark atacak bizim kendimizi bu konuda geliştirmemiz lazım. Ticarette ilk yapanlar kazanır. İnternet kafeler işini ilk yapanlar parayı kazandı sonradan o işe girenler kazanmadı. Yapay zeka ile az zamanda çok iş yapabiliriz. Bu işte çok büyük fırsatlar var görenler için. Size sizden başka hiç kimsenin faydası yok. Siz kendinizi kurtaracaksınız. Akıllı insan kendi aklını kullanır daha akıllısı başkasını kullanır, dahada aklıllısı yapay zekayı kullanır. :);)

Şunu fark ettim ki dersin düzgün işlenmesine en büyük engel sınıf mevcudu. 6. sınıflar 10 kişi scratchi rahatça işliyorum sessiz sakin tane tane söylüyorum gösteriyorum yapıyorlar. Bir de 7. sınıflar var 20 kişi, basit bir komutu yaptırmak 10 dk sürüyor. Adım adım göstermeme rağmen takip etmiyor sonra yapamıyor, kuklasını silen (geri gelmeyecek şekilde) mi dersin, daha önce yazdığı kodu silen mi dersin uğraşmaktan basit bir projeyi yapamıyoruz. İyi öğrenci de onları bekliyor.

Geri