Sonuç 6+5 - 3+4 98 tl nöbet - 130 MebSınav ücreti

Kodla Büyü
Re: sonuç 6+5 - 3+4 98 tl nöbet ücreti

140 tl önümüzdeki 2017 için nöbet ücreti ek ders saati artıyormu acaba 2017 de

Bu kadar az olmamalı 160 kazanımdan 2-3 tanesi mi öğretmenleri ilgilendiriyor?

24.5 TL için günde 7-8 ders yapan okullarda boş güne döşeyecekler nöbeti şimdi diyeceksiniz ki eskiden de böyle idi ama çoğu yerde boş güne verilmiyordu şimdi işin içine ücret girince uygulanacak bari değseydi. Ben idareye söylerim hocam ücret sende kalsın ama boş güne nöbet koyma.

computing' Alıntı:
24.5 TL için günde 7-8 ders yapan okullarda boş güne döşeyecekler nöbeti şimdi diyeceksiniz ki eskiden de böyle idi ama çoğu yerde boş güne verilmiyordu şimdi işin içine ücret girince uygulanacak bari değseydi. Ben idareye söylerim hocam ücret sende kalsın ama boş güne nöbet koyma.
boş gün kötü olur ya

şimdi konuşulmaya başlanır başkası yerine parasyla nöbet tutulurmu kaç gün tutulur

Ben nöbet istemiyorum ücreti kendilerinin olsun

nöbete ne kadar verdiler nerde yazıyor

ctrl+alt+delete' Alıntı:
nöbet için brüt 98 net ne kadar
sınavda 138 brüt net ne kadar
açıklamada sadece bu rakamlar söylendi net bürüt denmedi. ama meb sınavlarından bi çıkarım yapabiliriz... 58 tl olan sınav ücreti 130 tl dendi.. meb sınavı az olduğu için görev almıyordum ama net 58 sanırım.. bu senede net 130 olur olzman

arkadaşlar bu nöbet ücreti bize de yazılacak dimi görevlendirme esaslarında bi sıkıntı olmaz dimi

goldenboy' Alıntı:
arkadaşlar bu nöbet ücreti bize de yazılacak dimi görevlendirme esaslarında bi sıkıntı olmaz dimi
görevlendirme esasları değişmez ise bt rehberi olan nöbet ücreti alamaz

öncelikle 6+5 ve 4+3 gibi rakamların önemi yok isterse 1+1 olsun enflasyon zaten bu rakamların üstünde yani rakamların bir önemi yok. nöbet tutmayan idareciye veya rehber öğretmene nöbet ücreti ödenirse yazıklar olsun. ben ayrıca nöbet eylemi yapacağım müfettişten soruşturma geçireceğim idarecilerin tavrına mağruz kalacağım birde benimle nöbet ücreti alacaklar öyle mi?

tarafszhaber' Alıntı:
goldenboy' Alıntı:
müdür yardımcılarına yazılacaksa bizede yazılır

Hocam müdür yardımcısı okul nöbet heyetinin üyesidir. Müdür yardımcısına yazılmasıyla alakası yok yani btr ye nöbet yazılmasının. BTR ye nöbet ücreti verileceğini sanmıyorum sonuçta nöbet tutmuyoruz.

Kürşat_58' Alıntı:
öncelikle 6+5 ve 4+3 gibi rakamların önemi yok isterse 1+1 olsun enflasyon zaten bu rakamların üstünde yani rakamların bir önemi yok. nöbet tutmayan idareciye veya rehber öğretmene nöbet ücreti ödenirse yazıklar olsun. ben ayrıca nöbet eylemi yapacağım müfettişten soruşturma geçireceğim idarecilerin tavrına mağruz kalacağım birde benimle nöbet ücreti alacaklar öyle mi?

Hocam idarecinin nöbet tutmadığını nereden çıkardınız? Ben tek müdür yardımcısıyım okulda 5 gün nöbet heyetinin içindeyim nöbetçi öğretmenin bütün sorumlulukları bende de var sonuçta

2005'den sonra lafı hala muallak..

2005 Şubat görev başlama tarihim. Ben alabilecek miyim hala net değil...

altintepebilisim' Alıntı:
Kürşat_58' Alıntı:

Hocam idarecinin nöbet tutmadığını nereden çıkardınız? Ben tek müdür yardımcısıyım okulda 5 gün nöbet heyetinin içindeyim nöbetçi öğretmenin bütün sorumlulukları bende de var sonuçta

şimdi öyle mi oldu bence idareciler daha fazla alsın zaten gözlerini doyuramadık

ne sorumlulukları var bende anlamadım bişey olduğu zaman şimdiye kadar hep nöbetçi öğretmen sorumlu oldu...

ne garip dimi işin içine para girdiği zaman öğretmenler arasında da çekişmeler başlıyor. öğretmen-müdür yardımcısı görevleri sorgulanıyor. Farklı meslek grubundaki insanların bizim maaşımızı ve memuriyetimizi sorgulamaları alıştık bari sizler yapmayın. Allah izniyle belki BTR olacağım dolayısıyla nöbet ücreti alamayacağım. Herkes kısmetini yer sevgili arkadaşlar.

DaMieN' Alıntı:

muallak değil aslında hocam... 2004 eylül aldı en son... dolayısıyla 2004 eylül den sonra atanıp almayan herkes alacak...

müdür yardımcıları da nöbet tutar bu arada.. sizin müdür yardımcınız nöbet tutmuyor diye hepsini itham altında bırakamazsınız... önceki okulumda idareciler çıkmazsa öğretmenlerin gücü öğrencileri içeriye almaya yetmiyordu... bu okulumda sakin olmasına rağmen müdür yardımcıları teneffüslerde hep gezerler...

İdarenin aldığı para öğretmeni, ogretmenin aldığı para idareyi neden rahatsız ediyor. Kazanımlarla ilgili ayrıntılı bilgi yapılır. Yonetmelik vs.. gerekirse çıkar herkes buna uyar. Diğer söylenen sözler birbirimizi üzmek dışında bi işe yaramaz

BTR görev esasiyle zaten nöbet tutmaması lazım işin içine para girince tutalım demeyin arkadaşlar, yani bir akıllı tahta ile yada bilgisayar ile ugraşırken arada bırakıp sürekli nöbetemi koşacağız. Hiç gerek yok en azından şimdi ücretli olunca tutun diyen idarecilerle uğraşmayız.

egitimci.' Alıntı:
DaMieN' Alıntı:

muallak değil aslında hocam... 2004 eylül aldı en son... dolayısıyla 2004 eylül den sonra atanıp almayan herkes alacak...

müdür yardımcıları da nöbet tutar bu arada.. sizin müdür yardımcınız nöbet tutmuyor diye hepsini itham altında bırakamazsınız... önceki okulumda idareciler çıkmazsa öğretmenlerin gücü öğrencileri içeriye almaya yetmiyordu... bu okulumda sakin olmasına rağmen müdür yardımcıları teneffüslerde hep gezerler...

İnşallah bu şekildedir hocam...

Kürşat_58' Alıntı:
altintepebilisim' Alıntı:
Kürşat_58' Alıntı:

şimdi öyle mi oldu bence idareciler daha fazla alsın zaten gözlerini doyuramadık

Hocam neden böyle atar yaptın anlamış değilim. Nöbetini tutan öğretmen de var idareci de var. Aynı şekilde tutmayan öğretmen de var tutmayan idareci de. Tutan arkadaşlara alacakları para helali hoş olsun. Gözümün aç olduğunu nerden anladın orası da ayrı bir konu :) ben sana sadece yönetmeliğe göre nöbet heyetinde olanları söyledim düşüncelerin kendi yaşadığın problemlerden kaynaklanıyor heralde genelleme yapma sakin ol herkes kötü değil :)

Geri