Sonunda Açıklandı

Kodla Büyü
Ile bağlı sanirim. ayrılacağım ilde gittiğim ilde anlayışlı. biz de aramızda anlaştık arkadaşla zaten o formator olacak. Ben derslere giricem. Tabi idare o kadar bt dersi ister mi? Idarenin tutumu da cok onemli. Zumrem olduğu icin seviniyorum insallah ikimizi de idare ederler.

Anlamadığım şey her yerde öğretmenler norm fazlası iken nasil bazi okullarda 2 norm olabiliyor?

ben de ilk tercihime yerleştim, darısı tüm arkadaşların başına, inşallah en kısa zamanda sizler de tayin olursunuz.

dnzlp' Alıntı:
atanan tüm arkadaşlara hayırlı olsun ben mersin / akdenizi yazmıştım muhtemel boşacalacak diyordu yalan oldu :(
2. başvurular bugün sanırım başka atanamayan varmı
hocam ben bugün milli eğitime gittim. görüştüğüm kişiler zaten orada norm yok üstüne 4 tane bilgisayar öğretmeni var dediler. anlayacağın bakanlık dalga geçti bizimle.

haliber' Alıntı:
dnzlp' Alıntı:
atanan tüm arkadaşlara hayırlı olsun ben mersin / akdenizi yazmıştım muhtemel boşacalacak diyordu yalan oldu :(
hocam ben bugün milli eğitime gittim. görüştüğüm kişiler zaten orada norm yok üstüne 4 tane bilgisayar öğretmeni var dediler. anlayacağın bakanlık dalga geçti bizimle.

Hocam peki mersin genelinde boş kalan okullar varmıymış sordunuz mu?

anchor' Alıntı:
haliber' Alıntı:
dnzlp' Alıntı:

sormadım. sinir oldum bakanlığa durmak istemedim. zaten birkaç saate açıklanır.

haliber' Alıntı:
anchor' Alıntı:
haliber' Alıntı:
dnzlp' Alıntı:

sormadım. sinir oldum bakanlığa durmak istemedim. zaten birkaç saate açıklanır.

Hakkımızda hayırlısı hocam. Diyecek başka bişey yok.

Atanan arkadaşlara hayırlı olsun, atanamayanlar da en kısa sürede atanırlar inşallah... 2 sene sonra kesin norm fazlası oluyorum bakalım beni neler bekleyecek...

Geri