support@dyned.com

Kodla Büyü

passive

Üye
Arkadaşlar records managera giriş yaptığım zaman
Dyned çalıştırma hatası
Bu sorunun çözümü içn dyned çalıştırma kütüğünüzü support@dyned.com adresine yollayın diye bir mesaj çıkıyo? neden olabilir?Tüm güncellemelerim tam .

passive' Alıntı:
Arkadaşlar records managera giriş yaptığım zaman
Dyned çalıştırma hatası
Bu sorunun çözümü içn dyned çalıştırma kütüğünüzü support@dyned.com adresine yollayın diye bir mesaj çıkıyo? neden olabilir?Tüm güncellemelerim tam .

Hocam sorun Ankara Server i cevap vermiyordur. Yapacak bir şeyin yok.

Zaten bunu icat edenlere bi sormak lazım. Tüm Türkiye Ankara'da ki birkaç servere kalmış.

Olacağı da bu.

ya tamam serverlarda çok sorun varmış ama nasıl oluyorsa okuldayken 20 dakkada bir öğrenci falan giriorum ama evdeki pc de bağlanamıorum bile ,sürekli çalıştırma hatası dio...yaw bilen duyan varsa çöüzümü bana yardım etsin:( :( :(

hocam formda "dyned çalıştırma hatasına" bir göz at belki işe yarar

ya arkadaşlar hemen pes etmeyin. 13 kere girmeye çalışınca üstüste girebiliyorsunuz ben denedim oldu. :x

bende de aynı sorun var. yeni kurduğum bilgisayarlar hep ayn ıhatayı veriyor. yani ANLAYAMADIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIMMMMMMMMMMMMMMMM.

arkadaşlar herşey sorun
çocuk çalışmaya başlayacak herşey normal evde çalışma kilitlenmiştir deyip dışarı atıyor var mı böyle bir şey
daha sonra hem first eng hem de diğeri ikisi de tanımlı oldugu halde çocuk çalışamıyor aktif görünmüyor daha neler neler....

Geri