Tübitak 2204 Rapor ekleyememe sorunu

Kodla Büyü

sahininces

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar bir türlü proje raporunu ekleyemedim. Önceleri aynı dosyayı bir daha ekleme, ismini değiştir gibi benle alakasız uyarılar veriyordu. Onlarca farklı varyasyon denedim, dosya ismini belki yirmi kez değiştirdim. Farklı tarayıcı, farklı bilgisayar... Dosya içeriğini pdf yi farklı programlarla defalarca oluşturup denedim olmadı. Şimdi yüklendi gibi yapıyor ama Kaydet ileri butonuna bastığım zaman Proje Rapor bilgisi girin diye yine uyarı veriyor. Raporu yüklemiyor. Sebebi ne olabilir. Saatlerdir uğraşıyorum sebebini bulamadım.

Hocam bizde de sorun oldu bir kaç deneme sisteme yüklenebildi. Dün 3 tane bugün 1 tane projemizi yükleyebildik.

Arkadaşlar bir türlü proje raporunu ekleyemedim. Önceleri aynı dosyayı bir daha ekleme, ismini değiştir gibi benle alakasız uyarılar veriyordu. Onlarca farklı varyasyon denedim, dosya ismini belki yirmi kez değiştirdim. Farklı tarayıcı, farklı bilgisayar... Dosya içeriğini pdf yi farklı programlarla defalarca oluşturup denedim olmadı. Şimdi yüklendi gibi yapıyor ama Kaydet ileri butonuna bastığım zaman Proje Rapor bilgisi girin diye yine uyarı veriyor. Raporu yüklemiyor. Sebebi ne olabilir. Saatlerdir uğraşıyorum sebebini bulamadım.
Arkadaşlar tübitak raporlarında içindekiler sayfası ekleniyor mu acaba ?

Hocam projeden projeye farklılık gösterebilir. 2204A için öyle bir şey yazmıyordu, hangi kategorideyse başvurunuz onun proje yazım şablonlarını, çağrı duyurusunu incelemek lazım.

Arkadaşlar tübitak raporlarında içindekiler sayfası ekleniyor mu acaba ?
Rapor şablonunuzda var ise eklenir ama Tübitak projelerinde genelde istenmiyor. Yaptıklarımda görmedim en azından.

Geri