Tahtadan sürekli bip bip sesigeliyor dokunmatik çalışmıyor(Çözüldü)

Kodla Büyü

HebunAnNebun

Site Gezgini
merhaba
Bir tahtadanımızdan sürekli seyir halindeyken bip bip sesi geliyor bir tusa basar çalışmıyor.Tahtayı resetlemeden yana bağlantıdayken buda yok gibisinden bir test gibi var bir tahta tşkler

Son düzenleme:
Hocam OPS'yi değiştirme imkanınız varsa öyle deneyin.

merhaba
Bir tahtamızdan sürekli kesintisiz olarak bip bip sesi geliyor bir tusa basarsınız tuş sesi gelir ya onun gibi ve dokunmatik çalışmıyor.Tahtayı resetledim düzelmedi ayarları karıştırırken bu tahtada dokunmatik yoktur gibisinden bir uyarı gördüm sanki var mıdır bir çözümü tşkler
Hocam Faz1 tahtalarda arada alıyorum. Dokunmatik USB bağlantılarında problem büyük ihtimalle. Oksitlenmiş ya da yerinden çıkmış olabilir. Bir tahtayı açarak denemiştim USB bağlantı kısmı oksitlenmişti. Temiz bir kabloyu keserek birbirine bağladım. Sorun çözüldü.
Onun haricinde USB kablo yerinden çıkmış olan tahtada tahtanın arka kapağı açmadan çerçevesine baskı yapıp (nasıl denk getirdiysem bilmiyorum) yerine oturtmuştum.

Arkadaslar OPS yi cıkarıp taktım oldu ama vidalarını sıkınca tekrar basladı bende vidalarını cok sıkmadım oyle çalısıyor suan tşkler

bende de var böyle bir tahta
açma tuşuna basıldığı an biiip biiiip ötüyo. dokunmatiği devre dışı bırakınca susuyor. ama dokunmatiği etkinleştirince yine başlıyor. ops felan sökmedim denemedim.
NE YAPILABİLİR BU TAHTAYA ARKADAŞLAR.

Geri