takdir ve teşekkür belgeleri

Kodla Büyü

Zizu_

Süper Üye
Süper Üye
arkadaşlar e okuldan takdir teşekkürleri pdf olarak aldım.Fakat çıktı alırken sayfaya ayarlayamıyorum.Yapan arkadaş var mı

arkadaşlar hallettim.Belki işinize yarar.

özel boyut
genişlik 150mm
yükseklik 210 mm

sayfa yatay boyutta ayarlandığı takdirde düzgün bir şekilde alabiliyorsunuz.

Yazıcı ayarları - kağıt boyutu - a5
Yakınlaştırma %100.

hocam bilgisayarınızda adobe cs4 kurulu ise takdir teşekkür ve karneleri alırken raporlarda yazıcı işaretine bastığınızda adobe pdf adıyla bir yazdırma seçeneği var oradan bilgileri bilgisayarınıza alırsanız hiçbir ayar yapmadan direkt kağıda yazdırabilirsiniz...

Orjinal boyutu a5 gösteriyor biz bunu a4e denk gelecek şekilde ayarlayamıyor muyuz?

arkadaşar taktir teşekkürü pdf olarak kaydettik a5 ile çıktı alınca yazılar ufak çıkıyo doğru şekilde çıkmasıiçin yol gösterecek varmı bilgisayarda cs4 falan yüklü değil şuan yükleme şansımız yok pdf olarak masaüstüne kayıtlı olarak bekliyor taktir ve teşekkür belgesi

PDF alarak yapmanıza gerek yok hocam, öyle yaparsanız yazılar küçük çıkıyor..
active x şeklinde görüntüleyin. Yazdır ekranına tıkladığınızda yazıcı seçili ise , oradan tercihler bölümünden kağıt boyutunu A5 olarak ayarlayın.
Az önce bastım ben takdiri teşekkürü bu şekilde. Bir sorun çıkmadı.
Zaten rapor ekranında belgeler dikey, siz de bu yüzden a5 boyutundaki kağıtlarınızı dikey olarak yerleştirin yazıcıya.

Geri