Takip ettiğiniz Yabancı dizi

Kodla Büyü

ebfo45

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Internetten takip ettiğiniz yabancı diziler hangileri? Benim favorilerim white collar ve fringe.

cemal hocam arap dizileri çıkmaz burdan :lol: artık sen bize tavsiye edeceksin beğendiklerinden :) Yolculuğun yaklaştı belli abi.

Bu ara Sherlock'u keşfettim.

House M.D
Dexter
Braking Bad
The Wire(bitmiş bi dizi)
Sherlock Holmes
Fringe
Hells on wheels(henüz 8 bölüm yayınlandı fena değil)
Alcatraz(Henüz 2 bölüm yayınlandı ama fena değil)

son ikisi hariç hepsine her türlü kefilim.

big bang theory
fringe
merlin
how ı met your mother
two and a half men

Araplar binbir gece yaprak sökümü seyrediyor Selim hocam.

Dexter izliyorum son sezondayım yakında bitecek. Hangisine başlasam diye düşünüyorum. Fringe için ilk sezonları için güzel yorumlar okudum ama son sezon biraz batırmış deniliyor, izleyenler yorum yaparsa sevinirim.

Sherlock Holmes ve Person of Interest nasıl acaba?

dexter
breaking bad
fringe (bu diziye bayıldım)

şuan bunların dışında ne izlesem diye aranıyorum ben de böyle iddialı bir dizi olsun istiyorum hele ki fringe den sonra ne keser beni bilemem :lol:

Supernatural
Walking Dead
Game of Thrones (yeni sezon bekliyoruz)

Cemal TANER' Alıntı:
Araplar binbir gece yaprak sökümü seyrediyor Selim hocam.

Cemal hocam House MD tam senlik.
Game of thrones ilk sezon yayınlandı, 2.bekliyoruz
Flash forward süperdi ama ilk sezondan sonrası gelmedi, holywod grevine kurban gitti. dejavu filmini izlediyseniz konu aşağı yukarı öyle.
the event yine flashforwaard tarzı bir dizi,
numb3rs
24
kinght rider, efsane kara şimsek geri dönüyor dedik oda ilk sezondan sonrası gelmedi.
sherlock, sherlock holmes filmini izlediyseniz benzer bir dizi
XIII tamamen aksiyon
ve klasikler diziler tabi onları herkes izlemiştir.

Sherlock Holmes (10 numara pişman olmazsınız)
Game of Thrones (bu dizi efsane oldu bile)
Person of Interest
Nikita
Suits (iyiydi ara verdi)
The Vampire Diaries (biraz ergen dizisi arada bakıyorum)
House MD (ateist olması haricinde problem yok)
White Collar (ara vermişti yeni bölüm gelmiş, iyidir)
Braking Bad (baya bir izledim sonra baydı)
The Walking Dead (kız çocuğu kayboldu 3 bölüm bulamadılar, bıraktım)
Fringe (bu da iyiydi sonra bıraktım)
Dexter (iki defa başladım devam etmedim içim kaldırmadı)

ara ara burayı da takip ederim http://www.imdb.com/search/title?sort=m ... =tv_series

How i met your mother
Fringe
The walking dead(netame nin dediği gibi kızı bulamadılar bi hayli sıkmaya başladı)

tavsiyeler için tskler yanlarına ufaktan ne tür film olduklarnı yazarsanız seçmek daha kolay olacak gibi :)

hocam aynı şeyi yazdım:)) kesinlikle izlemeyen kalmasın o derece harika bir diziydi PRISON BREAK!!

En son izlediğim dizi filmlerden biri Walking Dead idi. Tüm bölümleri bitirdim. Yeni bölümleri şubatta başlayacak. Ben de küçük kız çocuğunun uzun süre bulunamamasına takılmıştım. Sabrettim ve o kız sezonun son bölümünde bulundu. O kız da zombi olmuş ve öldürdüler.

spider23' Alıntı:
hocam aynı şeyi yazdım:)) kesinlikle izlemeyen kalmasın o derece harika bir diziydi PRISON BREAK!!
4 sezon içinde en güzeli kesinlikle hapishanede geçen 1. sezon ve kovalamaca ile geçen 2. sezon 3 ve 4 uzatılmış hali idi

beyazgolge' Alıntı:
tavsiyeler için tskler yanlarına ufaktan ne tür film olduklarnı yazarsanız seçmek daha kolay olacak gibi :)
Supernatural bilimkurgu tarzı şeytanlar melekler :) sen sevmezsin

Walking dead Zombi dizisi

Game of Thrones eski çağlarda geçiyo. Mükemmel bi konusu var ama +18 sahneleri var. CNBC de sansürlü versiyonunu izleyebilirsin :)

Arkadaşlar daha önce biz bilişimcilerin anlatıldığı bir diziden bahsediliyor du ya neydi o dizi bilen var mı

Dexter - Sezonda 12 bölüm oluyor ve çabuk bitiyor. Zevkle seyrettiğim bir dizi.

Fringe - Birinci sezondan beri sürükleyici olmasını bekliyorum ama daha çok beklerim. Geçen cuma son bölümünden sonra seyretmemeye karar verdim. İyice saçmaladılar.

Geri