TARSUS TEKNİK EĞİTİM

Kodla Büyü

skrn

Aktif Üye
Bütün tarsustefli arkadaşlarımı bekliyorum,biliyorum yeni bir fakülteyiz ama az mezunumuz da yok:)

Re: TARSUS TEKNİK EĞİTİM(MEZUNLAR SİTESİ HAZIRLIYORUM)

Arkadaşlar bilgisayar ögrt son sınıftayım,tarsus teknik egitim fakültesi mezunları için web sitesi hazırlıyorum,tez konum ve fakültemizin mezunu olarak beklentileriniz ve sitede şu bölüm olsa iyi olur gibi isteklerinizi bekliyorum.

ttef mezunuyum
önce bir yazılım lab olsa harika olur
hocalar ayrı tabi mezun olduğumda öğrendim neredeyse bütün yazılım derslerimize yük. lis. öğrencisi girmiş.
bir iki tanesine dr öğrencisi girmişti
algoritma ve bir iki yazılımada yük. lis. bile olmayan hocadan almıştık.
EBİ derslerinin ikisi dışında tamamını Celal Tezel'den (Mcr miydi neydi onun gibi birşey yapmış) almıştık. Bilen bilir Celal Hocayı :) :D
Sosyal tesis tarzı yerlerde olsa hiç fena olmaz. bir basketbol potası bile yok
öyle daha eklerim lazım olursa. ÖM at :D

Tarsus Teknik Eğitim Fakültesi..ilk mezunlardanım.her ne kadar eksikleri olsa da (ki ilk yıllar derslerimizi meslek lisesi binasında görüyorduk) gerek arkadaşlık ortamı gerek hocalar ile ilişkilerimiz olsun tekrar okumayı isteyebileceğim ender teknik eğitim fakültelerinden biridir.şimdi orada okuyan arkadaşlarıma sözüm şudur; okulun fiziksel eksiklikleri olabilir, fakat mezun olduktan sonra atandığım okullarda şartlar o kadar iyi olmasına rağmen "tembel teneke" diye tabir edilen yüzdesi oldukça yüksek orana sahip öğrencilerimiz vardı. Yani okulun fiziksel durumu öğrenci başarısını çok da etkilemiyor. Yeter ki siz kendinizi geliştirin. Bir de atamalarda meslek liselerini tercih edin şuan eş durumundan ilköğretimdeyim ve oldukça (rahatlıktan dolayı) sıkıcı..

Celal Hocam, Deniz Hocam, Orhan Hocam.. birincisinden konuşma sanatını, ikincisinden çalışkan olmayı, üçüncüsünden ise idare etme sanatını ve şeytan tüğlü :) olmayı öğrendik..Kısmet olursa uğrayacağım bir ara.. Skrn, ilk mezunlardan <murat sapmaz><erdem doğan><ercan kaçmaz><ahmet yiğit><ulaş arlı> derseniz sanırım bizleri hatırlarlar, çok selamlar ayrıca..siteyi de sabırsızlıkla bekliyoruz..linki falan varsa buraya koyabilirsen iyi olur..

ben de tarsus tef 2009 mezunuyum
(VALAYİ ARKADAŞIM NEDİR NE DEĞİLDİR :D :D CALAL HOCAM YA)
EN ÇOK DA ERCANI SEVERİZ DEMİ AMA!!!!! :p

2009 BİLGİSAYARDAN MEZUNLARINDANIZ ÇOK ŞÜKÜR...

Bende 2007 Tarsus tef mezunuyum... 2. mezunlar biz idik... bir binamız bile yoktu ilk sene...

Geri