Tek kurtuluş Derneğe Destek(Önerim Var)

Kodla Büyü
Re: Önerim Var(1 dakikanızı ayırabilimisiniz)

Zizu_' Alıntı:
Şşşşş ses çıkarmayın arkadaşlar Türkiye uyuyor, bilişimciler uyuyor.
Valla kendi içimizde birbirimizi sallamıyoruz ki devletin bizi sallamasını bekliyoruz.
Biz Rambo bekliyoruz valla.
Tek başına girecek sistemin içine bizi kurtaracak,
İnşallah gelir ne diyelim.

:D :D :D derneğin mesajı ne güzel uymuş ama UYUYAN DEVLERE!!! bte-bilisim-teknolojileri-egitimcileri-dernegi-f275/uyuyan-devlere-t94000.html

10 tl verip iki belge tarayıp postalayamıyoruz kendimiz için ama twtdan mesaj attığımız kişiler koşup düzeltecek bizim işleri diye umuyoruz

Re: Önerim Var

hamuş' Alıntı:
bence bişey olmaz hocam görüşünüz iyi hoş da bu hengamede size şunu derler "atandınızda bunuyorsunuz " derler çünkü dediğim dedik çaldığım düdük diyen bir anlayış söz konusu bırakın bizi profesörleri bile dinlemiyorlar
ne yapalım hocam, bekleyelim mi.
Bundan olmaz, şundan olmaz neden olur
Deneyelim ne kaybederiz.
Hem bunda iyi bir organize olsak ve TT yapabilirsek sonrası daha kolay...

Re: Önerim Var(1 dakikanızı ayırabilimisiniz)

anatolia' Alıntı:
Zizu_' Alıntı:
Şşşşş ses çıkarmayın arkadaşlar Türkiye uyuyor, bilişimciler uyuyor.
Valla kendi içimizde birbirimizi sallamıyoruz ki devletin bizi sallamasını bekliyoruz.
Biz Rambo bekliyoruz valla.
Tek başına girecek sistemin içine bizi kurtaracak,
İnşallah gelir ne diyelim.

:D :D :D derneğin mesajı ne güzel uymuş ama UYUYAN DEVLERE!!! bte-bilisim-teknolojileri-egitimcileri-dernegi-f275/uyuyan-devlere-t94000.html

10 tl verip iki belge tarayıp postalayamıyoruz kendimiz için ama twtdan mesaj attığımız kişiler koşup düzeltecek bizim işleri diye umuyoruz

Bu dernek gerçekten bizim çıkış noktamız diye düşünüyorum.
Herkes heralde 10 TL verebilir.
Bu organizeyi yapabilirsek ve herkesi twitter dernek sayfasına yönlendirebilirsek toplu hareket edebiliriz diye düşünüyorum.

eemree' Alıntı:
bte derneğide son tweeti 25 haziranda atmış
hesap kimde acaba
herkesin evde olduğu bir saat ve haftaiçi olsa daha iyi olur bence

dernek üyelere mesaj yolladı ilgilenmek isteyen var mı face twt hesaplarımızla diye. hacetepeden yyeni mezun arkadaşlar ilgileniyormuş şimdilik.

tweeterdan toplanmak sesimizi derdimizi duyurmak kimseye zor gelmez heralde.... zaman belirleyip tweetleyelim... bekliyoruz...

twitter organizasyonu derneğe üye olmak dururken diye baltalanır, derneğe üyelik kampanyası başka bir nedenle.. herkes çıkış yolu için neyi araç olarak kullanmak istiyorsa onu kullansın, bazılarımız iki üç işi bir arada yapabiliyorken ortada tutarsızlık aramaya gerek yok

Bana göre Öncelik
*twitter e üye olduktan sonra derneğin bölümünde toplanmak
*Zaten buraya toplanan arkadaşlar 10TL yi de verebilecek arkadaşlardır diye düşünüyorum
*Sonrasında gün ve konu belirleyip birlikte hareket etmek...

Hocam çok güzel bir teklif. Bilişimcilerin sesini duyurabileceği mükemmel bir sistem. Her hafta belli bir gün tt olsa yeter.

Ama imkansız :)

Hocam facebookta http://www.facebook.com/groups/teknolojik/ grubu var. Orada arkadaşlar organize olup birşeyler yapmaya çalışıyorlar ama hiç tt olmadı. Belkide bir kişi 500 tweet atıyor ama maalesef twitterin mantığı bu değil. Twitter daha çok tweet yerine daha geniş kitleyi istiyor. Yani adam başı 20 twittense 10 kişinin birer tweeti daha makbul.

Benim önerim ilk önce dağınık haldeki bilişimcileri tek çatıda toplamak. Burası gayet iyi bir ortam ancak atanamayan arkadaşlar aşırı gıcık kapmışlar. Geleceklerini düşünmüyorum. Bence en mantıklı yer dernekte birleşmek. Dernek bu tarz eylemleri belirlerse eminim ses getirecektir.

bende twitter a yeni üye oldum baktım bütün haber programları burdan gündem belirliyor bizde belirleyebiliriz neden olmasın. ama halen nasıl TT olunuyor onu çözmüş değilim haftada iki kere belirlenen saatlerde bunu yapabilirsek belki haber programlarının bile dikkatini çekebiliriz.

arkadaşlar tweet çok farklı bir hald, twitter ile mısır da devrim yapıldı biz niye yapmayalım ki:((

Geri