teknik öğretmen tazminatı

Kodla Büyü
share_' Alıntı:
o müdürü değiştirin bişey bilmiyo :) ticaret olsun,eml olsun, kız meslek olsun alırsınız.forumda çok sayıda konu açıldı bu meseleyle ilgili, arama yaptığınızda cevaba daha kısa sürede ulaşırsınız

müdürü değiştirme işine katılıyorum :)

cevap olarak;

hayır alırsınız o tazminatı.. 657 sayılı devlet memurları kanunun yanılmıyorsam 152. maddesinin C bendinde geçiyordu sanırım.. tazminatlarla ilgili madde.. dilekçeyi yazıp verirseniz düzeltirler umarım..

alperen38' Alıntı:
tef mezunuyum ilköğretimde çalışıyorum teknik öğretmen tazminatı alırmıyım
alamazsınız hocam yanlışlıkla verselerde geri alıyorlar!!!
diğer arkadaşın konusu ise ben bir ay önce kız meleğe mdr yrd. oldum ve memur arkadaş üst yazıyla tefli olduğumu belirtti ve tazminatı almaya başladım yaklaşık91 tl fark oldu maaşımda

alperen38' Alıntı:
bu ay bende meslek te müdür yard. başlıyacam ozaman başladığımda dilekçe verim

ben dilekçe vermedim sağolsun memurumuz hallettirmiş :) meslek lisesinde biliyolar işi zaten. Allah kolaylık versin hocam meslek lisesinde müd yard. ilk başlarda kolay olmuyor yada bana öyle geldi.

Meslekten ortaokula yeni geçtim. Teknik öğretmen tazminatı hala alıyor muyum? Nerden öğrenebilirim? Alıyorsam nasıl iptal ettirebilirim? Okuldaki memur bilmiyor. Bordroda yazar mı?

Meslekten ortaokula yeni geçtim. Teknik öğretmen tazminatı hala alıyor muyum? Nerden öğrenebilirim? Alıyorsam nasıl iptal ettirebilirim? Okuldaki memur bilmiyor. Kimse bilmiyor, kime soracaz bunu arkadaşlar?

bilgisayarbilisim33' Alıntı:
Meslekten ortaokula yeni geçtim. Teknik öğretmen tazminatı hala alıyor muyum? Nerden öğrenebilirim? Alıyorsam nasıl iptal ettirebilirim? Okuldaki memur bilmiyor. Bordroda yazar mı?

Alamazsın. Çok sorulmuş ve çok cevaplanmış bir konudur bu.
Kesinlikle alamazsınız..

ofsati' Alıntı:
bilgisayarbilisim33' Alıntı:

Alamazsın. Çok sorulmuş ve çok cevaplanmış bir konudur bu.
Kesinlikle alamazsınız..

Almak istemiyorum zaten hocam. Hala ödüyorlarsa iptalini isteyeceğim.

Geri