Telefonunuzu Wifi Mouse yapın

Kodla Büyü

Zizu_

Süper Üye
Süper Üye
Arkadaşlar IOS ve Android Telefonunuzu wifi mouse ve klavyeye çevirebiliyorsunuz.
Ben denedim süper çalışıyor.

Yapmanız gereken telefonuza kurduktan sonra bilgisayara wifi server kurmanız.
Aşağıdaki sitede server ı kurabilirsiniz.

Yalnız bilgisayara kurarken "Yönetici Olarak Çalıştır" demeyi unutmayın.

http://wifimouse.necta.us/

Ekli dosyalar

• icon.png
    icon.png
    14.9 KB · Görüntüleme: 2,270
Mesajım bulunsun, Android telefon alınca kullanır teşekkür ederim. :mrgreen: :mrgreen:

Hocam Teşekkür ederiz.Süper bir programmış.özellikle film izlerken falan oturduğum yerden bilgisayarı kontrol edebilecem :)

valla ben denedim, süper
Bilgisayara kurunca IP adresi veriyor.
Yalnız bilgisayara kurarken "Yönetici Olarak Çalıştır" demeyi unutmayın.

valla hocam yorumları okudumda bir öğrenci yazmış akıllı tahtaya yükledik hoca klasor açıyor biz kapatıyoruz diye yazmış :)

Pc ye server şeklini kurdum. Telefonuma da wıfı mouse indirdim... yönetici olarak çalıştırıp ip almasını yaptıktan sonra telefonran bağlanmak için ıp yı yazdım ama bağlanmıyor .... :?

tefliakıncı' Alıntı:
Pc ye server şeklini kurdum. Telefonuma da wıfı mouse indirdim... yönetici olarak çalıştırıp ip almasını yaptıktan sonra telefonran bağlanmak için ıp yı yazdım ama bağlanmıyor .... :?
Hocam ip yazarken aralara nokta koymanız gerekiyor
Not defterine ya da mesajlara ip adresi yazın , oradan kopyalayın , programın ip bölümüne yapistirdiktan sonra connect deyin

tefliakıncı' Alıntı:
tüm adımlar tamam ama bağlantı yok :!:
Hocam ip adresini tele girmeyi deneyin
Guvenlik duvarı ve bazı virüs programları engelleyebiliyor
Erişime izin vermelisiniz

uzun zamandır tablette kullanıyorum, gayet güzel bir uygulama.
bilgisayarda ve etkileşimli tahtalarda sunum yaparken ya da benzer ders etkinliklerinde çok işe yarıyor.

enginozdil' Alıntı:
uzun zamandır tablette kullanıyorum, gayet güzel bir uygulama.
bilgisayarda ve etkileşimli tahtalarda sunum yaparken ya da benzer ders etkinliklerinde çok işe yarıyor.

http://www.splashtop.com bu uygulamada baya iyidir.. Etkileimli tahta da aynı kablosuz ağ içinde kullanımı gayet iyi oluyor.. Sadece mouse değil bilgisayarı birebir kullanabiliyorsunuz..Android tabanlı tablet ya da telefon ile etkileşimli tahta kullanımı gayet iyi oluyor..

bazı telefonlarda uzaktan bağlantı özelliğide olabiliyor, olmıyanlar için güzel teşekkür ederiz

Geri