Torrent Davetiye

Kodla Büyü
c.b.' Alıntı:
conem' Alıntı:
c.b.' Alıntı:
ur85@hotmail.com varsa eğer gönderebilir misiniz?
TÜrktorrentte bir adet davetiyem vardı. yolladım.
teşekkür ederim ama kayıt olurken davetiye kodu istiyor bana gelen mailde de öyle bir kod yok

hocam maile gelen linke tıkladığınızda açılan sayfada 4 adet resim var ve onların altında koyu renkte sorusu var bana bugs bunny sordu doğru resime tıkladığınızda üyelik tamamlama sayfasına geçersiniz.
soruyu yanıtlayıp o bölümü atladım kayıt aşamasında davetiye kodu olmadan tamamlamıyor üyeliği ben mi beceremiyorum :)

arkadaşlar arena-tr beni banlamış. aşağıdaki hata mesajı çıkıyor. Neden banlandım acaba. bunun anlamı nedir, bu sorunu nasıl aşabilirim. tekrar üye davetiyesi alabilirmiyim varsa... özelden pm..

Banlandınız. Nedeni: Member "üyeadı" has been banned due bad ratio..

mr.nfyc' Alıntı:
arkadaşlar arena-tr beni banlamış. aşağıdaki hata mesajı çıkıyor. Neden banlandım acaba. bunun anlamı nedir, bu sorunu nasıl aşabilirim. tekrar üye davetiyesi alabilirmiyim varsa... özelden pm..

Hocam adamlar açıkça yazmışlar "Ratio nuz düşük olduğu için" banlandınız diye.. :)

mr.nfyc' Alıntı:
Yükleme miktarının indirme miktarına oranına ratio deniyor. Yükleme miktarı İndirme miktarından çok düşük olursa (8/10 oranının altında kalırsan) bu oranı yükseltmen için sana belli bir süre veriyorlar. Bu sürede 0.8 e ulaştıramazsa şutlanıyorsun. İlk üye olduktan sonra altın torentleri indir. ration belli bir değere ulaştıktan sonra istediklerini indirmeye başlarsın..

Geri