Trabzon

Kodla Büyü
Ben ildışı isteyip istememekte kararsızım.Özür grubunada başvuracam .Okulları görmek istiyorum önce.Puanım az zaten kimseye rakip olamam:)

tercih yapacak tüm arkadaşlara kolaylıklar diliyorum, eski yorumlarımı okudum bende ne günlermiş onlar... zor işler bunlar arkadaşlar, hepiniz için hayırlısı olur inş...

kwr_kwr' Alıntı:
Trabzon gayet iyidir hocam çalışmak ve de yaşamak için (biraz pahalı olabilir ), ikinci senemi çalışıyorum burda sahilden 45 dk yukarda olmama rağmen halimden çok memnunum :+1:

aslıcım herkes sen kadar şanslı olmayabilir:))bol şans

arkadaşlar bende çoğu arkadaş gibi okulumda norm fazlasıyım,,önce il içi tercihte bulunacam fakat il içinde boş kadro sayısı az olduğundan şansımın az olduğunu düşünüyorum.İl dışı için de memleketim trabzona tercih yapacağım.Puanım çok az gerçekten 30 hizmet puanla şansım nedir acaba ?

cerden61' Alıntı:
arkadaşlar bende çoğu arkadaş gibi okulumda norm fazlasıyım,,önce il içi tercihte bulunacam fakat il içinde boş kadro sayısı az olduğundan şansımın az olduğunu düşünüyorum.İl dışı için de memleketim trabzona tercih yapacağım.Puanım çok az gerçekten 30 hizmet puanla şansım nedir acaba ?

ümidi kırmak istemem ama geçen yıl 50 puanla trabzona gelememeiştimki, tüm tercihlerim merkez KÖY dü. sizin için daha zor, ilçelerden yazarsanız şansınız olur ancak...

peki acaba geçen yıl verilen tayin hakkının bu seneye hizmet puanı bakımından bi faydası olabilir mii ?geçen sen çoğu yüksek puanlı arkdaşlar tayin isteyip yerlestiler

Hocam kontenjan olduğu müddetçe ki var şansınız ve şansım zor. Belki 50 lere iner Trabzon ama umut edelim ki kontenjan sayısı çok olsun.

Evet Trabzon mem i aradım sadece meslek liseleri açılmış ve sanırım 7 tane falandı . Bötelilere geçmiş olsun:(

Sanmam Ahmet ya böyle haksız bir milli eğitim daha görüldü mü bilmiyorum.Haksızlıkların başkenti gibi:( Şimdide ertelediler.

iki tane ilköğretim var. hiçkimseye yetmez. trabzona gitmek isteyenler arasında 26. tercih ile meslek liseslerine gitmek isteyen varmı ?

ben tahmin ediyodum böle bişi olacağını,zaten hizmet puanım az olduğu için il içi tayin istedim,,şimdi artvin sahiline indim,ilerleyen senerde olur artık inşallah....

Tamam Ahmet yarın belli olacak ama 2 okul açmışlar .Özür grubundan dneyecem artık.. :(

eda_tr' Alıntı:
Ben ildışı isteyip istememekte kararsızım.Özür grubunada başvuracam .Okulları görmek istiyorum önce.Puanım az zaten kimseye rakip olamam:)

hocam eş durumundan isteyecekseniz bu tayin döneminde tayin istemeniz gerekiomuşşşş:S

Yok hocam öğrenim özrü isteyecem .Bu dönemde 2 okul açıldı istedim ama umudum yok ..

Arkadaşlar Trabzon Beşikdüzü Merkez İlköğretim Okuluna tayin isteyenler varmı? Varsa çıktımı çıkmadımı bilgilendirirmisiniz. Normalde kadro yok ama sanırım 2. bir kadro açmışlar.

İl dışı özür rubundan tayin isteyecek var mı arkadaşlar? Ben 77 puanla Trabzon merkez isteyeceğim özür grubundan.

Walla açık yoksa bizi köylere çakarlar. :( Geçmiş olsun diyelim. Bu arada eda hocam cok basvuru olacagını zannetmiyorum. gecen sene 3 okul acılmıs sanırım özür grubuna.

bilisimci61' Alıntı:
merkezde acık var mı hocam, bu sene açıklar kapandı sanıyordum? nereler acık acaba?
Bitefo61 den branşı bilişim olmayan formatörlere baktığımda 5-6 tane okul var ama açarlar mı? Mesela 24 şubat ,pelitli ,... bikaçtane var ama puanım az :(

eda_tr' Alıntı:
bilisimci61' Alıntı:
merkezde acık var mı hocam, bu sene açıklar kapandı sanıyordum? nereler acık acaba?
Bitefo61 den branşı bilişim olmayan formatörlere baktığımda 5-6 tane okul var ama açarlar mı? Mesela 24 şubat ,pelitli ,... bikaçtane var ama puanım az :(

öyleyse hocam ne ala sizin için, hayırlısı olsun diyorum. ne zaman belli olacak açık okullar, yani tercih dönemi ne zaman?

8-12 Ağustos okullar açılacak ,15 i sonuçlar.Ama sanırım bu sene isteyen çok olacak gibi .48 puanlada il emrine kalacam gibi

Tayin cıkmazsa il emrine mi kalıyor hocam. Eğer il emrine kalırsa iş sakat. Kolay kolay iyi bir yere vermezler. Hiç çıkmasa daha iyi.

Arkadaşlar Trabzon-Merkez de aşırı bir öğretmen yığılması var. Açık olan 5 tane okul var. Tayin istemeyi düşünen var mı acaba? Ya da il içinde yer değiştirmeyi düşünen?

Geri