Ttnet aponelik iptali. Akıl verin dostlar.

Kodla Büyü

Reyhanli

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar merhaba.
Yaklaşık 10 yıldır kullandığım ttnet evde internetimi fahiş fiyat teklifleri sebebiyle iptal ettirmek için 4440375i aradım.
16 mbit adsl için en son 15 aylık taahhüte 375 tl fiyat sundular. Hattımı iptal ettirmek istiyorum dedim. Hiç diretmeden tamam dediler. Bana şifre yolladılar. Onaylıyorum...vs dedim.
Şimdi internetim kesildi.
Bunlar beni arayacaklar mı?
Aklımdaki rakam 300 civarıydı ama olumsuz yanıt verdiler.
Taahütüm yarın sona eriyordu. Ekstra fatura..vs gönderirler mi?

Tplink 300 mbps adsl modemim var.
Sibanet ve şoknet, comnet gibi şirketleri önerir misiniz?

Teşekkürler.

Kapatınca, başka sağlayıcıdan abonelik için yeniden abonelik için para verirsiniz. Ttnetten port yok cevabını alırsanız da şaşırmayın.

Keşke iptal etmek yerine taşıma yapsaydınız.

Son düzenleme:
Aslında ben müşteri temsilcisinin ikna yoluna gideceğini düşündüm. internetin kapatılacağını beklemiyordum.
Haklısınız.

Peki uydu destekli Sibanet gibi firmalar nasıl?

comnet nasıl bir firma?
Kullanan arkadaşlar ne zamandır kullanıyor? memnunlar mı sorun vs oluyor mu olursa teknik destek nasıl hızlı çözüm var mı?

comnet nasıl bir firma?
Kullanan arkadaşlar ne zamandır kullanıyor? memnunlar mı sorun vs oluyor mu olursa teknik destek nasıl hızlı çözüm var mı?
Nisandan beri kullanıyorum. Kesinlikle şu ana kadar memnunum. ilk 1 hafta birkaç defa kopma olmuştu, zaten 10 yada 14 gün cayma süresi vardı. ilk haftadan sonra sorun yaşamadım. Teknik destek deneyimim olmadı şu ana kadar.

https://www.comnet.com.tr/r/CMT753PCE buda refli linkim lazım olan arkadaşlar kullanabilir. 1 ay hem size hem bana kullanım hakkı veriyor.

bende siz gibi kapatmayı düşündüm sonra kapatma birimine bağlandığımda biraz daha düşük fiyata evet dedim. kapatma talebinde bulununca aramayabiliyorlarmış. riske girmek istemedim. 15 taahhütlü 50 mbps fiber interneti 485 liraya anlaştım modem kiralama ücreti de içinde

Arkadaşlar merhaba.
Yaklaşık 10 yıldır kullandığım ttnet evde internetimi fahiş fiyat teklifleri sebebiyle iptal ettirmek için 4440375i aradım.
16 mbit adsl için en son 15 aylık taahhüte 375 tl fiyat sundular. Hattımı iptal ettirmek istiyorum dedim. Hiç diretmeden tamam dediler. Bana şifre yolladılar. Onaylıyorum...vs dedim.
Şimdi internetim kesildi.
Bunlar beni arayacaklar mı?
Aklımdaki rakam 300 civarıydı ama olumsuz yanıt verdiler.
Taahütüm yarın sona eriyordu. Ekstra fatura..vs gönderirler mi?

Tplink 300 mbps adsl modemim var.
Sibanet ve şoknet, comnet gibi şirketleri önerir misiniz?

Teşekkürler.
Bu forumda comneti gördüm cumartesi günü comnete başvurdum. Öğleden sonra geldiler bağladılar. Buradaki bir arkadaşın linkini kullandım +30 gün verdi. Ama ücreti peşin alıyor. 2 gündür kullanıyorum bir sıkıntı yok hocam. 100mps için 12 aylık tüm ücretler dahil 4250 civarı ödüyorsunuz kararı siz verin hocam.

Vay be...! Ben de, Süper Online Fiber İnternet ve TV+ paketine, 280 lira pahalı diyordum. Gerçi taahhüt dolmak üzere, fiyatlar bayağı şişmiş.

Vay be...! Ben de, Süper Online Fiber İnternet ve TV+ paketine, 280 lira pahalı diyordum. Gerçi taahhüt dolmak üzere, fiyatlar bayağı şişmiş.
Bende 7 yıldır superonline kullanıyorum Paketim 35 Mbps 270 tl idi. Taahhüt bitmesine yaklaşık 2 ay kala ortalama 400 liralık teklif verdi uygulama. Bir hafta sonra 440 teklif verildi telefon ile aranarak. Şimdi ise ortalama 50 Mbps için 540 TL [(6*490)+(6*590)/12 ] 100 Mbps için ortalama 560 TL [(6*510)+(6*610)/12 ] veriyor uygulama . Binada fiber superonline altyapısı var bir de türksat kablonet altyapısı var. Superonline altyapısı ile hizmet veren firma var mı ?

Son durum:
Bugün Genel Merkezden biri aradı.
365 liraya 16 mbps sınırsız yalın 15 ay anlaştık.

Siba 1500 ilk kurulum ve aylık 280 lira istedi. Hesap edersek daha pahalıya geliyor.

15 ay daha TTnet ile devam.

Son durum:

Siba 1500 ilk kurulum ve aylık 280 lira istedi. Hesap edersek daha pahalıya geliyor.

Hocam iyi ki gelen aramayı kaçırmamışsınız. Yoksa tekrar aramadan kapatma işlemi yapacaklardı. Beni de taahhüt dolunca aradılar, çok fazla fiyat düşmemişlerdi. En son çok cüzi bir indirim yapmışlardı. Maalesef tarifeler oldukça yüksek.

Kapatınca, başka sağlayıcıdan abonelik için yeniden abonelik için para verirsiniz. Ttnetten port yok cevabını alırsanız da şaşırmayın.

Keşke iptal etmek yerine taşıma yapsaydınız.
Hocam benzer durumu yaşarsak ne yapmamız lazım. Cep telefonu gibi hat taşıma mı yapılıyor. Mesela Türk Telekomda iken kapatma yapmadan başka firmaya gidip abonelik mi başlatmak uygun olur.

Ttnet bana da aynısını yaptı 200mb ( gerçekte 24mb anca çekiyor ) için 675 tl istediler. İstemiyorum dedim vodafone 100 mb 475 tl ye geçtim. Ttnet arayıp kapatmayın 575 tl yapalım diyorlar. Bende dalga mı geçiyorsunuz dedim bu fiyatı daha önce neden vermiyorsunuz dedim. Şuan vodafone kullanıyorum hız gayet iyi.

Hocam benzer durumu yaşarsak ne yapmamız lazım. Cep telefonu gibi hat taşıma mı yapılıyor. Mesela Türk Telekomda iken kapatma yapmadan başka firmaya gidip abonelik mi başlatmak uygun olur.
Aynen ama yeni abonelik değil. İnternet taşıma olacak. Diğer internet servis sağlayıcısı ile görüşüp taşıma yöntemini görüşün. Çoğu edevletten yapıyor bu işi. İnternet kesilmeden yeni firmaya taşıyorsunuz. Sonra yeni firma vdsl internet ise şifrenizi veriyor modeme giriyorsunuz aynen devam. Fiberse modemi kapat aç aynen devam.

Aynen ama yeni abonelik değil. İnternet taşıma olacak. Diğer internet servis sağlayıcısı ile görüşüp taşıma yöntemini görüşün. Çoğu edevletten yapıyor bu işi. İnternet kesilmeden yeni firmaya taşıyorsunuz. Sonra yeni firma vdsl internet ise şifrenizi veriyor modeme giriyorsunuz aynen devam. Fiberse modemi kapat aç aynen devam.
Teşekkür ederim hocam

Son durum:

Hocam kusura bakmayın ama bütün tantana 10 TL için miydi? 15 ayda 150 lira eder yani

Arkadaşını Getir Kampanyası​

Arkadaşını getir, toplam 1 aylık faturan Millenicom’dan hediyemiz olsun!

Size özel indirim kodunuz ile arkadaşlarınıza referans olabilirsiniz. Önermiş olduğunuz arkadaşınızın indirim kodu ile web sitemizden veya 0850 333 0 334 nolu çağrı merkezimiz üzerinden başvuru yapması gerekmektedir. Başvurunun tamamlanması, referans olunan kişinin aktif Millenicom müşterisi olması ve kullanıma başlaması ile birlikte 1 ay sonunda indirimler faturanıza yansımaya başlar. İndirimler bu şartlar sağlandıktan sonraki fatura döneminde yansımaya başlar. Referans olan, bir aylık internet ücretini 2 eşit taksite bölünmüş halinde, referans olunan (yeni gelen müşteri) ise bir aylık internet ücreti tutarının 6 eşit taksite bölünmüş halinde faturadan indirim alarak faydalanır.

Kampanya indirim kodu: 7DB54FF1
100Mbit sınırsız 500tl veriyorum.Modem ücreti, bağlantı ücreti vs dahil.

comnet 200mbit 459 tl yazıyor sitesinde.
tabi masrafları ne kadar onu öğrenemedim henüz, yeni bağlatan biri varsa yazarsa güzel olur
hatta

35 Mbps​

Fiber veya VDSL İnternet
219TL/ ay

Fiber veya VDSL İnternet
239TL/ ay

200 Mbps​

Fiber İnternet
459TL/ ay

500 Mbps​

Fiber İnternet
539TL/ ay

1000 Mbps​

Fiber İnternet
839TL/ ay

sitesindeki güncel fiyatlar bu şekilde.
bağlantı ve aktivasyon %50 indirimli diyor ama bunların tutarlarını göremedim

comnet 200mbit 459 tl yazıyor sitesinde.
tabi masrafları ne kadar onu öğrenemedim henüz, yeni bağlatan biri varsa yazarsa güzel olur
hatta

35 Mbps​

Fiber veya VDSL İnternet
219TL/ ay

Fiber veya VDSL İnternet
239TL/ ay

200 Mbps​

Fiber İnternet
459TL/ ay

500 Mbps​

Fiber İnternet
539TL/ ay

1000 Mbps​

Fiber İnternet
839TL/ ay

sitesindeki güncel fiyatlar bu şekilde.
bağlantı ve aktivasyon %50 indirimli diyor ama bunların tutarlarını göremedim
Hocam müşteri hizmetleri ile görüştüm. 12 aylık ödemeler için indirimli haliyle kurulum 449.5 TL, aktivasyon 299.5 TL güncel ücretler bu şekilde. 12 aylık paket dışındakilerde bunların iki katı geçerli.

Hocam müşteri hizmetleri ile görüştüm. 12 aylık ödemeler için indirimli haliyle kurulum 449.5 TL, aktivasyon 299.5 TL güncel ücretler bu şekilde. 12 aylık paket dışındakilerde bunların iki katı geçerli.
valla güzelmiş bence, 12 aylık peşin ödüyorsun ama fiyatı da sabitlemiş oluyorsun.
Ee bu da tahahhüt diyenler olacaktır elbet ama beğenmedin 3 ay sonra iptal et kalan tutarı al cezasız olarak başka istediğine git olayı bence güzel : )

Geri