Turknet

Kodla Büyü
Davet kodu ile yada link ile başvuru yaparak sen de ben de bir ay ücretsiz kullanabiliriz.
Benim binada altyapı fiber olduğu için çok başarılı.

ttnet den geçiş daha kolay. Evrakları kargoladıktan 2 gün sonra aradılar sözlü onay verdim. 2 gün sonra geçiş tamamlandı. Salı başvurdum cumartesi kullanmaya başladım.

Davet kodu: YJM15SW96JLA

Bağlantı: https://turk.net/p/YJM15SW96JLA
Turknet Hızlı İletişim Hattı : 0850 288 80 80
Ekli dosyayı görüntüle 68129 Ekli dosyayı görüntüle 68130
modem yanından ölçtüğümde çok iyi sonuç verdi. ttnetin 12 mbit interneti verdiği fiyata bu hız süğer

6 aydır kullanıyorum. Şu an hiç bir sorun yok. Nazar değmesin. :) Faturalarim düzenli ödeniyor.
Davet kodu: YJM15SW96JLA

Ben de zamanında 2 yıl boyunca sorunsuz kullandım ancak sonrasında internetin hızı düştü. Tarayıcının ana sayfasına bile girmiyordu. Müşteri hizmetlerini aradığınızda muhatap bulamıyorsunuz. Arıza kaydı oluşturuyorsunuz, arızanız giderildi diye mesaj geliyordu ancak arıza hâlen devam ediyordu. Dört beş kez aynı şey oldu, sorun bir türlü giderilmedi. Sonunda iptal ettirdim interneti. Kendi saha elemanları olmadığı için onlar da ttnet ile çalışıyorlar, kendi müşterisi olmadığı için de ttnet elemanları arızayı çözmüyorlar muhtemelen.

Memnun olanlar kadar olmayanların da yorumlarını dikkate almak lazım. Turknet düşünenlerin şikayetvar sitesine göz atmasını öneririm.

Türk Telekom tekeline son vermek mi dediniz. Türknet neyin altyapısını kullanıyor.;) Arıza olduğu zaman Türk Telekom elemanı gelipte senin arızaya bakıncaya kadar 48 saat süre veriyorlar.
Ben ne çektim hocam turktelekomdan eyvallah altyapı ona ait ama aynı altyapıyla bana yıllarca 8MBit internet sağlarken türktelekom TurkNet hiçbir iyileştirme yapılmadan 35 mb internet sağlıyor üstelik çok daha uygun ve taahhüt saçmalığı da yok.

bende cok memnunum kablolu 95 mbit. kablosuz 50-80 mbit arası hızım var. 95 tl. kampanya kodu:HMY74FU41RVR

Fiyatı iyi olsa Türk Telekomdan şaşmam ama fiyatları ortada. Bir yılı geçti şükür sorun yaşamadık. İnşallah yaşamayız Türknet'te. 7 ay da bedava kullanmak nasip oldu şükürler olsun. Allah kimseye internette dahil bir sorun yaşatmasın inşallah.

Valla malum operatörü çölde susuz görsen su verme bence :D Fiziki hiçbir değişiklik olmadan iki üç kata varan hızları daha ucuza veriyor Turk.net. Ciddi bir sorun da yok. Zaten sorun yaşarsanız da sebebi çoğu zaman malum operatörün yüzünden oluyor. Benim koddan da bir arkadaş abonelik açmış. Varsa düşünen imzadaki koddan abonelik alırsanız ikimiz de birer ay bedava internet kullanırız. Şimdiden teşekkürler :D

Ben 5 yıldır kullanıyorum bir sıkıntı yaşamadım ,
Biz de bırakalım davet kodunu buraya iki taraflı kazanalım :)

Davet kodu: BTS30EM38TLC

Bağlantı: https://turk.net/p/BTS30EM38TLC

Hemen davet linkine tıklayarak web üzerinden internet aboneliğini başlatabilirsin. Ya da TurkNet’in ana sayfasından başvuru butonuna tıkladıktan sonra açılan sayfadaki forma seninle yukarıda paylaştığım davet kodunu girebilirsin.

Benim mutlaka bir yetkili ile görüşerek bu işi yapmam gerekir diyorsan, 0 850 288 80 80 numaralı TurkNet çağrı merkezini ara ve abone olurken TurkNet yetkilisi ile yukarıdaki davet kodunu paylaş. Bu kadar basit. İndirimli internetini sana çıkan ilk faturaların ödenmesinden sonraki fatura döneminde kullanacaksın.

Türk Telekom tekeline son vermek mi dediniz. Türknet neyin altyapısını kullanıyor.;) Arıza olduğu zaman Türk Telekom elemanı gelipte senin arızaya bakıncaya kadar 48 saat süre veriyorlar.
Arıza olunca Türk Telekom hemen çözüyor mu sanki. Resmen bizi dolandırıyorlar. Türk Telekomdaki fahiş fiyatla 24 ay taahhütlü olacağıma Turknet e abone olurum kat kat daha iyi. Arıza olup ilgilenmezlerse şikayet edebileceğin bazı merciler var.

https://www.bilgisayarbilisim.net/konular/turk-net-internet-kullanan-varmi.161815/
yukarıdaki konuyu ben açmıştım o seneden beridir türknet kullanıcısıyım nadiren de olsa başka tarifeye geçeyim diye düşünmedim değil ama şu bi gerçekki diğer firmalar çok iyi de bu kötü diyemiyorum ve üstüne taahhütte yok 4 senedir skntı olursa nasılsa taahhüt yok deyip kullanıyorum memnunum genel anlamda. arıza işine gelince telekom altyapısını kullanıyor evet ama bizim buralarda arızalarda olumlu geri bildirimler oldu skntı olmadı. hatta köyde babamlar çok küçük hızlarla telekom kulalnıcısı idi kopmalar oluyordu devamlı arıza bildiriyorlardı telekoma ama çare olmamıştı türknete geçirdim onları da o hızda bile memnunlardı.

yeni geçecek arkadaşlar için 1 ay size bedava 1 ay bana
Davet kodu: XXU66MB10TLL

Bağlantı: https://turk.net/p/XXU66MB10TLL
Bu gidişle 1-2 yıl para vermeden internet kullanacaksınız

hocam 2017 den beridir türknetliyim ilk defa yazdım böyle 2 taraflı bi kampanya var onlarca yazan olmuş . bu mesajım size neden böyle bişey yazma gereği duydurdu onu anlayamadım neyse iyi günler
Ben de yıllardır turk.net 'liyim. Bir kez kardeşimden kod ile ücretsiz kullanmıştım. Bir de sanırım buradan bir arkadaş bir iki ay önce kodumla turk.netli olmuş. Ondan bir ay ücretsiz oldu. Başka da düşünen varsa kodum imzamda :D Bir ay ücretsiz kullandıran başka operatör var mı gençler :D

Turknet Konusunda Sorunlarınızda Elimden Geldiğince Bilgilendirme de Yapabilirim. İkimizin de 1 Ay Ücretsiz Kullanmamız İçin Kod Aşağıda :)
TurkNet 1 Ay Ücretsiz Davet kodu: XUM22NN94UVH Bağlantı: https://turk.net/p/XUM22NN94UVH

hocam 2017 den beridir türknetliyim ilk defa yazdım böyle 2 taraflı bi kampanya var onlarca yazan olmuş . bu mesajım size neden böyle bişey yazma gereği duydurdu onu anlayamadım neyse iyi günler
Şaka yaptım hocam, gülücük koymayı unutmuşum. Bu kampanyalar gayet güzel bir şey, niye kötü düşüneyim ki

Türk.net 3 yıl kullandım 35mps hız tanımlanmıştı ama bu hızı hiç görmedim. Yeni taşındığım evde fiber vardı türk.net veremeyince milleni.com a geçtim.6 aydır kullanıyorum. 35 mps tanımlandı en düşük 32 yi gördüm.En hızlı 47 mps yi gördüm. İnternette milleni için şikayetleri görmüş olsamda hiç sorun yaşamadım. Zaten turkcell olarak görünüyor hız testi yaparken. Tıpkı türknetteki gibi ücretsiz 1 ay bedava promosyon kodu isteyen olursa 9A69BE53 koduyla internetinizi açtırabilirsiniz. Not. internet açıldıktan sonra sorun olursa watsapptan yazıyorsunuz otomatik yapay zeka problemi çözmeye çalışıyor.

turk.net 4 yıl oldu kullanalı
tek eksisi bir sorun yaşadığınızda karşınızda sesli olarak size yardımcı olacak bir muhatap bulamamanız. Ticket açarak işlemlerinizi ya da sorunlarınızı hallediyorsunuz

Benim de davet kodum

AIK87PM52JIR

Merhaba,

Aşağıda bir davet kodu ve bağlantı paylaşıyorum:

Davetiye Kodum: JYC94YR73QQF

Bağlantı: https://turk.net/p/JYC94YR73QQF

Hemen davet linkine tıklayarak web üzerinden internet aboneliğini başlatabilirsin. Ya da TurkNet’in ana sayfasından başvuru butonuna tıkladıktan sonra açılan sayfadaki forma seninle yukarıda paylaştığım davet kodunu girebilirsin.

Benim mutlaka bir yetkili ile görüşerek bu işi yapmam gerekir diyorsan, 0 850 288 80 80 numaralı TurkNet çağrı merkezini ara ve abone olurken TurkNet yetkilisi ile yukarıdaki davet kodunu paylaş. Bu kadar basit. İndirimli internetini sana çıkan ilk faturaların ödenmesinden sonraki fatura döneminde kullanacaksın.

Turk Telekom Altyapılı Fiber 100mbits WI-FI ile aldığım hızı ve IDM hızını görebilirsiniz.

Evde 1 Akıllı TV, 2 mobil telefon, bir de Laptop bağlı durumda.

d7451ada258d8ecc86f13581dc733a3d.jpeg

4c1141bb953414b13d0d9882abec9e9e.png

58c2ea68fb3137810f81ab1ca6eaf683.jpeg

ABG68IR84VFN davet kodunu kullanabilirsiniz. Abone olurken TurkNet yetkilisi ile yukarıdaki davet kodunu paylaşırsanız bir ay ücretsiz İnternet kullanabiliriz.

Bende Türknet Fiber hızında internete geçtim arkadaşlar gayet memnunum herkese tavsiye ediyorum. Taahhüt olayı canınızı sıkmasın ;) Aşağıdaki referans kodunu üye olurken verirseniz hem siz hemde ben 1 ay ücretsiz kullanabiliriz. Kolay gelsin.

Türknet Davetiye Kodu:GLX80YL83FJT

7 yıldır TurkNet kullanıyorum belki de buradaki en eski kullanıcılardan biriyim
İlk müşterisi olduğumda bana müşteri hizmetleri için bir cep no vermişlerdi. Sorun olunca direk iletişim kuruyordum. Bu süreçte özellikle kotayı kaldırdığı yıldan bu yana (sanırım 2016 yılıydı) müşteri sayısı oldukça arttı.
7 yıllık bu süreçte sanırım 4-5 defa sorun yaşadım. Bu süre için oldukça makul bir oran eğer bir sorun yaşarsanız online iletişim merkezi birkaç saat içinde sorunu çözüyor. Müdahale gerekiyorsa en fazla ertesi gün Türk Telekom çalışanı evinize gelip bakıyor.

Daha önce Türk Telekom ve süperonline kullanmış biri olarak en azından denemenizi tavsiye ederim memnun kalmazsanız taahhüt olmadığı için kafanız rahat çıkarsınız. Bende bu şekilde girdim yıllardır kullanıyorum.

Davet kodum AEC50BU19SCR

Hazır başlığı görmüşken ben de mağduriyet yazayım.

Yaklaşık 4-5 yıldır turknet abonesiyim. Taşınma işleminden sonra nakil için başvuru yaptım. 15 gün boyunca nakil işlemi gerçekleşmedi. En son pes edip Türk Telekom aboneliği için başvurdum. Aynı gün internet bağlantısı sağlandı. Turknet' i kapattırdım.

Online işlem merkezi dışında telefonla iletişim kurduğunuzda, sadece online işlem merkezindeki cevapları tekrarlıyorlar. Onun dışında bir işlem yapılmıyor. Online işlem merkezinde de artık sorunlara çok geç dönüş yapıyorlar. Son dönem hizmet kalitesinde ciddi bir düşüş var.

Üye olacaklar dikkat etsin.

Bende Türknet Fiber hızında internete geçtim arkadaşlar gayet memnunum herkese tavsiye ediyorum. Taahhüt olayı canınızı sıkmasın ;) Aşağıdaki referans kodunu üye olurken verirseniz hem siz hemde ben 1 ay ücretsiz kullanabiliriz. Kolay gelsin.

Türknet Davetiye Kodu:GLX80YL83FJT
Hocam davetiye kodunu kullandım. Umarım faturanı zamanında yatırırsın :)

Ben de yeni üye oldum. Daha önce TTNET 24Mbit 100 lira veriyordum. Türknete geçtim. Altyapımın desteklediği 50Mbit e 100 lira veriyorum. Ping çok düştü bir de.

TÜRKNET Davetiye Kodum: TDP83JQ38KGL
Bağlantı : https://turk.net/p/TDP83JQ38KGL

Son düzenleme:
Yaklaşık 6 aydır Türknet kullanıyorum.Başvurumun üzerinden 24 saat geçmeden Türk Telekom ekipleri gelerek internetimi bağladılar. 100 mbit hız fiber internet taahhütsüz 99 Tl. Bu paket 24 ay taahhüt ile türk telekomda 125 tl. Uzunca süre türksat kullandım ama pandemide kesintiler çok sık olmaya başlayınca türknete geçtim gayet memnunum.Geçmeyi düşünen arkadaşlar var ise bilgilendirme amaçlı yazmak istedim.Bir davet kodu ile abone olursanız 1 ay siz 1 ay ben ücretsiz internet kullanabiliyorum.
Davet kodu: TLR94QP52HGX

Teşekkürler.

Ben de turk.net 'li olmak istiyorum diyenler imzamdaki davet kodunu kullanırsa ilk faturanızı ödedikten sonra bir ay internet bedava (tabii bana da)

Merhaba,

TurkNet arkadaşını getirene ve getirdiği arkadaşına bir ay bedava internet veriyor. Ben evde TurkNet’in Özgür İletişim hizmetini kullanıyorum. Gerçek sınırsız, yüksek hızlı yalın (sadece) internet (100 Mbps’e kadar) var hizmetin içinde. Ayda 85 TL. Başka da bir para yok, hepsi bu. Taahhüt olmadığı için de kafam rahat, dilediğim zaman bir kuruş ödemeden hizmetimi kapatma ya da başka sağlayıcıya geçme özgürlüğüm var.

Ben TurkNet’ten memnunum. Sen de dene istedim. Eğer kabul edersen, bir ay bedavası var sana. Ben de seni davet ettiğim için sayende bir ay ücretsiz internet kullanacağım.

Başka sağlayıcıya taahhüdün varsa, yani internet hizmetini değiştirmen durumunda sana ceza çıkacaksa, TurkNet 120 TL’ye kadar bu cezayı karşılıyor. Daha çok ceza çıkacaksa aşağıdaki link'e tıklayarak taahhüt bitiş tarihini giriyorsun, TurkNet tarih yaklaşınca sana haber veriyor. O zaman geçiş yaparsan yine sen de ben de bu kampanyadan yararlanabiliyoruz.

Taahhütsayar: http://www.taahhutsayar.org/?PromoCode=GLX80YL83FJT

Ne yapman gerekiyor?

Aşağıda seninle bir davet kodu ve bağlantı paylaşıyorum:

Davet kodu: GLX80YL83FJT

Bağlantı: https://turk.net/p/GLX80YL83FJT
Şunun gibi faturanızı zamanında ödeyemiyorsanız davet kodunuzu lütfen sağda solda paylaşmayın. 100 lira boşuna gitti

Bir kişinin forumda paylaştığı davetiye kodunu kullandım ama maalesef son faturasını zamanında ödemediği için kampanyadan faydalanamadım

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri