TurkTorrent davetiye?

Kodla Büyü
Turktorrent varsa davetiye gönderen arkadaşa müteşekkir olurum...
Bu arada yabancı bir site ama Torrentday'de güzel davetiye sistemine geçmeden oradan da üyelik alın arkadaşlar...

arkadaşlar bu siteye davetiye kodu lazım yardımcı olursanız sevinirim üye arkadaşlar

Ulaşmaya çalıştığınız internet sitesi Adana 2. Sulh Ceza Mahkemesi'nın 19.03.2012 tarihli 2012/783 D. İş ve 2012/783 D. İş sayılı kararı ile erişime engellenmiştir

türktorrentin son halidir :)

andariel' Alıntı:
Turktorrent varsa davetiye gönderen arkadaşa müteşekkir olurum...
Bu arada yabancı bir site ama Torrentday'de güzel davetiye sistemine geçmeden oradan da üyelik alın arkadaşlar...

torrentday da artık davetiye istiyor. varmı? davetiye

Hadi buraya da aynısını yazayım. Madem çok istiyorsunuz PM gönderen ilk üç kişiye ben göndereyim davetiye bari :p

PM gönderen ilk 3 kişiye gönderdim. Mesajlarınızı kontrol ediniz. Bundan sonra PM gönderseniz de belirli bir süre daha davetiye göndermeyeceğim.

Boşyere PM göndermeyin artık. leventgenc, irfbaba, blackrose nikli üyeler PM yoluyla gönderdim. PM kutularına baksınlar

irfbaba, blackrose nikli arkadaşlar PM yoluyla gönderdiğim davetiyeleri hala kullanmamışlardır. Ayın 2 sine kadar süresi olduğu için ayın 1'inde kullanılmayanları yine burada yayınlayacağım.

Geri