ucuz klavye- mause arıyorum yardım?

Kodla Büyü

kaybil

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar kendi cebimden laba 5 er tane klavye ve mause alacağım önerilerinizi bekliyorum

ucuzdan kasıt? ben kipadan alıyorum mouse 5 tl. En ucuz klavye de 12 tl felandır herhalde.

10 tl ye kadar daha once toplu alimlar yalmistim 7 liraya klavye 4 liraya mause ama simdi bulamadim

Arkadaşım kendi cebinden alacaksın maliyeti var ama ucuza para verme.
Geçen sene ucuz olsun diye laba 5 tl lik fare aldım. Toplam 3 ay dayandı.
Daha önce aldığım kablolu A4 fareleri ise 3 senedir kullanıyorum

Hocam arkadaşların verdikleri incelediğimde ve size en ucuz 5 klavye ve 5 mouse kargo dahil toplam 63,35 TL'ye geliyor. Ben size bir sepet hazırladım. Gittigidiyor.com'dan.

Toplam ödeyeceğiniz ücret kargo dahil 62,45 TL

Satıcı ile hiçbir ilgim yoktur. Sadece kendisinden 10 adet kulaklık almışlığım vardır. Piyasanın çok altı fiyatlara satış yapıyor.

PM atabilirsiniz.

paradox99' Alıntı:
http://www.htavm.com/codegen-km-s01-q-turkce-usb-standart-siyah-klavye-mouse-set.html

10 tl indirim kodu uygulanınca..
5 set 63,35 e geliyor, kargo dahil.. İhtiyaç Daha fazla ise 100 tl üstü 25 tl indirim kodu da uygulanabilir daha ucuza gelir..

Rakabet kızıstı.
Hocam alıyorum bundan 8 adet.

ali04' Alıntı:
paradox99' Alıntı:
http://www.htavm.com/codegen-km-s01-q-turkce-usb-standart-siyah-klavye-mouse-set.html

5 set 63,35 e geliyor, kargo dahil.. İhtiyaç Daha fazla ise 100 tl üstü 25 tl indirim kodu da uygulanabilir daha ucuza gelir..

Rakabet kızıstı.
Hocam alıyorum bundan 8 adet.
Evet 100'e 25 indirim kodunu kullanırsanız 92,50'ye geliyor. Uygun fiyat. Benim bahsettiğim satıcı 8 klavye/fare'yi toplam 99,92 TL'ye veriyor.

Arkadaşlar ben bunu yazınca suç oluyor, bazı arkadaşlar kızıyor. her türlü ürün için hediye çeklerimi verebilirim....

Valla ben öğrencilere duyurdum fare kalmadı evden kullanmadığınız fareleri getirin diye, 20 den fazla fare geldi, kablosuzları istemedim. fare getirenleri kağıda yazdırıp laboratuvara astım teşekkür ettim. 1 yıl bizi götürür. darısı başınıza :) yoksa bize destek olan yok

ozkan_misirli' Alıntı:
Arkadaşım kendi cebinden alacaksın maliyeti var ama ucuza para verme.
Geçen sene ucuz olsun diye laba 5 tl lik fare aldım. Toplam 3 ay dayandı.
Daha önce aldığım kablolu A4 fareleri ise 3 senedir kullanıyorum

hocam bizde bozulmuyor kablolarını koparıyorlar kırıyorlar her sene yeniliyorum maalesef

Sayın hocam, gittigidiyor ya da benzeri sitelerde uygun fiyatlı setler vs. bulabilirsiniz. Everest marka klavye ve fareler bu tür sitelerde uygun fiyatlı bulunabiliyor. Frisby marka da olabilir.
Ancak platoon, avec, codegen vb. markaları açıkçası pek güvenilir bulmuyorum.
Bu arada klavyelerin USB olduğundan emin olun. Ben fazla dikkat etmemiş, PS/2 almıştım. Aman dikkat.

paradox99' Alıntı:

..
Ben mi yanlış gördüm. yoksa siz mi yanlış söylüyorsunuz ???
Doğrudan sizin verdiğiniz linkteki ürüne gittim.
karşıma çıkan fiyat ....... 206.90 TL
...

Ekli dosyalar

• klavyeset.jpg
    klavyeset.jpg
    176.8 KB · Görüntüleme: 504
BaRBaRYaN' Alıntı:
paradox99' Alıntı:

..
...

sabah birim fiyatı 15 tl idi hocam sizin baktığınızda 8 adet takım var akşam birim fiyatı 19 küsür yapmışlar..

talep çok olunca kar edelim bari demişlerdir ;)
%25 indirim uygulayınca esas fiyatına gelir

elinde exper'in altında logitech yazan Mouse olan var ise bozuk alabilirim. En azından labda tek fare kullanılsın ve içini söktüm. çok mükemmel ömürlük. Kabloyu değiştir yeter.

bana da lazım dün sipariş verdim e ptt avm den geri aradılar tedarikçi firmada yokmuş

kaybil' Alıntı:
BaRBaRYaN' Alıntı:
paradox99' Alıntı:

..
...

sabah birim fiyatı 15 tl idi hocam sizin baktığınızda 8 adet takım var akşam birim fiyatı 19 küsür yapmışlar..

tedarikçiler arası fiyat farkları oluyor. bir tedarikçinin ürünü bitince veya depodaki ürün bitince en ucuza veren diğer tedarikçinin ürünü yayına giriyor haliyle fiyat farkı oluyor

Geri