ucuz sınırsız ttnet internet isteyenler

Kodla Büyü
hocam en geç cuma günü müracaat edicem yorumları okudum gayet olumlu cevaplar alınmış. Devam ediyorsa kaçmayacak bir fırsat. Yeter bu TTNetin bizi sömürmesinden

İlgiili bağlantıyı kaydettim. Şubatta sürem dolluyor. Bu yöntemi denerim. Teşekkürler.

Bence tt.net sorunlu Kampanya süresi bittikten sonra vergi alıyorlar cebiniz'den daha fazla para çıkar bence bulaşmayın en iyisi uydunet 8mbit 20gb her ay 49TL ödüyorum

dikkatinizi çekmek istediğim birşey var. yeni abone olsanız indirimle aboneliğiniz başlatılıyor, tahhütünüz olsa da % 50 indirim kampanyasıyla taahhüt döneminizde de indirimli kullanıyorsunuz.

yesimk06' Alıntı:
dikkatinizi çekmek istediğim birşey var. yeni abone olsanız indirimle aboneliğiniz başlatılıyor, tahhütünüz olsa da % 50 indirim kampanyasıyla taahhüt döneminizde de indirimli kullanıyorsunuz.

hocam biraz önce aradım taahhüdünüz bitmeden kampanyadan yararlanamıyorsunuz dediler varmı öne süreceğim bir dayanak

kapattıracağım dedim 450 tl ceza ödersiniz dedi istemeden ağzımdan has...r çıktı yuh ya :eek:

bu işlem sadece tt genel müdürlüklerden yapılmakta. müsteri hizmetleri ya da bayiler yapmıyor. forumda yaptıran çok kişi var.

yesimk06' Alıntı:

yalın internete aylık 60 lira veriyoruz. Taahhütüm 10 ay daha devam edecek, keşke dediğiniz gibi biz de bu indirimden faydalanabilseydik...

Bugun turk Telekom'a gittim ADSL nakil icin, yeni taşındığım yerde Turk Telekom'un çakma fiberi var ADSL nakil yapmadılar 24 ay tahaddutlu 54 lira tahaddut olmadan 64 lira istediler limitsiz paket. Birde sabit telefon ücreti istediler direk kapatın dedik. İptal birimine yönlendirdiler tahaddut olmadan yarı fiyatına anlaştık sabit telefon ücreti de yok tivibu hediye. 6 ay sonra gelin yenileyelim tahaddutsuz dediler

Hocam verdiğim linkteki ilk mesajı okusaniz iyi olur. Aboneliginiz taahhutunuz varsa ben %50 kampanyasından yararlanmak istiyorum. Telefona da sabit ücret ödemek istemiyorum diyorsunuz. Aboneliginiz yoksa ben abone değilim tam isabet kampanyasından yararlanmak istiyorum deyin telefona da sabit ücret odemeyeceginizi teyit edin.

yesimk06' Alıntı:
Hocam verdiğim linkteki ilk mesajı okusaniz iyi olur. Aboneliginiz taahhutunuz varsa ben %50 kampanyasından yararlanmak istiyorum. Telefona da sabit ücret ödemek istemiyorum diyorsunuz. Aboneliginiz yoksa ben abone değilim tam isabet kampanyasından yararlanmak istiyorum deyin telefona da sabit ücret odemeyeceginizi teyit edin.

Dediğin gibi yaparsak ve telefon hattını hiç kullanmayacaksak kaç para oluyor aylık?

Hocam dün TT müşteri bayisine gittim. Abonelik iptali/kapatma bölümüne Adsl ve telefon hattımın kapatılmasını istiyorum diye müracaat ettim. Müşteri temsilcisi neden kapatmak istiyorsunuz dedi faturalar çok yüksek internete 60 TL. telefona 23 TL ödüyorum dedim. Sİze kampanya verelim dedi başladık konuşmaya.

Sonuç: İnternet için 9 aylık 39,90TL telefon için ise Türk Telekomdan TTNet'e taşıma yapıldı ve 1 yıl konuşmazsak (ki evde hiç kullanmıyoruz) hiçbir fatura gelmeyeceğini, eğer konuşursak da konuştuğumuzun ücretini ödeyeceğimizde anlaştık. Sabit ücret de yok.

Önce internet için 39,90 TL verelim telefonu da yarı yarıya 13TL. ye indirelim ve yanında 500Dk. görüşme verelim dedi. Ev telefonunu konuşmalara durdurarak bu şekilde anlaştık.

Hiç beklemeyin hemen müracaat edin. TTnet müşteri kaybetmek istemiyor.

Ayrıca 9 ay boyunca internete de taahhüt yok.

zafer_can' Alıntı:
Hocam dün TT müşteri bayisine gittim. Abonelik iptali/kapatma bölümüne Adsl ve telefon hattımın kapatılmasını istiyorum diye müracaat ettim. Müşteri temsilcisi neden kapatmak istiyorsunuz dedi faturalar çok yüksek internete 60 TL. telefona 23 TL ödüyorum dedim. Sİze kampanya verelim dedi başladık konuşmaya.

Sonuç: İnternet için 9 aylık 39,90TL telefon için ise Türk Telekomdan TTNet'e taşıma yapıldı ve 1 yıl konuşmazsak (ki evde hiç kullanmıyoruz) hiçbir fatura gelmeyeceğini, eğer konuşursak da konuştuğumuzun ücretini ödeyeceğimizde anlaştık. Sabit ücret de yok.

Önce internet için 39,90 TL verelim telefonu da yarı yarıya 13TL. ye indirelim ve yanında 500Dk. görüşme verelim dedi. Ev telefonunu konuşmalara durdurarak bu şekilde anlaştık.

hocam sizin taahhüdünüz varmıydı

kaybil' Alıntı:
zafer_can' Alıntı:

hocam sizin taahhüdünüz varmıydı

Hayır yoktu.

Benim evimden ttnet ve telefon hattı yoktu buradan okuduklarımla gittim ttnet merkezine, böyle bişey olmadığını söylediler ben de açtım gösterdim bu adamlar yalan mı söylüyor diye. Sonra bunlar mevcut abonelerimiz için dediler. Beni önce abone yaptılar, sonra da kapattırma dilekçesi imzalattılar, ve 9 ay boyunca 39 90 sınırsız internet paketine geçirdiler 12 ay boyunca da telefon sabit ücretini telekomun ödeyeceğini söylediler. Telefon hattım bağlandı bakalım kaç para gelecek

tüh ya yazılanları görmeden gittim türktelekoma, yalın interneti iptal edip 3 lüpakete geçecektim. %50 indirim yapalım kapatmayalım dediler. bende olur dedim, ama sizin dediğiniz gibi değil şu an ödediğinin yarısı + 15 dedi bana öyle anlaştık. ama galiba burada yazılanlara göre biraz daha inat etsem o 15 ide kaldırırlardı öylemi?

güzel günler' Alıntı:
tüh ya yazılanları görmeden gittim türktelekoma, yalın interneti iptal edip 3 lüpakete geçecektim. %50 indirim yapalım kapatmayalım dediler. bende olur dedim, ama sizin dediğiniz gibi değil şu an ödediğinin yarısı + 15 dedi bana öyle anlaştık. ama galiba burada yazılanlara göre biraz daha inat etsem o 15 ide kaldırırlardı öylemi?

Ben telefonu TTNete taşımak istiyorum hiç kullanmıyorum dondurmak istiyorum deyin o zaman yapabilirler. Onun için bi form veriyorlar THK formu gibi bişey ismi tam aklımda değil. Başvurun tekrar eğer kabul etmezlerse kapattırıcam deyin bu şekilde kullanmadığım telefona para ödemek istemiyorum deyin.

Bunun şu özelliği var eğer internet aboneliğinizi iptal ederseniz (12 ay içerisinde) otomatik olarak telefon hattınız da TTNete geçtiği için o da iptal oluyor.Şansınızı deneyin büyük iht,malle yaparlar. Yapmazlarsa yapan arkadaşlar var deyin zorlayın.

iyimiş. benim de ocakta bitiyor taahhüt .. kapattırcam deyip 39 tl ye geçiyim :idea:

ben telefon ve interneti kapattırmak için yaklaşık bir 8 ay önceydi herhalde gittiğimde bana 6 ay %50 indirim kampanyamız var demişlerdi de onu kullanmıştım bittiğinde tekrar kapattırmak için gittiğimde herhangi bir indirim de yapmayınca kapattırdım
bugün ben de arkadaşın dediği gibi yapıp yeni hat açılarak kampanyaya dahil olmak istediğimi söyledim ama sağolsun telekomdaki bayan çalışan mal sahibi gibi davranınca anlaşamadık yok diyor siz yeni hat açtıracaksınız işte şu kampanyamız var falan daha hat açılacakta anca ben öyle işlem yaparım ben de tamam hat açalım ben tekrar geldiğimde kampanyadan yararlandıracak mısınız diye sorduğumda da yarın kampanya biter yapamayabilirim deyince bende boşver gene bu ttnet le uğraşmayalım deyip vazgeçtim şu an cep telefonundan bağlanıyorum yavaş ama ne yapalım artık

ya aslında benim mahallede bir arkadaş var, nasıl bilmiyorum ama bir cihaz alıyorsun 100 tl civarında ve onu evinin tepesine kuruyor, 1mbps ile internet bağlıyor, yayını kendisi yapıyor. aylık 15 tl ücret istiyor. koruma için cihazın dış kısmında sürahi şeklinde metal bir kılıf var, yağmurdan etkilenmiyor. adınıda sürahi.net koymuş, :mrgreen: mahallede internet yayını yapıyor. bana sürahi net yolları göründü galiba... :D

güzel günler' Alıntı:
ya aslında benim mahallede bir arkadaş var, nasıl bilmiyorum ama bir cihaz alıyorsun 100 tl civarında ve onu evinin tepesine kuruyor, 1mbps ile internet bağlıyor, yayını kendisi yapıyor. aylık 15 tl ücret istiyor. koruma için cihazın dış kısmında sürahi şeklinde metal bir kılıf var, yağmurdan etkilenmiyor. adınıda sürahi.net koymuş, :mrgreen: mahallede internet yayını yapıyor. bana sürahi net yolları göründü galiba... :D

Hocam 1mbps bağlantı çok yavaş değil mi? Takmış olduğu cihaz da muhtemelen Access Point'dir. Kendi internet bağlantısı üzerinden diğerlerini bağlıyor kablosuz internet modeli gibi

Geri