USB Bellek Açılmıyor. Diski Biçimlendir Diyor.

Kodla Büyü

erbilge

Üye
Arkadaşlar 4 GB. Sandisk usb belleğim laptoba takıp çıkartırken bir anda erişilmez oldu. Usb belleğin bulunduğu sürücü, Çıkarılabilir Disk olarak görünüyor. Üzerine tıkladığımda ise "Disk Biçimlenmemiş, Şimdi Biçimlemek İstermisiniz" diye soruyor?

Acaba usb bellekteki dosyalarıma ulaşma imkanım varmı? Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Hocam bu sorunla çok karşılaştım eğer flash belleğinizi biçimlendirebiliyorsanız şanslısınız demektir. Flash belleği biçimlendirmekten başka yol yok. Belgelerinizi geri kurtarma olanağınız var ancak önce biçimlendirme yapıp sonra da my files recovery i deneyebilirsiniz.

hocam bu durumda genellikle eninde sonunda format gerekiyor. belleğinize fomat atıp sonra veri kurtarma programlarından biriyle verilerinizi geri alabilirsiniz.okuldaki bir hocanın belleği de aynı durumdaydı ben recovery my files kullandım tüm dosyaları eksiksiz geri aldım.

SoNMeZ' Alıntı:
hocam bu durumda genellikle eninde sonunda format gerekiyor. belleğinize fomat atıp sonra veri kurtarma programlarından biriyle verilerinizi geri alabilirsiniz.okuldaki bir hocanın belleği de aynı durumdaydı ben recovery my files kullandım tüm dosyaları eksiksiz geri aldım.
:roll:

benim 500 gb taşınabilir diskim bu şekilde bozuldu gitti... biçimlenmedi bile... 450 gb veri vardı. kurtarma programıyla 100 gb kurtarabildim sadece...

Geri