Uygulama Oteli

Kodla Büyü
Ben geçen ay eskişehir uygulama otelinde kaldım. Öğretmen için özel bir indirim yok. Kamu personeli için genel indirim var. Daha önce de birkaç kişiye çeşitli illerdeki uygulama otellerini tavsiye ettim memnun kalmışlardı. Bende eskişehirdekinden çok memnun kaldım.

İzmir'de Bornova'ya 2 haftalık kursa gitmiştim ve orada da kalmıştım. Otel olarak çok iyiydi ama aşçısı kötüydü oranın.

Biz kursiyer olduğumuz için 3 öğün yemek vardı mecbur yedik ama diğer yerlerde kahvaltı dahil sadece fiyata ve açık büfe olduğu için seçenek çok oluyor. Menü olarak günlük öğleve akşam yemeği değişik gösteriyor.

Eskişehir'de sadece kahvaltı yaptık. Öğle yemeği yoktu. Akşam da yemedik gezmeye gittiğimiz için.

Genelde öğretmen evinden önce baktığım yer oluyor uygulama otelleri.

İli de söylerseniz daha çok yardımcı olunabilir.

Manavgat ve Köyceğiz uygulama otellerinde kaldık
İki çocuklu aileler için tek odada kalmak sorun olabiliyor

Ben geçen ay eskişehir uygulama otelinde kaldım. Öğretmen için özel bir indirim yok. Kamu personeli için genel indirim var. Daha önce de birkaç kişiye çeşitli illerdeki uygulama otellerini tavsiye ettim memnun kalmışlardı. Bende eskişehirdekinden çok memnun kaldım.

İzmir'de Bornova'ya 2 haftalık kursa gitmiştim ve orada da kalmıştım. Otel olarak çok iyiydi ama aşçısı kötüydü oranın.

Biz kursiyer olduğumuz için 3 öğün yemek vardı mecbur yedik ama diğer yerlerde kahvaltı dahil sadece fiyata ve açık büfe olduğu için seçenek çok oluyor. Menü olarak günlük öğleve akşam yemeği değişik gösteriyor.

Eskişehir'de sadece kahvaltı yaptık. Öğle yemeği yoktu. Akşam da yemedik gezmeye gittiğimiz için.

Genelde öğretmen evinden önce baktığım yer oluyor uygulama otelleri.

İli de söylerseniz daha çok yardımcı olunabilir.
Van Edremit Evliya çelebi mtal

Bu konuyu fırsata çevirelim. Daha önce uygulama oteli kullanan arkadaşlar tecrübelerini paylaşsınlar :)

Sivas sultanşehir uygulama oteli
Adana Evliya çelebi uygulama oteli kaldığım yerler ikisini de öneririm. Fiyatlar ögretmen evi seviyesinde indirim yok ayrıca öğretmene. Google yorumları da iyi . Tavsiye edilir.

Uygulama otellerinin yanında polis evleri de değerlendirilebilir. Hem fiyat olarak daha uygun oluyorlar. Sinop polis evini öneririm.

Geri