Uygun internet tarifesi?

Kodla Büyü

die4you

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar ttnet ile taahhüt sürem sona erdi. Ttnet en uygun 70 tl yalın internet o da 12 ay anlaşma verdi. Sizin bildiğiniz uygun tv+internet olan paketler varsa kullandığınız varmı. Acil cevap bekliyorum....

Türksat
Superonline
.....

Re: Ynt: Uygun internet tarifesi?

Dsmart tv+internet 49 tl 24 ay taahhütle

Veya

Ttneti kapatma talimatı ver, 15 gün içinde 2-3 defa ararlar, sana 49 veya 39 tlye teklif verirler, hangisini beğenirsen onu seçersin

Hocam yaklaşık 4 senedir d-smart + internet kampanyası kullanıyorum.
Sıkıntı yaşamadım. Şu an taahütüm yok ama hala kullanmaya devam ediyorum. Aylık 69 tl + 17 Tl telefon faturası karşılığı sınırsız internet+ Full d-smart

bende 70 lira ödüyorum bitsin anlaşmam taşıyacağım

bende 12 ay taahütlü kablosuz modemlı 50 lıra cıvarı bır ınternet tarıfesı almayı dusunuyorum ne onerırsınız

Sadece 49 tl telefon faturası yok. Sınırsız ttnet Üniv kampanyası kullanıyorum. Modem hediye. Açıköğretim de olur.memnunum

aynı sorun bendede var ttnetle sözleşmem bitmişti yeni sözleşme yapmama rağmen bu ay 85 tl fatura gelmiş iptal ettirip başka kuruma geçmek istiyorum bu turkcell superonline nasıldır kullanan varmı?

TURKNET'e bi bakın hocam. 49,99TL Telefon+16Mb Sınırsız İnternet
Altyapı Telekom zaten. Müşteri sayısı az olduğu için de müşteri hizmetlerine hiç beklemeden ulaşabiliyorsunuz.

oguz-han' Alıntı:

Veya

Ttneti kapatma talimatı ver, 15 gün içinde 2-3 defa ararlar, sana 49 veya 39 tlye teklif verirler, hangisini beğenirsen onu seçersin

hocam ben 1 AY oldu bağlatalı hemen kapatsam o dedikleriniz olur mu. bu şekilde yapan var mı? .üstelik ayda 64 tl paşa paşa ödüyorum... :( :verymad:

Turksatta 20gb a kadar 10mbit. Asinca 3mbit + teledunyaya 29 tl oduyorum. Kanal sayisi dsmarta gore daha azdir sanirim. Ben memnunum.

d smart ı yakın bir arkadaşım kullanıyor, sıkıntılı olduğunu söyledi, anladığım kadarıyla kablolu internete devam ettiğimiz sürece şuan iki firma ön planda ttnet ve turksat gerisi sıkıntılı gözüküyor.

oguz-han' Alıntı:

Veya

Hocam dsmart'ın dediğiniz kampanyasında tv hizmeti internetten.

Hocam dsmart'ı internetiyle birlikte bir arkadaşa bağlattık 15 gün önce tv (süper paket) + internet + yalın adsl ücreti 81 tl.

Digiturk'te hemen hemen aynı fiyat hocam 77-78 lira gibi bişey. Burda tercihin dsmart kanalları mı, digiturk kanalları mı ?

Ben spora düşkün olduğum için tüm ş.ligi, avrupa ligi, nba, formula-1 d smartta. Aynı zamanda la liga maçlarıda dsmart'ın 76. kanal ntvspor smart hd'de.

Digiturk'te lig maçlarını izlemek için ayrı pakette alacaksın, hatta ligtv paketine çıkabilmek için 2 tane ekstradan belgesel paketi alacaksın.

Hocam ben dsmart tv ve internet ayrıca da arkadaşlarla ortak aldığımız digiturk play ile tüm işimi görüyorum.

d smart ta 24 ay taahüt bitince kapatamama gibi sorunlar olduğunu söylüyorlar

die4you' Alıntı:
d smart ta 24 ay taahüt bitince kapatamama gibi sorunlar olduğunu söylüyorlar

valla hocam kapatma gibi bir düşüncem hiç olmadığı için tecrübe etmedim. ancak şuan en mantıklısı d smart bence. bir de d smart'ta digiturke göre daha fazla hd kanal var...

Uzun yıllardır ttnet abonesiyim. Abonelik sürem bitti. Sözleşme yenilemek için bursa osmangazi telekom bayiine gittim. "Sözleşmemi yenilemek istiyorum ama bana biraz daha fiyat uygun bir kampanya önerebilirmisiniz." dedim. Oradaki eleman "abonelik iptal bölümünden sıra numarası al, orayla görüş onlar sana iyi bir fiyat verir." dedi :eek: . Adamlar bana abone ikna diye bir kampanya yaptı. 8 mbit'e 70 tl öderken, 16 mbit'e kadar (sınırsız) , 24 ay süreli, 39 tl yaptılar. Daha ne olsun. Bu yolu deneyin hocam...

netman' Alıntı:
Uzun yıllardır ttnet abonesiyim. Abonelik sürem bitti. Sözleşme yenilemek için bursa osmangazi telekom bayiine gittim. "Sözleşmemi yenilemek istiyorum ama bana biraz daha fiyat uygun bir kampanya önerebilirmisiniz." dedim. Oradaki eleman "abonelik iptal bölümünden sıra numarası al, orayla görüş onlar sana iyi bir fiyat verir." dedi :eek: . Adamlar bana abone ikna diye bir kampanya yaptı. 8 mbit'e 70 tl öderken, 16 mbit'e kadar (sınırsız) , 24 ay süreli, 39 tl yaptılar. Daha ne olsun. Bu yolu deneyin hocam...

Aynı kampanyayı bana 6 ay süreli yaptılar. Yani 6 ay boyunca telefon-internet toplam 39 tl. Sizin nasıl 24 ay oldu hocam?

bana bu altı ay olan cok ıyı oluyr ama ben hıc abone degılım ılk aboneye boyle bır sey yaparlar mı

Benim taahuutum var 6 ay daha. Kullanmak isteyene 30 lira karsiliginda telefon numarasi ustune aboneligi tanimlayabilirim. 30 liraya sinirsiz internet. Dusunen olursa benimle iletisime gecebilir.

Geri