Uzaktan eğitimde kullanmak için grafik tablet önerisi

Kodla Büyü

knnmrt

Site Gezgini
Uzaktan eğitimde kullanmak için yeterli bir grafik tablet arayışına girdi bir çok öğretmenimiz. Bunun için kullanıp memnun kaldığınız tablet öneriniz var mı?

Hocam eli algılıyor mu? Yani kullanitken elimiz degdiginde işlem yapiyor mu?
Aliexpressten kargo takip ve vergi ödemesini nasil yaptınız? Teşekkürler
Ürünü enişteye aldık. Ben sadece kutu açılımını yaptım ve telefona bağlayıp çalışıp çalışmadığını test ettim. Bilgisayar ortamında kullanmadım. Ama elinle pek işin olmuyor. Kalemle kullandığın için eli algılayacağını pek sanmıyorum. Kargo takip linki oluyor sen özel olarak bir şey yapmıyorsun. Vergiyi kargoyu getiren ptt görevlisine ödüyorsun.

grafik tablette yazdığın yer farklı baktığın yer farklı.kullanması ve alışması bence zor.şimdiki aklım olsa s pen kalemi dahili olan bir tablet almak olurdu.en azından gördüğün yere yazmak için.

Ürünü enişteye aldık. Ben sadece kutu açılımını yaptım ve telefona bağlayıp çalışıp çalışmadığını test ettim. Bilgisayar ortamında kullanmadım. Ama elinle pek işin olmuyor. Kalemle kullandığın için eli algılayacağını pek sanmıyorum. Kargo takip linki oluyor sen özel olarak bir şey yapmıyorsun. Vergiyi kargoyu getiren ptt görevlisine ödüyorsun.
Hocam grafik tablet kullaniyorum. 2.yi almak istiyorum Bazi grafik tabletler eli algiliyor. Özel eldiven takmak gerekiyor.

grafik tablette yazdığın yer farklı baktığın yer farklı.kullanması ve alışması bence zor.şimdiki aklım olsa s pen kalemi dahili olan bir tablet almak olurdu.en azından gördüğün yere yazmak için.
Ben alıştım. Basta zorlanmistim. Masaustu ya da laptopta grafik tablet kullanmak daha avantajli içeriği duzenleme ve zkitap kullanma vs. açısından.
Wacomun tabletini subat ortalari 250 tl'ye almistim :))

bende de wacom intous photo var.(güncel versiyonu 1000 lira) yazarken eli falan algılamıyor kalem hassasiyeti çok iyi.ama el göz koordinasyonu beni yoruyor.Uzun işlemli matematiksel ifadeleri yazarken zorlanıyorum.normal ekranlı tablette yazarken görmek benim için çok önemli özellikle pdf üzerinde çalışırken

Son düzenleme:
birkaç tane uygulama yükledim ama hiç kullanışlı bulmadım. tavsiye eden var mı?
Tam olarak ne amaç için kullanılacağına göre değişiyor hocam. Grafik tasarım yapacaksanız tabiki de uygun olmaz. Bir Matematik öğretmeni arkadaşım test sorularını online eğitimde çözmek için kullanmıştı sorun yaşamadan.

Geri