uzaktanegitim.meb.gov.tr

Kodla Büyü

semrabelen

Site Gezgini
arkadaşlar adey ile ilgili uzaktan eğitimi tamamlayan var mı? defalarca 1.bölümü bitirdim fakat hala tamamlanmadı diyor. zamanlaması vardır diye yavaş yavaş yaptım sorun çözülmedi. yardımcı olun.

hocam ben 2 dk önce tamamladım tamamlandı yazıyor. en son sayfayı direkt kapattınızmı yoksa üzerine tıklayarak kendi kapanmasını beklediniz. belki ondan olabilir. benim son sayfa kendisi kapandı.

Buradaki derslere tüm öğretmenlerin katılması zorunlu mu? Belli bi süresi var mı? bitirmek için

Javascript hataları veriyor bazı hesaplarda. Yazılımda sorun var.

Tüm yönetici ve öğretmenlerin katılması gerekiyor. Yıl başı seminer çalışmaları takviminde zaten yer alıyor ADEY eğitimi. Son tarih 31.12.2011 görünüyor ama bilemiyorum tabi...

Bu haliye tamamlayamamak da cabası...

Halen çalışmıyor sistem... Bunu bir yerlere duyurmak lazım. İletişime dair hiç bir şey yok sitede.

Bizde de aynı sıkıntı var.Egitek'i aradım sistemden haberleri bile yok.Bi yetkiliye de ulaşamadım.Arkadaşın biri tamamlamış.Bu sorun genel olarak var mı yoksa bazı zamanlar da mı oluyor?

Tamamlayamayan kişi hiç bir şekilde tamamlayamıyor. Bilgisayarla v.s. alakası yok. Hesaplarla alakalı gibi görünüyor.

Hocam dün başka okuldaki bir formatör arkadaşla uğraştık. öncelikle belli bir sürede bitirilmesi gerekiyor. hızlı hızlı geçtiğinde sistem kabul etmiyor. diğer bir kriter ise ya hiç yanlış olmayacak yada 1-2 yanlışla tamamlaman gerekiyor. yoksa bitirdiğinde tamamlanmadı yazıyor.
explorer da javayı kurduğu halde giriş yapamayanlarda mozilla da denesin orda çalışıyor.

ogretmen_ahmet' Alıntı:
Hocam dün başka okuldaki bir formatör arkadaşla uğraştık. öncelikle belli bir sürede bitirilmesi gerekiyor. hızlı hızlı geçtiğinde sistem kabul etmiyor. diğer bir kriter ise ya hiç yanlış olmayacak yada 1-2 yanlışla tamamlaman gerekiyor. yoksa bitirdiğinde tamamlanmadı yazıyor.
explorer da javayı kurduğu halde giriş yapamayanlarda mozilla da denesin orda çalışıyor.

Hocam java consolunu açtığınızda sistemin her işlemde hata verdiğini görüyorum zaten. Bu sebeple de hata verirken biraz takılmalar da yaşanıyor. Yani sistem arızalı. Uğraşmaya gerek görmüyorum artık. Yanlışmış, süreymiş bunlar boş. Adam gibi yapsınlar girelim geçelim. Çin işkencesi gibi hatalı uzaktan eğitim sisteminden geçmeye çalışıyoruz, halimize bakın :verymad:

adey midir ne karın ağrısıdır bela ki bela
mebbise girip şifremi değiştirdim ve takrar denedim.
bu sayede defalarca deneyip geçemediğim biri,nci basmağı geçebildim.
bu kez de ikinci basmağı geçemiyorum hep hata veriyor bu kez şifre de işe yaramadı

Az önce bir de firefox ile deneyeyim dedim. Sınavı aldım bitirdim. 10da 10 doğru ile başarısız oldunuz dedi. Sonra anasayfaya döndüm ve tamamlandı yazısını gördüm. ADEY benim için bitmiştir artık :)

HİÇ İŞİM OLMAZ.Bayram sonrası corel photoshop freehand kursuna yazıldım usta öğretici bayan hoşuma gitti bir aşk çıkabilir burdan bu yüzden YÜZYÜZE tercih ederim o neymiş uzaktan

Adey eğitim tamamlanmadı sorununu çözebilen var mı ? Ne yaptıysam olmuyor. Haftaya bunun sunumunu yapmam lazım. Yardım pls.

HOCAM BEN şimdi firefox ile yaptım. bitirdim. hepside tamalandı dedi. Ama biraz önce bir öğretmen arkadaş aradı yukarıda bahsi geçen sorunları söyledi. Bende herhangi bir tamamlanmadı uyarısı gelmedi. Firefox deneyin bence derim.

hocam firefox ile de denedim hala tamamlanmadı yazıyor.ne yapmamız gerekiyor. Çözebilen var mı?

Arkadaşlar tarayıcının önemi yok bence bende yapıyordum tamamlanmadı yazıyordu. Daha sonra yazıları okuyup sayfaları öle geçtim ve sonuç olarak tamamlandı yazdı. Sanırım sayfaların süreleri var hızlı geçişlerde kabul etmiyor. en az 15 sn bekledim sayfalarda ve uzunluklarına göre 40 sn beklediğimde oldu

Geri