"uzun hikaye" arkadaş....

Kodla Büyü

umutozturk51

Aktif Üye
arkadaşlar 12 ekim de vizyona giren osman sınav yapımı ve başrolde kenan imirzalıoğlu nun oynadığı uzun hikaye filmini sizlere tavsiye ediyorum. mükemmel ötesi bir film. öyle tahmin ettiğiniz gibi bir mafya dizisi değil. gidin pişman olmayacaksınız. eşinizle sevgilinizle gitmenizde fayda var :)

Şimdi filmden eve geldim.. Büyük ihtimal uzun yıllar etkisinden kurtulamam.. Silin kafanızdan Osman Sınav yönetmenliğini, silin kafanızdan mafya,kabadayı Kenan İmirzalıoğlunu... Vallahi 10 numara film.

birşey var ki özellikle tavsiye ediyorsunuz :) artık bize de gitmek düşer. teşekkürler

kesinlikle izlenmeli.haftasonu eşimle gittik çok duygusaldı.kenandan alışmışız mafya izlemeye ama çok başarılı bir film olmuş.bizim gözlerimizi yaşartmayı başardı. :cry:

bilgisayarmax' Alıntı:
kesinlikle izlenmeli.haftasonu eşimle gittik çok duygusaldı.kenandan alışmışız mafya izlemeye ama çok başarılı bir film olmuş.bizim gözlerimizi yaşartmayı başardı. :cry:

Ağlatıyorsa gitmeyeyim hanımla. Durup dururken çizdirmeyeyim karizmayı.

Biz de eşimle beraber gittik, çok tatlı bi filmdi. ortaokuldayken kitabını da okumuştum, ondan hemen ilk günün de gittik izlemeye..

hulya08' Alıntı:
Ben de eşimle gittim. Birbirimize olan muhabbetimizi artırdı desem abartmış olmam :))
bende vizyon girdiği gün gittim eşimle.. ama bizden başkası yoktu, eşim diyor "vayyy aşkım benim için sinemayı mı kapattın.." sinema süperdi dediğiniz gibi mafya falan değil, tam bir mücadeleyi anlatıyor.. ama ilk zamanda eşinin(Tuğçe K.) ölmesi ikimizi de duygulandırdı..

dengem' Alıntı:
hulya08' Alıntı:
Ben de eşimle gittim. Birbirimize olan muhabbetimizi artırdı desem abartmış olmam :))
bende vizyon girdiği gün gittim eşimle.. ama bizden başkası yoktu, eşim diyor "vayyy aşkım benim için sinemayı mı kapattın.." sinema süperdi dediğiniz gibi mafya falan değil, tam bir mücadeleyi anlatıyor.. ama ilk zamanda eşinin(Tuğçe K.) ölmesi ikimizi de duygulandırdı..

sonunu da söyle bari... :!:

tamam filmi izlemiş çok da beğenmiş hatta duygulanmış olabilirsiniz de, anlatmasanız olmaz mı...
hemen anlat yani, en sinir olduğum şey. tuğçe kazaz ölmüşmüş. aferin iyi yapmış !

yeni sinemadan geldim fetih filminden sonraki sinemada izlediğim en iyi filmdi

bende izledim çok hoş bir film... süre olarak biraz fazla gibi, 2 saatden fazla sürüyor ona göre ayarlayın işlerinizi. :)

Hikayesini ilk çıktığı yıl ookumuştum öğretmenliğimin ilk yıllarıydı....tam bir sinema senaryosu demiştim....Hikayenin yazarı Mustafa Kutluyu da hatırlamak lazım.

Sinemadan şimdi geldim tavsiye edilesi bir film pişman olmazsınız...

Geri