Vücuttaki Tüm KemikLeri 3 Boyutlu İncele

Kodla Büyü
evet çok güzel bir paylaşım olmuş özellikle 4 den başlayıp 8 e kadar tüm fen derslerinde kullanılabilir

Bizin fen bilgisi öğretmenlerine versem kesin kullandırmazlar. Sınıfçılara vereyim bari :) Teşekkürler hocam.

Dosya indirme linki yenilendi, eklenti olarak mesaja eklendi. Dilediğiniz şekilde indirebilirsiniz. bkz: İlk sayfa, ilk mesaj :)

Biyoloji ve Fen branşları için güzel bir materyal.

bilgisayar destekli eğitim seminerinde örnek olarak gösterilebilir... teşekkürler..

Arkadaşlar ben bu programı windows 7 ye kurdum ama hata verdi.Bir bilgisi olan var mı?

kurulumda sorun yok , kurduktan sonra çalıştırmak isteyince bu programın windows xp ye ihtiyaç duyduğunu belirtiyor

windows xp ye kurdum dediğiniz gibi kurulumda sıkıntı yok ama çalıştırmak isteyince hata veriyor

arkadaşlar dosyaya sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştırın.
win 8 e kurdum sorunsuz çalışıyor.

çok güzel bir paylaşım ancak win 7 prof açmadı sağ tık yönetici olarak çalıştırda da açmıyor bu konuda çözüme ulaşan var mı arkadaşlar ?

ben de de hata veriyor,yönetici olarak da çalıştırdım ama aynı...

Arkadaşlar ben de Xp de denedim kurulum yapıyor ama açmak için kısayola tıkladığımda görevi sonlandır geliyor.Akıllı tahtada denedim o da XP Sp2 hatası verdi :?

xp sp2 de çalıştırdım ancak win 7 prof akıllı tahtalarda çalışmıyor bu sorunu nasıl çözebiliriz?

Geri