vınn sürekli download yapıyor neden acil yardım....

Kodla Büyü

bote_erz

Süper Üye
Süper Üye
vınn sürekli download ediyor yüksek hızda ve bir türlü sorunu çözemedim... Combofix ile tarattım güncel virüs taraması yaptım ama nafile...Combofix ile taratınca duruyor ama bilgisayar kapatıp açınca sil baştan devam...Acil yardımmm...

kos koca formda bilen yokmu şimdi sürekli download yapan virüs solucan her ne ise bunun çözümünü bilen yok mu ? Ne şansız adamım yaw illa format atacaz...

İşletim sistemi güncellemesi veya diğer programların güncellemesi olabilir mi?

Adobe Reader ın güncellemesine bir bakın. wınn kullanırken bende de aynı sorun vardı. Adobe Reader ın güncellemesini durdurarak sorun çözüyordum...

hocalarım msconfigden hemen hemen herşeyi durdum ilk açıldığında da vınn açmadan önce güncellemeleri kapattım hepsini ne varsa o kısımda kaldırdım ama malesef aynı bir çözüm bulamadım daha 3 gündür uğraşıyorum... Combofix ile tarayınca duruyor ama bilgisayar yeniden başlayınca sorun aynı değişen bir şey yok...

ben daha önce starcratft 2 oynarken deli gibi sanki netten film indirir gibi download yapıyodu. sonra oyunun bi sorunu varmı bi dosyasına kod ekledim durmuştu . ama baya kotam gitmişti. sende çalışan uygulamalarını incele bence

ağ bağlantısıyla güvenli modda başlat internete gir bakalım yine download var mı?

Geri