ve 2014 Hizmetiçi Eğitimler Açıklanmış...

Kodla Büyü
kurslarda çeşitlilik bu sene çok az geldi bana...varsa yoksa CCNA-1-2-3 ve fatih kursu verilmiş..Bir C# ; C# ile ASP.NET; SQL ile veritabanı vs..vs... koymamışlar-koyamamışlar...
valla ben keşke bulunduğum ilde verseymişim temel düzeyde C# console ve form uygulamaları diye..

bu eğitimde fatih teknoloji kullanım kursu çıkarsa masraflar karşılanıyor mu acaba.

mamostecelal' Alıntı:
fatih teknoloji kullanım kursunu nerden açıyoz hocam bir türlü açamadım nasıl kombinasyondur anlamadım gitti

Ekli dosyalar

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    120.6 KB · Görüntüleme: 381
mamostecelal' Alıntı:
fatih teknoloji kullanım kursunu nerden açıyoz hocam bir türlü açamadım nasıl kombinasyondur anlamadım gitti

bu kursa daha önce katılanlar nasıl oldu süreç acaba.

farlı aylarda yapılan aynı kursa 2-3 defa başvursak şansımızı arttırmak için. sorun olur mu.

arkadaşlar bişey sormak istiyorum.
şimdi teknik eğitim mezunu ancak anadolu lisesinde çalışan bir btr olarak ben mesleki teknik eğitim bünyesinde açılan hizmet içi eğitimlere(örneğin asp-php ja vs eğitimlere) katılabilir miyim. bir de fatih eğitmeni olabilmek için yani öğretmenlere fatih projesi ve akıllı tahta seminerleri verebilmek için hangi hizmetiçi eğitimi almış olmamız lazım...

joomlaci' Alıntı:
arkadaşlar bişey sormak istiyorum.
şimdi teknik eğitim mezunu ancak anadolu lisesinde çalışan bir btr olarak ben mesleki teknik eğitim bünyesinde açılan hizmet içi eğitimlere(örneğin asp-php ja vs eğitimlere) katılabilir miyim. bir de fatih eğitmeni olabilmek için yani öğretmenlere fatih projesi ve akıllı tahta seminerleri verebilmek için hangi hizmetiçi eğitimi almış olmamız lazım...
1- mesleki teknik eğitim bünyesinde bir okulda çalışmadığınız sürece 4. onay red gelir
2- fatih projesi teknoloj kullanımı kursu olması lazım yanılmıyorsam.

Mesajım bulunsun ama bende bu bölümünden bir b.k anlamıyorum. İnanılmaz kullanılmaz bir sistem...

yıl : 2014
ay: tek tek bakılacak
birim: öğretmen geliştirme
tür: merkezi
olarak seçip aratmanız lazım. Yoksa boş gelir.

omd' Alıntı:

Ay ay seçmek gerekmiyor. Ay listesinin en başındaki seçenek boş bir satır, eğer onu seçerseniz bütün aylar görünür.

zzeytinci' Alıntı:
omd' Alıntı:

Ay ay seçmek gerekmiyor. Ay listesinin en başındaki seçenek boş bir satır, eğer onu seçerseniz bütün aylar görünür.

eskiden liste çok uzun oluyordu o yüzden aylara göre bakmak iyi oluyordu :D Bu sene kurs sayısı az olduğundan tek seferde görüntülemek de iy ibir alternatif evet :D

Arkadaşlar ocak ve şubat aylarındaki eğitimlere başvuru yapamıyoruz, başvuru süresi çoktan bitmiş. Peki bu eğitimleri başvuru süresi bittikten sonra mebbisde görünür duruma getirmelerinin anlamı nedir? :-1:

bt_volkanhoca' Alıntı:
Arkadaşlar ocak ve şubat aylarındaki eğitimlere başvuru yapamıyoruz, başvuru süresi çoktan bitmiş. Peki bu eğitimleri başvuru süresi bittikten sonra mebbisde görünür duruma getirmelerinin anlamı nedir? :-1:

genelde o kurslara o ildekiler resen alınıyor...

Arkadaşlar 2014 yılı için kaç kez başvuru yapabiliyoruz? : toplamda: şubat,mart,nisan,mayıs,haziran, temmuz ve agustos için?

klebsiella' Alıntı:
Arkadaşlar 2014 yılı için kaç kez başvuru yapabiliyoruz? : toplamda: şubat,mart,nisan,mayıs,haziran, temmuz ve agustos için?

Merkezi hielerde bir yılda 5 başvuru yapabilirsiniz ve bunlardan en fazla 1 tanesine seçilebilirsiniz. Diğerlerine otomatik olarak 4. onay red gelir. Bu sayılara resen alınan eğitimler dahil değildir.

omd' Alıntı:
klebsiella' Alıntı:

Merkezi hielerde bir yılda 5 başvuru yapabilirsiniz ve bunlardan en fazla 1 tanesine seçilebilirsiniz. Diğerlerine otomatik olarak 4. onay red gelir. Bu sayılara resen alınan eğitimler dahil değildir.

Bu yaz bana da Yalova'da ki Fatih Projeisinde Pardus Eğitimi çıkmıştı ama şans işte. İlk defa başvurdum kabul oldu.
Bu sistemi değiştirmeleri gerekmez mi o kadar kurs varken sadece 5 başvuru yapabilmek.
Yani yaklaşık 8 aya 5 başvuru :?

Şaka mı bu 2014 yılı içindeki tüm merkezi kurs,seminer vs listelediğimde sadece bir seminer seçilebilir durumda!! Ne yani diğerlerinin hepsi başvuru sayısını doldurdu mu. Bu naşıl iş yaa!! Arkadaşlar aynı sorunu yaşayan var mı? Neredeyse bütün kurslar aktif durumda değil??

Geri