veri kurtarma

Kodla Büyü

ßüşra

Aktif Üye
iyi günler hocalarım yanlışlıkla yerel disk d mi biçimlendirdim bütün birikimim gitti acaba kurtarabilmem için yapabileceğim birşey var mı yardımcı olabilir misiniz lütfen :(

ücretsiz olarak recuva bir kısmını kurtarabiliyo hocam
başka kopyalama yapıştırma işlemleri yapılmamışsa kurtarırsınız

Var direk bölüme müdahale etmediysen tüm bölümün gelir hiç bir işlem yapma şöyle yap.
Minitool partition wizard server edition programını indir kur sonra menüden wizard tıkla partition recovery wizard tıkla silinmiş bölümü bu yolla kurtarabilirsin.

bölümü silmedim de hocam sağ tıklayıp biçimlendir dedim yerel disk d hala duruyor içi boş olarak

Hocam hiç bir dosya falan kopyalama üzerine. Hiç bir işlem yapma. C ye "disk getor " programini kurup d yi tarat. Ise yarayacagini tahmin ediyorum.

liberkey kurun içerisine ücretsiz disk digger ve recuva kurun. disk digger ile derin kurtarma yapın. eksik varsa recuva ile ayrıca arayın

File Scavenger 3.2 programıyla işini çözebileceğini düşünüyorum. İnternette tam sürüm bulabilirsin.

File Scavenger 3.2 programıyla işini çözebileceğini düşünüyorum. İnternette tam sürüm bulabilirsin.

liberkey kurun içerisine ücretsiz disk digger ve recuva kurun. disk digger ile derin kurtarma yapın. eksik varsa recuva ile ayrıca arayın
Hocam hiç bir dosya falan kopyalama üzerine. Hiç bir işlem yapma. C ye "disk getor " programini kurup d yi tarat. Ise yarayacagini tahmin ediyorum.

Hocam bunları denediniz mi acaba bu konu ile ilgili çok fazla program var her programda ayrı ayrı tarama yapmak zarar verir mi deneyip bulabildiğiniz program olarak hangisini önerirsiniz

Hocam bunları denediniz mi acaba bu konu ile ilgili çok fazla program var her programda ayrı ayrı tarama yapmak zarar verir mi deneyip bulabildiğiniz program olarak hangisini önerirsiniz
Hocam d ye dosya kopyalama veya kurulum yapmayın. Kurtarma yazılımı c ye kurulup d nin taranması gerekiyor.
Disk getor ile formatlanan flash belleği tamamen kurtarmıştım.

Sayın hocam program sayısı çok nacizane tavsiyem hdd başka bir pc de taratırsanız verilerinizin sağlığı için daha iyi olur birde sistem kurulu pc lerde program kurarak aratma çok da sağlıklı olmuyor.Programlara gelince Stellar Data Recovery,Partition Recovery,DMDE Free Edition,DiskDigger,Paragon RescueKit 14.... çoğaltıla bilir

Sayın hocam program sayısı çok nacizane tavsiyem hdd başka bir pc de taratırsanız verilerinizin sağlığı için daha iyi olur birde sistem kurulu pc lerde program kurarak aratma çok da sağlıklı olmuyor.Programlara gelince Stellar Data Recovery,Partition Recovery,DMDE Free Edition,DiskDigger,Paragon RescueKit 14.... çoğaltıla bilir

Hocam bende öyle düşündüm çıkarıp başka bilgisayarda taramayı düşündüm fakat hangi program onu bulamadım R-stüdüo , easeus data recovery , recuva gibi programları denedim ve bu konu ile ilgili çok fazla program olduğu için sizlere sormak istedim başına gelen gerçekten verilerini kurtarabilen birileri yardımcı olabilir inşallah diye. Çünkü her biri birkaç dosya buluyor bunda sıkıntı yok ben işi bilen başına gelip yapabilen biri vardır belki dedim çünkü çok şeyim gitti hiçbir şey kalmadı geriye çok üzgünüm gerçekten iki üç haftadır bu iş ile uğraşıyorum :(

iyi günler hocalarım yanlışlıkla yerel disk d mi biçimlendirdim bütün birikimim gitti acaba kurtarabilmem için yapabileceğim birşey var mı yardımcı olabilir misiniz lütfen :(
Aynı dertten bende müzdaribim. Acaba burada konusu geçen programlardan hangisinden tam olarak sonuç alabildiniz.

Aynı dertten bende müzdaribim. Acaba burada konusu geçen programlardan hangisinden tam olarak sonuç alabildiniz.

Hocam açıkçası konu harddisk olunca boyut bir hayli büyük oluyor ben verilerimi kurtaramadım ne yazık ki hepsi gitti :( bunları ve bunların dışında birçok program kurdum günlerce tarattım bekledim ama sonuç ne yazık ki olumsuz

Ben silinmiş 120 gb lık veriyi geri getirmiştim bi programla ama adını unuttum

Geçen hafta bir arkadaş kendi diskine yanlışlıkla ext4 klonlamış. Bütün verileri active partition recovery ile aynı isim ve klasör yapısıyla geri geldi.

Merhabalar,

Aktif olarak hizmet vermesekte daha önce kurumsal destek vermiş olduğumuz müşterilerimizde benzer durumlar oluşmuştu.
verilerin tamamı kurtarılmıştı.
konuyla ilgili mevcut lisanlı yazılımlarımızla ücretsiz olarak yardımcı olmak isteriz.

Geri