Vestel Güvenlik Kartı Sorununa Kesin Çözüm

Kodla Büyü
güvenlik kartı şifresi "12345678" miş denedim ama kabul etmedi sanırım şifre değiştirilmiş konunun başındaki adımları okudum ve BIOS ta boot menü type kısmından "normal" i seçtim dvd den başlatım format attım sonra BIOS taki boot menü type kısmını tekrar "advance" olarak ayarlayıp güvenlik kartını aktif edebileceğimi düşündüm fakat olmadı güvenlik kartına nasıl ulaşıcam fikri olan yok mu?

bir de vestel öğrenci imaj dvdlerinin içinde güvenlik kartlarının driverı var onu yükleyip sonra advance'i seçip deneyin.

c.b.' Alıntı:
güvenlik kartı şifresi "12345678" miş denedim ama kabul etmedi sanırım şifre değiştirilmiş konunun başındaki adımları okudum ve BIOS ta boot menü type kısmından "normal" i seçtim dvd den başlatım format attım sonra BIOS taki boot menü type kısmını tekrar "advance" olarak ayarlayıp güvenlik kartını aktif edebileceğimi düşündüm fakat olmadı güvenlik kartına nasıl ulaşıcam fikri olan yok mu?

güvenlik kartını kurup denedim bu defada sorun çıkardı pc kendi kendine açlıp kapandı BIOS taki boot modunu normal olarak bıraksam deepfreze kursam bu güvenlik kartı sonra başıma dert açmaz değil mi?

Geri