Virüs yardım lütfen

Kodla Büyü

mailicin

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhabalar;
Birkaç gündür Chrome'da google sayfasında resimdeki gibi reklam çıkıyor. İnternet Explorer'da bu reklamlar falan çıkmıyo. Combofix'i yaptım olmadı, HiJackThis uygulamadım hala aynen devam ediyor. Regedite baktım ama orda da biçare bulamadım. Acaba bundan nasıl kurtulabilirm?

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    29.2 KB · Görüntüleme: 833
Belki yüklediğin uzantılardan biri sistemi bozmuştur, virüs taraması yaptınız sanırım, bir şey çıkmadı mı?

Hocam Combofix i biliyorum fasa fiso bir program

Chrome ayarlarında eklentilere ve de açılış sayfasını kontrol edin hocam gariplik var mı?

Bu sayfada bulunan adware veya spy tarzı bir program. Antivirüsün görmemesi normal. (Internet security tarzı değilse extra spy özelliği lazım)

http://www.safer-networking.org/

bu adresteki spy search and destroyu deneyebilirsiniz. Veya www.lavasoft.com adresindeki adaware adlı programı (gerçi baktım eskiden spywareydi bu şimdi antivirüse döndürmüş işi. )

bende de oldu choremeden açınca faceyi çıkıyordu ayarlar / uzantılar kısmına gir siliver yabancı eklentileri sonra choremeyi yeniden başlat. olmadı choremeyi kaldır tekrar yükle eklenti olduğuna antivirüs görmeyebilir

06Davut' Alıntı:
bende de oldu choremeden açınca faceyi çıkıyordu ayarlar / uzantılar kısmına gir siliver yabancı eklentileri sonra choremeyi yeniden başlat. olmadı choremeyi kaldır tekrar yükle eklenti olduğuna antivirüs görmeyebilir
hocam sizin yöntem tuttu :D. cevap yazan herkese teşekkür ederim

Geri