volkswagen bora 1.6 modelli

Kodla Büyü

mavimali

Aktif Üye
mrb arkadaşlar bu arabanın bir sürü modeli var bu arabaların 1999-2001 modellerine bakıyorum bu arabadan kullanan arkadaşlar varsa yardımcı olsunlar.nasıl bi arabadı artıları eksileri fiyaları 15000-18000 arasında değişiyor fikirlerinizi bekliyorum çok teşekkürler

Ben bir ara almayı düşünüyordum 2000 modelini 14500 e bulmuştum. Çok yakar dediler. Yedek parçası çok pahalı dediler. almaktan vazgeçmiştim.
Ama dışarıdan görüntüsü, yol tutuşu, ivmesi ve konforu çok güzel. Yakıt önemli değil diyorsan kullanılabilecek güzel bir araba...

hocam araba oldukça oturaklı bir araba 2005 pasific modelini 2sene kadar kullandım dışardan görüntüsüde güzel ağır. yakıt konusuna gelince muadillerine göre %15 felan farkediyor ki buda şehirdışı değil şehiriçinde sadece. ama vw biniyorsunuz artık onu göze alacaksınız güvelik+karizma+performans.. bende honda civic düşünüyorum şuan ama JeTTa biraz daha agır basıyor o olacak sanırım tercihim yine vazgeçemiyorum :D

boranın üretimi durdu. sanırım 4 yıldır üretilmiyor. onun yerine aynı segmentte olan jetta üretiliyor. kısaca isim değişikliğine gidildi diyebiliriz. peki volkswagen yıllarca ürettiği boranın adını neden değiştşrdi? tutulan bir araç olsa değişmezdi. sanırım boranın kötü bir imajı var. volkswagenin araçları genelde iyidir ve konforludur. fakat kendi sınıfındaki araçlara göre fazla yakar.

Geri