Volkswagen Bora Hangi Modeli Önerirsiniz?

Kodla Büyü

pehepe

Seçkin Üye
Seçkin Üye
S.A arkadaşlar,

hatchback aracımı satıp 20.000 tl civarında sedan bir araç olan Borayı düşünüyorum fakat vw daha önce hiç kullanmadım modelleri hakkında da fazla bilgim yok. Boranın en çok tutulan modeli hangisidir bu araçta nelere dikkat etmemiz gerekir acaba?

Saygılar,,

borada 1.4le hiç karşılaşmadım ama 1.6 bile bu kasaya baen hafif geliyorken 1.4 hiç kaldırmaz. 1.6 comfort modeli tutulan

1.6 comfort veya hıghlıne dolusudur hocam 2004 ler yan cıta falan var onlar tavsıyedır daha dusuk modellerde tek fark yanlardakı mıkelanj

2003-2004 com. boraların comfortları oldukça doludur yada az sayıda olan 2000-2001 1.8 leri var 4 çekerdir ve koltuk ısıtmaya kadar mevcuttur.
2001 bora trendline a 10 yıl binmiş biri olarak dönemine göre ve hatta hala bile dolu donanıma sahip taş gibi arabadır temizini bulursan sorunsuz kullanırsın yıllarca

Hocam o paraya 2000-2002 model 1.6 comfortline alabilirsiniz 2000 ile 2001 arasındaki farklar ise dijital klima 8 hava yastığı ve göstergeler. Comfortlinedan başkasına bakmayın

Bende 2000 model 1.6 trendline kardeşimde 1.6 Comfortline var.. aralarındaki fark ön koltuklar arasında kolçak ve digital ekrandaki kmdeki yakıt miktarını falan gösteren yol bilgisayarı.. bundan önce opel vectraya biniyordum boranın vectradan bu kadar farklı olacağını tahmin etmiyordum... Kesinlikle tavsiye ederim...

2002 model bir Bora kullanıcısı olarak yazıyorum. Uzun yolda aracınızın daha az yakmasını istiyorsanız 16 valf olmasına dikkat edin...

Geri