vs-lite

Kodla Büyü

meric0101

Üye
arkadaşlar benim makinelerde vslite güvenlik kartları takılı. Bu lab yeni kurulmuş. Daha ilk bilgisayarlar. Bir makinede güvenlik kartını pasif hale getircektim ama ctrl+alt+shift+home yapıyım dedim ama bana bağlantı hatası! lütfen kontrol edin! diye hata verdi. Baktımki güvenlik kartı pasif olmuş. Nasıl aktif hale getircem? Kasayı açamıyorum garantisi bitiyormuş. Lütfen yardım...

slm benim daha önceki sınıfımdada aidata vardı , ondan öncede vesteller vardı. Her ikisindede kasayı açmadan güvenlik kartını pasif ve aktif hale getirmenin yolları var. Aidata için bilgisayarlarda bir program setup ı vardı. 0098.exe gibi bişeydi adı. Bu programı çalıştırınca arayüzden kolaylıkla ayarlar yapılıyor. Pasif etmek için ise açılışta kısayolu vardı. Home tuşuyla ekrana gelen arayüzden ayar yapılıyodu. Şifrelerse eğer değiştirilmezse hepsinde 12345678 di. Adımları tam olarak yazamıyorum çünkü geçen yılki okulumdaydı aklımda kaldığı kadar yazdım.

teşekkür ederim yardımınız için. Ama bilgisayarlar vista olduğu için heosini xp ye çevirmeye karar verdim Tekrarda güvenlik kartlarını kurmayacam. Yinede teşekkür ederim.

Geri