web tasarımı ve programlama dersi

Kodla Büyü

mygold

Seçkin Üye
Seçkin Üye
web tasarımı ve programlama dersinde bu yıl yeni eklenen "WEB Tasarım Editörü İle Veri Tabanı İşlemleri" modülüne ait konuları nasıl işliyorsunuz. malum modül kitapçıkları yayınlanmadı. kullandığınız ders notları vb. paylaşabiliecek arkadaşımız varsa çok sevinirim. paylaşımda bulunacak arkadaşlara şimdiden çok teşekkürler.

bu derse giren ve tecrübelerini, uygulamalarını paylaşabilecekarkadaşımız yok mu acaba?

Web Tasarımı ve Programlama dersinin modülleri değişmedi diye biliyorum,az önce MEGEP sitesindende baktım "WEB Tasarım Editörü İle Veri Tabanı İşlemleri" isminde bir modül yok...

emrahgunes' Alıntı:
Web Tasarımı ve Programlama dersinin modülleri değişmedi diye biliyorum,az önce MEGEP sitesindende baktım "WEB Tasarım Editörü İle Veri Tabanı İşlemleri" isminde bir modül yok...
hocam olur mu dersin modülleri yayınlanmadı zaten. ders içeriklerinin olduğu ders bilgi formlarına bakmanız gerekir. oraya bakarsanız var.

arkadaşlar aynı sorun bizde de var yeni ders bilgi formlarına göre planları hazırladık.İçerik eski ders bilgi formlarıyla yüzde 50 aynı sayılır. Geri kalan yüzde 50 gözümüzden kaçmış.Sene başında geçen yılki modüllerin aynısını bastırıp öğrenciye verdik.Bölüm şefimiz bir iki arkadaşa sordum yeni ders bilgi formlarındaki içerikler seneye uygulanacak zaten dedi.Tereddütteyim.

evet @ataoğlu hocamın dediği gibi dreamweaver içerisindeki serverbehaviors kısmndan anlatmak gerekiyor diye düşünüyorm. çünkü visual studio ile ilgili işlemler sonraki aylarda işleniyor. CS 4 içerisinden anlatilcak. büyük ihtimal de c# anlaticaz. ama Dreamweaver içerisnden anlatirsak herhangi bir kod bilmelerine gerek yok çocuklarin tikla bitir işlemleri :)

Geri