Web Tasarım 10 saatlik yeni ders formuna göre 2011-2012 plan

Kodla Büyü

hsoylemez

Site Gezgini
2011-2012 Web Tasarım ve Programlama dersi 10 saatlik yeni ders formuna göre hazırlanmış plan
Eksiklikler varsa bildirin.

Ekli dosyalar

• web_tas_prog_2011-12-.rar
    24.1 KB · Görüntüleme: 370
Hocam sizin ve forumdaki bi çok kişinin hazırladığı planlara bakıyorum web programlama dersine hep haftada on saatlik yazmışsınız. Oysa benim okulumda 8 saat olarak ayarlanmış. Nasıl oluyor bu? Bilişim teknolojileri öğretmeniyim ve okulumda norm fazlası olduğum için meslek lisesine görevlendirildim ve bu konular hakkında çok fazla bilgim yok. Bi de mesela veritabanı dersi için geçen sene görevlendirildiğim okulda 9 saat ayrılırken bu seneki okulumda dört saat ayrılmış. Geçen sene bütün modüller vardı planımda ama bu sene hepsini planıma koymam mümkün deil ne yapmam lazım? Modül seçip ona göre mi hazırlamam lazım planı? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Teşekkürler ellerine sağlık. Java script yok sanırım modullerde hocam ya da ben mi görmedim. Sanırım senin plan biraz farklı olmuş yine de güzel olmuş.

kubra695' Alıntı:
Hocam sizin ve forumdaki bi çok kişinin hazırladığı planlara bakıyorum web programlama dersine hep haftada on saatlik yazmışsınız. Oysa benim okulumda 8 saat olarak ayarlanmış. Nasıl oluyor bu? Bilişim teknolojileri öğretmeniyim ve okulumda norm fazlası olduğum için meslek lisesine görevlendirildim ve bu konular hakkında çok fazla bilgim yok. Bi de mesela veritabanı dersi için geçen sene görevlendirildiğim okulda 9 saat ayrılırken bu seneki okulumda dört saat ayrılmış. Geçen sene bütün modüller vardı planımda ama bu sene hepsini planıma koymam mümkün deil ne yapmam lazım? Modül seçip ona göre mi hazırlamam lazım planı? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Hocam modül sisteminden sonra ders sayısını öğretmen kendi belirleyebilior. web tasarımı dersi için şu anda 10 tane modül var bütün modülleri derste anlatmak isterseniz modül hesaplamalarına göre 9 , 10 veya 11 saat olarak bu dersi haftada işleyebilirsiniz . size kalmış yanii

Arkadaşlar ben bu planı yeni yayınlanan DERS BİLGİ FORMUNA göre yaptım. Toplam 12 modülümüz var ve modüller yazım aşamasında.kubra695 hocam ders saati, Modül saati hesabına göre 10 saatten az olamıyor ama zümre kararıyla ders saatini düşürebilir misiniz bilmiyorum?? Panacea hocam Java script modülü, plandaki 8. modül MODÜL - 8 BETİK DİLİ (JAVASCRIPT) var.

Geri