Windows 7 64 bit İnternet explorer 32 bit

Kodla Büyü

engin20020

Aktif Üye
arkadaşlar windows 7 64 bit yüklü bilgisayarımızda 64 bit explorer mevcut. explorer 64 bit tarayıcımızda flash uygulamaları çalışmıyor. flash sayfasına download için bağlanıyoruz. ve diyor ki flash player 64 bit browseri desteklemiyor bunun için 32 bit tarayıcı yükleyiniz diyor.
şimdi netten explorer windows 8 vista buldum 32 bit kurmak istiyorum ancak tarayıcı işletim sistemi tarafından desteklenmiyor diyor.

acaba 64 bit explorerimi 32 bit olarak nasıl değiştirebilirim. firefox'u da kurmayı düşünmüyorum... teşekkürler

Zaten sende 32 bit explorer yüklü hocam. Başlat >Tüm programlara bak.

Ekli dosyalar

• ie.jpg
    ie.jpg
    138.3 KB · Görüntüleme: 6,795
Bende de aynı problem vardı ben biraz karıştırdım da sanırım ama sizin yazdıklarınızdan da bayağı faydalandım. Öncelikle bunun için teşekkür ederim.
Ancak bende ki şimdi yeni problem bir adım daha ötesi ben o görüntüdeki 32 bit olanı seçiyorum ancak bu sefer de onu açmıyor dosya klasörüne gir diyorum Prog.Fil.(x86) ya gidiyor oradaki .exe e tıklasam dahi yinede açmıyor. Program bozulmuş olabilir mi yada ne gibi problem olabilir yardımlarınızı bekliyorum.

Yada sizlerden C:\Program Files (x86)\Internet Explorer klasörünün içeriğinde bulunan tüm dosyalarıyla bereber istesem acaba herhangi bir upload sitesine yükleyip bana linki gönderebilir misiniz. Ben de bu içeriği benim klasörle birleştirsem ve birde bu şekilde denesem. Ama makinanın aynı benim gibi Win7 64 bit olması gerekiyor.

Geri