Wireles Kopmasını Nasıl Önledim Tp-Link 651G

Kodla Büyü

cesmi

Site Gezgini
tp-link TL wn651g wireles pcı kartım takılı masaüstü pc me.

sistemde win 7 32 bit kurulu.fakat wirelesimde kopmalar oluyordu.

tp link atheros çipsetliymiş galiba.

http://www.station-drivers.com/page/ath ... reless.htm

bu siteden atheros AR5005GS nin win 7 uyumlu 2013 driver sürümünü indirdim

kurdum.şu anda kopma yok

tp link comdam 2007 vista sürümü driver win 7 de işe yaramıyor kopmalar oluyordu
eski wireles kartların win 7 ve win 8 uyumlu 2013 driver leri yukarda verdiğim sitede var.

3 aydır wireles sık sık kopuyordu.oh be dünya varmış

küçük antenin yerine büyük anten taktım işe yaramamıştıtp link firması 2007 model wifi kartlarının win 7 driveriını niye sitesine koymuyor

yeni çıkan ürünleri satmak için mi acaba.arkadaşlar benzer sorun varsa wifi kartın

son güncellemesini yapın

gidipde 50 tl büyük anten li wifi kart almayın

2007 model wifi kartınızı win 7 de kullanabilirsiniz
:D

Arkadaşlar size hazır konu açılmısken sorum olacak tp link modemim var modemi ilk açınca belli bir süre bile geçse 8 megabit internet sürünüyor google bile açılmıyor çıldıracam kalkıp modemı kapatıp acıyorum yada 192.1681.1 den modemın arayuzune gırıp ordan yenıden baslatıyorum ve ınternet olması gereken hızına gerı donuyor bu konuda bana yardımcı olabılecek arkadaşlar var mı.

g.cetin.66' Alıntı:
Arkadaşlar size hazır konu açılmısken sorum olacak tp link modemim var modemi ilk açınca belli bir süre bile geçse 8 megabit internet sürünüyor google bile açılmıyor çıldıracam kalkıp modemı kapatıp acıyorum yada 192.1681.1 den modemın arayuzune gırıp ordan yenıden baslatıyorum ve ınternet olması gereken hızına gerı donuyor bu konuda bana yardımcı olabılecek arkadaşlar var mı.
Hocam farklı bir bilgisayardan bağlandığınızda da aynı sorunu yapıyor mu ?
Modem üzerinden internete tek bilgisayar giriyorsa o pc de, birden fazla bilgisayar kullanıyorsa en az birinde sality virüsleri bulaşmış olabilir. Bu virüs kendini sürekli ağda kopyalayarak alınan ve gönderilen veri değerlerini çok artırıyor bir süre sonra modem kitleniyor. Ağdaki bilgisayarların temiz olduğundan emin olun.
Tüm bilgisayarları kapatıp sadece bir tanesini pardus ya da slax gibi CD den bellekten çalışan bir linux ile açıp internete girmeyi deneyin. Aynı sorun olmuyorsa virüs - işletim sistemi kaynaklı bir problem olduğu anlaşılıyor.

Geri