Wireless ağa cep telefonundan bağlanamyorum...

Kodla Büyü

m17h41r

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar okulun wireless şifresi çok yayılmıştı. Bende geçenlerde modemi resetleyip şifreyi değiştirdim. Şimdi wireless üzerinden cep telefonu ile internete bağlanamıyorum. Laptop ile kablosuz olarak bağlanıyor ama cepten girmiyor. Düzeltmek için denediğim yöntemler :
  • Şifreleme yöntemlerini değiştirdim.
    Şifreleri değiştirdim
    Bağlantı kanalını değiştirdim.
Olmadı. Varmı bu duruma bir çare bilen?

Kablosuz bağlantı ile ilgili benimde bir sorum var.Bilgisayarlara ve akıllı tahtalara sabit ip verdim.Bu sene tabletler gelirse aktivasyon için, sabit ip vermeden tablete kablosuz bağlanabilir miyim.

Benim sorunum ip alamaması değil hocam. cepten ağa bağlanıyor. Ama nete giremiyor.

yasaklı siteler için DNS tanımlamadınız değil mi? cepte

android mi?

Kablosuz açma kapam düğmesine basılı tutup açılan ekrandan ayarları bir inceleyin.

ercinc98' Alıntı:
yasaklı siteler için DNS tanımlamadınız değil mi? cepte

android mi?

Kablosuz açma kapam düğmesine basılı tutup açılan ekrandan ayarları bir inceleyin.

Yok hocam. Zaten mebin adsl hattı değil. Başka android telefonlarda da denedim. Onlar da bağlanmıyorlar.

Hocam modem üzerinden kablosuz ağın şifreleme yöntemini değiştirin veya şifre ayarlarını karıştırın.

benimde tam tersi telefon bağlanıyor bilgisayar bağlanmıyordu internete
ağa bağlanıyor internet yok çok garip değilmi dns değiştirince bağlandı dns nizi değiştirip deneyin play store da dns programları var

Geri