Wireless Router okulda işe yaramazmış!!!!

Kodla Büyü

zlatanibo

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Okuldaki wireless sadece 1-2 sınıfta çekiyor, söyleye söyleye müdürü sonunda bir Wireless Router almaya ikna ettim. Sürekli alışveriş yaptığı bi bilgisayarcı var ona gitmiş "Hocam o öyle olmaz, çekmez " demiş bu da ona inanıyor olmaz diyor. Okulumuz 2 katlı ve 11 sınıf var yani çok büyük bi bina değil şu cihaz tüm sınıflarda çekmeyi sağlamaz mı?
http://www.hizlial.com/u30.024.9250.0035/tp-link-tl-wr743nd-150mbps-wireless-router
veya önereceğiniz başka cihaz varsa artık kendim alıcam gözlerine sokacağım çekiyor diye :verymad:

hocam bu alet bence işinizi görmez. bikaç tane acces point alıp kursanız daha ii olur kanımca...

Bencede yetmez, AP kullanmak zorunda kalırsınız... Benim okul 3 kat 20 sınıflı koridorun otasına airties rt 211 i kurdum alt kat'a da bir tane AP koydum(milletin ağzını kapatmak için) üst katın sonundaki sınıfın cam kenarında gidip geliyor sadece geriye kalan heryerde "Sorunsuz İnternet" kullanıyorlar...
İlçemde bilgisayarcılarla çok savaş verdim sizin bilginizi veya samimi oldukları müdürlerine karşı davranışlarınızı sınıyorlar bence bir tane bulun ve deneyin, olacağına eminim sonra bak oldu deyip gözüne sakun müdürün aksi halde sizi değil hep o bilgisayarcıyı dinler

hocam kablo cekın derım ben tabı pc sayınızda onemlı bızım okulda her sınıfta pc var o nednele kablo cektık ama sorunsuz oluyor kablosuzda kopmalar oldugu anda basınızın etını yıyor ögretmenler ugrasmayın derım sıva ustu kablo boruları var onlardan aldırın yapıskanlı olanlarından sorununuz kalmaz bence

zaten fatıh gelıyor onlar yaparlar ıkı sene ıcınde :)=

hayalcisuat' Alıntı:
hocam bu alet bence işinizi görmez. bikaç tane acces point alıp kursanız daha ii olur kanımca...

katılıyorum biz tp link in 3 access point i ile işi hallettik bodrum katta bile vızır vızır internet çekiyor bilginiz olsun....

PROD_IMG_1994_2.jpg

Geri