Wolksvagen Golf Arıyorum ( 2006-2009 )

Kodla Büyü

mkankan

Seçkin Üye
Seçkin Üye
2006-2009 modeller arası temiz 1,6 comfortline golf arıyorum. Temiz bi araba bulamadım. Satmayı düşünen varsa talibim. :D

hocam wv. için yanlıs zaman bence.. baana sorarsan sıfır fiyatlarının düşmesini bekle. malum 2 ayda vw nin golf jetta passat vb. moellerine 5 ile 10 bin arası fiyat artısı oldu. 70 bine sıfır alan adam arabayı 75 80 bine satıyor 2. el. digerlerindede durum hemen hemen aynı..

yani normalde 40 bine alacagın arabaya insanlar 43-48 bin istiyorlar. ikinci eldede sıfırdada fiyatlar tavan yapmıs durumda.. zaten arac satan sayısıda az.. genelde galericilerde. onlardada fazla temiz arac cıkmıyor...

Volkswagen. :)
Sıfır fiyatlarında düşüş yaşanması çok zor bizde bu ÖTV ve döviz kuru olduğu sürece.

wes' Alıntı:
Volkswagen. :)
Sıfır fiyatlarında düşüş yaşanması çok zor bizde bu ÖTV ve döviz kuru olduğu sürece.

o da dogru hocamda.. bilmiyorum bana mantıklı gelmiyor:D yada sindiremiyorum. aralıkta almayı düşünüyordum. vazgeçtim.. şimdi aynı arac 1 2 ay içinde 11 bin tl zamlandı... 2 ay... aralıkta aracı alanlar satıyorlar.. biliyorum fiyatları.. 76 ya aldılar. şimdi sıfır 88 bin ..ikincvi eline 78- 85 bin istiyorlar ikinci ele..

bende var 2008 golf tour full.. 33 bin km de henüz. sıfır almıştım. bir kaç parçada boya var düşünürseniz görüşelim pm atın

:D gecen yil bende cok aramistim.uygun fiyata temiz bulamadim.sonrasinda 2009 auris aldim.temiz golfu uyguna bulmak imkansiz gibi

theghost83' Alıntı:
hocam wv. için yanlıs zaman bence.. baana sorarsan sıfır fiyatlarının düşmesini bekle. malum 2 ayda vw nin golf jetta passat vb. moellerine 5 ile 10 bin arası fiyat artısı oldu. 70 bine sıfır alan adam arabayı 75 80 bine satıyor 2. el. digerlerindede durum hemen hemen aynı..

yani normalde 40 bine alacagın arabaya insanlar 43-48 bin istiyorlar. ikinci eldede sıfırdada fiyatlar tavan yapmıs durumda.. zaten arac satan sayısıda az.. genelde galericilerde. onlardada fazla temiz arac cıkmıyor...

Hocam haklısınız birçok yerle görüştüm woswos fiyatlar tavan yaptı ikinci elde bile bir kaç ay önceye göre 2-3 binlira fazla istiyorlar.

orlin' Alıntı:
:D gecen yil bende cok aramistim.uygun fiyata temiz bulamadim.sonrasinda 2009 auris aldim.temiz golfu uyguna bulmak imkansiz gibi
Aurisin yeni kasası çok güzel eski kasayı pek beğenmedim.

aurisin yeni kasasını inceledim ön paneli özellikle ön yolcu bölümünü hiç beğenmedim ayrıca şöyle bi inceledimde samsun Toyota da auris 65.000+trafik sigortası diye fiyat çekiyorlar.corolla ise 75.000 cik ten başlıyor :-1:

bende tam tersi geçen sene yeni auris i beğenmediğim için(içini özellikle) s0n kalan 2012 kasasını almıştım. aracımdan çok memnunum.
bu arada çok zamlandı araçlar.
2013 şubatta 2012 kasa auris dizeli 47000 TL ye (ek indirimleri saymıyorum onlarla 46 ya gelir) almıştım. şimdi aynı arabanın aynı özellikte fiyatı 66.150 den 59.550 ye inmş olarak satılıyor. (auris life-active ise 63.650 TL)yani araçta 13 ile 17 bin arasında zamlanma var. ÖTV vs de cabası.

ötv %5 arttı %45 e yükseldi artık türkiyede sıfır araba alınır mı yaa.

Geri