www.bilimsayfasi.com

Kodla Büyü
pek bir sade olmuş hocam... Sadelik güzel tabii ama fazlası durgunluk hissi yaratıyor bence...

Dediginizi anliyorum hocam. yorumunuz icin tesekkurler. Aslinda sadeliginin belirli bir sebebi var...

iyi hocam fena değil tabi zamanla geliştirrisiniz çok daha iyi olur faydalı bir site sonuçta.

Site içeriğinin daha tam olmadığını sanıyorum. Tasarım sade olmuş fakat, sitenin boş olduğu bir görüntü var. Kategori ve sayfaları uygun görsellerle sayfana koyarsan daha iyi olur bence. Ayrıca değinmeden geçmek istemiyorum. Madem yeni bir site ve içerik olarak daha yeterli büyüklükte değil, o 3 yerde gördüğüm reklamlar çok itici olmuş.

Tavsiyem site belirli bir hit yakaladıktan sonra reklam işine aşamalı olarak girmen. Yoksa kardan çok zarar getirir diye düşünüyorum.

Emeğine sağlık.

Kolay gelsin.

kafkas' Alıntı:
Site içeriğinin daha tam olmadığını sanıyorum. Tasarım sade olmuş fakat, sitenin boş olduğu bir görüntü var. Kategori ve sayfaları uygun görsellerle sayfana koyarsan daha iyi olur bence. Ayrıca değinmeden geçmek istemiyorum. Madem yeni bir site ve içerik olarak daha yeterli büyüklükte değil, o 3 yerde gördüğüm reklamlar çok itici olmuş.

Tavsiyem site belirli bir hit yakaladıktan sonra reklam işine aşamalı olarak girmen. Yoksa kardan çok zarar getirir diye düşünüyorum.

Emeğine sağlık.

Kolay gelsin.

Zaman ayırıp değerlendirdiğiniz için teşekkürler hocam. Haklısınız henüz içerik çok az. Zamanla daha geniş bir içerik olacaktır inşallah. Reklamlar konusu ise başka bir durum. Yıllardır adsnse konusunda bazı çalışmalar yapıyorum. Bu site de denemelerimin bir parçası. Yoksa şu an bir beklentim olduğundan değil yani.

Sağolun tekrar...

bilim sitesinden çok reklam sitesi gibi olmuş.
reklamların yeri mutlaka değiştirilmeli.
sitenin amacı belirgin bir şekilde yazılmalı

sanırım bahsettiğim durumu tam olarak anlatamadım. bu site benim denemelerimin bir parçası. yani yararlı bir içerikle birlikte reklam anlamında şu an açıklayamadığım birkaç özellik deniyorum. belki ilerleyen zamanlarda bazı istekli arkadaşlara bu konuda yardımcı olmaya çalışabilirim..

topmenu de anasayfa ve iletişim varsa kırmızı şeride gerek yok bence. Modüller noktasında daha yaratıcı seçenekler olabilir.

fatihpc' Alıntı:
topmenu de anasayfa ve iletişim varsa kırmızı şeride gerek yok bence. Modüller noktasında daha yaratıcı seçenekler olabilir.

evet haklısınız. yakında menüde çok öğe olacak..görsel olarak da sitede bazı eklemeler olacaktır.

ilginize teşekkürler..

tasarım olarak bi eksiği görünmüyor, reklamlar göze batıyor biraz hocam,en önemli kısım içerik,tasarımı kötü olsa da içerik olmayınca sitelerin yayın hayatı kısa sürüyor...

mb1984' Alıntı:
tasarım olarak bi eksiği görünmüyor, reklamlar göze batıyor biraz hocam,en önemli kısım içerik,tasarımı kötü olsa da içerik olmayınca sitelerin yayın hayatı kısa sürüyor...

yorumun için teşekkürler hocam. içerik konusunda da haklısın. elimden geldiğince dolu bir site yapmaya çalışacağım, bakalım...

içerik ekleme çalışmaları dvam ediyor. site baya ortaya çıktı diyebilirim.

Geri