www.sifalitasdevri.com

Kodla Büyü
Hocam sitenin tasarımı gerçek güzel olmuş.
Hocam aşırı heyecana, kaygıya, endişeye, gerginliğe iyi gelecek kullananın özgüvenini artırmaya yönelik heyecanı yatıştıracak cesaret verecek bir taş tavsiye edebilirmisiniz
kardeşim bir kaç yıl dtedevi görmesine rağmen istenilen seviyeye gelemedi bir türlü bir de bunu deneyelim neticede şifa Allahtan bunlar vesile

Bir de hocam siz söz konusu tesbihin faydasını ne zaman görmeye başladınız

Berkemal' Alıntı:
Hocam sitenin tasarımı gerçek güzel olmuş.
Hocam aşırı heyecana, kaygıya, endişeye, gerginliğe iyi gelecek kullananın özgüvenini artırmaya yönelik heyecanı yatıştıracak cesaret verecek bir taş tavsiye edebilirmisiniz
kardeşim bir kaç yıl dtedevi görmesine rağmen istenilen seviyeye gelemedi bir türlü bir de bunu deneyelim neticede şifa Allahtan bunlar vesile

Bir de hocam siz söz konusu tesbihin faydasını ne zaman görmeye başladınız

Hocam tam bahsettiğiniz sorunlar için kullanılan bir taş var: kaplangözü. mutlaka denemenizi tavsiye ediyorum. bir de sedefi denemenizi tavsiye ederim.

tesbih konusuna gelince ben kullanmaya başladığımda faydasını da görmeye başladım. şimdi gümüş aksesuarlı, ay yıldız desenli faset kesim bir tesbih hazırlıyor eşim bana. bitince fotoğrafını da eklerim. migreni olanlara mutlaka ametist tavsiye ediyorum.

Bir de uzun süre bilgisayar başındaki kişiler için mutlaka kullanılması gereken bir taş var. kristal kuvars. çevredeki radyasyonu çekiyor. bilgisayarın önüne konulması tavsiye ediliyor. tüm bunlara inanmakta zorluk çekenlere röntgen, tomografi cihazlarında ışının çıktığı yerlere kristal kuvars taşı monte edildiğinin haberini vermek isterim...

Öncelikle geçmiş olsun hocam. Evet hepimizin çektiği sıkıntı bel boyun ve baş ağrıları. Sitenin tasarımı çok hoş bence ellerinize sağlık. Bilgilerde güzel... ALLAH razı olsun.. Selam ve dua ile..

alibaba37' Alıntı:
Öncelikle geçmiş olsun hocam. Evet hepimizin çektiği sıkıntı bel boyun ve baş ağrıları. Sitenin tasarımı çok hoş bence ellerinize sağlık. Bilgilerde güzel... ALLAH razı olsun.. Selam ve dua ile..

Allah hepimizden razı lsun hocam. Güzel cümleleriniz için teşekkür ederim. Böyle yorumlar alınca çok daha fazlasını yapmak için istek ve azim hissediyor insa. Sağolun..

hocam bende bir taş var tamamen doğal süper kalp şeklinde öğrencim bulmuş bana verdi işine yararsa yollayım ciddiyim

fatihtasoz' Alıntı:
hocam bende bir taş var tamamen doğal süper kalp şeklinde öğrencim bulmuş bana verdi işine yararsa yollayım ciddiyim

hocam fotoğrafını ekleme imkanın var mı. merak ettim taşı..

Geri